Ogromnym udogodnieniem dla użytkownika pokryw CLASSIC jest zaprojektowany specjalnie dla nich opatentowany system otwierania ?SmartOpen?. Opiera się on tylko na specjalnie ukształtowanych wypustkach na tylnej krawędzi pokrywy i pozwala na jej swobodne zawieszanie bezpośrednio na szybie zbiornika bez konieczności stosowania zawiasów, podpórek ani innych niewygodnych i uciążliwych dodatków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 105785 |
| EAN | 5,90555E+12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 105785 |
| EAN | 5,90555E 12 |
Miniaturowy Rejestrator Dźwięku/Podsłuch Nagrywający (8GB/140h), Ukryty w Opasce na Nadgarstek.
Dźwięk (8GB/140h.), Wkładany/Ukryty w Gumowej Opasce na Nad-
-garstek + Wbudowany Akumulatorek + Przenośna...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077599799 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077599799 |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model April Nero M-360 Black - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 74-79 cm | 87-89 cm |
| M | 86-92 cm | 71-76 cm | 84-86 cm |
| S | 82-88 cm | 68-73 cm | 80-83 cm |
| XL | 94-100 cm | 77-82 cm | 90-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
ZOOLEK Aquapur 12kaps./ zawiera substancję wydzielającą aktywny tlen.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoolek |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoolek |
Koszula Damska Model K135 Pink - Katrus
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| XXL | 101-105 cm |
| XXXL | 106-110 cm |
| XXXXL | 109-115 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Różowy |
TRIXIE Piłka aportowa na linie 6 cm / 30 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-33102 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-33102 |
Sukienka Plażow Tunika Model Dora Nero M-443 Black - Marko
Kobieca, zmysłowa, elegancka tunika
Zaprojektowana dla wymagających kobiet
Świetnie się układa
Lekko prześwituje
Tkanina bardzo elastyczna, miękka
Regulowany sznureczek pod biustem
Regulowane rękawy
Pęknięcia w dolnej części, podkreślają linię ud
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 106 cm | 92-96 cm |
| M | 96 cm | 87-91 cm |
| S | 92 cm | 82-86 cm |
| XL | 108 cm | 97-101 cm |
| XXL | 114 cm | 102-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
Kusząco opinająca ciało haleczka wykonana z miękkiej koronki w kwiatowe wzory. Głęboki dekolt pięknie eksponuje piersi a figlarne sznurowanie nadaje wyjątkowego uroku. Dół haleczki ścięty pod ukosem wygląda bardzo ciekawie. Stringi do kompletu w zestawie.
Tkanina: 90% acrylic, 10% spandex
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | L/XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | L/XL |
TRIXIE Buty ochronne dla psa rozmiar L 2 szt.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-19473 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-19473 |
Spódnica Klasyczna spódnica o długości poniżej kolan GR1289 Blue - GrandUA
Elastan 5 %
Polyester 55 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Niebieski |
Karta pamięci Sandisk CompactFlash Extreme 16GB
Sukienka Model 35-6 Black - Numoco
Skład: 95% poliester, 5% elastan
| Rozmiar | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 88 cm | 80 cm |
| M | 84 cm | 78 cm |
| S | 82 cm | 76 cm |
| XL | 92 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czarny |
406-charger Ładowarka 406 Skylark
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 406-charger |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 406-charger |
Neseser Violetta 24x15cm Fioletowy
Może być zarówno kosmetyczką, piórnikiem jak i schowkiem na drobne skarby.
Zamek posiada zawieszkę w kształcie serduszka.Wymiary: 24x15 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 8009/1 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 8009/1 |
Asymetryczna oryginalna tunika GR1344 Black - GrandUA
Elastan 5 %
Polyester 55 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czarny |
Spódnica Klasyczna spódniaca Midi SP30 granat - Nife
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| 36 | 67 cm | 96 cm | 74 cm |
| 38 | 67 cm | 100 cm | 78 cm |
| 40 | 67 cm | 104 cm | 82 cm |
| 42 | 68 cm | 108 cm | 86 cm |
| 44 | 68 cm | 112 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Granatowy |
BAYER Kiltix - Obroża dla psów średnich (dł. 53cm)
Produkt ten został objęty zakazem sprzedaży wysyłkowej. Jedyna dopuszczalna przez prawo forma sprzedaży to odbiór osobisty.
Oferujemu odbiór osobisty tego produktu w naszym sklepie w Krakowie.
Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bayer |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bayer |
Koszulka Selma PK03 Powder Pink - IVON
Elastan 8 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| M/L | 63 cm | 86 cm | 76 cm |
| XL/XXL | 64 cm | 94 cm | 84 cm |
| XS/S | 62 cm | 78 cm | 68 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Różowy |
Bluzka Model 140-3 Red - Numoco
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 102 cm |
| M | 98 cm |
| S | 94 cm |
| XL | 106 cm |
| XXL | 110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czerwony |
Tropical Sanital 100ml.- Sól akwarystyczna z dodatkiem aloesu
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
Figi Model Eco-Ga Beige - Wolbar
Elastan 7 %
~Polamid 3 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| XXL | 101-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Beżowy |


_1398605295_w.jpg)