DANE TECHNICZNE:
zasilanie - 230V/50Hz
moc - 1650W
obroty max. 2950obr./min
wymiary tarczy - 200x16x2,4mm 20T
max. głębokość cięcia 45mm
klasa ochronności elekt. I
stopień ochronny (IPXX) IP21
zakrez nachylania stołu - 0-450
moc akustyczna LwA - 109,6dB(A)
wymiary stołu - 335x505mm
waga - 9,6kg WYPOSAŻENIE:
· piła
· przystawka do cięcia pod kątem
· zestaw kluczy
· oryginalne opakowanie
· instrukcja obsługi
· tarcza widiowa
· popychacz WŁAŚCIWOŚCI:
duża moc
regulacja kąta cięcia do 450
niezawodność
wysoka wydajność
regulacja osłony tarczy
regulacja kąta tarczy
niewielka waga
Piła stołowa do drewna firmy POWERMAT PM-TPS-1650 przeznaczona jest do cięcia poprzecznego i wzdłużnego różnych rodzajów drewna, płyt gipsowych, paneli, płyt meblowych i materiałów sztucznych. Może być przeznaczona na budowę lub do warsztatów do pracy przy wykończeniach. Pilarka umożliwia cięcia skośne i pochyłe.
W zestawie tarcza oraz popychacz i przystawka do cięcia pod kątem 45 stopni.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | POWERMAT |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | POWERMAT |
BALERINY Z KOKARDKĄ 1157-20P Różowy - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Różowy |
Komplet Model Henriette corset Black - BeautyNight
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 97-112 cm | 91-107 cm |
| S/M | 86-97 cm | 81-91 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
GŁADKIE BALERINKI DELIKATNY SZPIC C56 RED - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,8 cm |
| 40 | 25,3 cm |
| 41 | 26,3 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
Bluzka Model K204 Grey - Katrus
Elastan 8 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Szary |
Mobilny Multi-Zagłuszacz Lokalizatorów GPS/Lojack+GPRS/GSM/UMTS + 2G/3G/4G/LTE + WiFi/Bluetooth...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590734152597 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590734152597 |
WIĄZANE CREEPERSY 7169-5G Szary - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
Rajstopy Model Marvela 40 den Black - Fiore
Melanżowe rajstopy z mikrofibry imitujące pończochę.
- grubość 40 DEN
- bawełniany klin w rozmiarze 3 i 4
- niewidoczne wzmocnienie palców
~Polamid 48 %
Polyester 40 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Fiore |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Fiore |
| Kolor | Czarny |
GF Kurtka czerwona serce U23/4
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Vitapol Magic Line Kolby dla świnek morskich z cytryną 2szt.
Skład: produkty piekarnicze 70%, ziarno zbóż 20%, warzywa 10%, naturalny aromat.Analiza: białko surowe 16%, włókno surowe 11%, oleje i tłuszcze surowe 7%, popiół surowy 3,9%. Zawiera naturalne witaminy.
Można stosować codziennie.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | 1370 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | 1370 |
ESAPDRYLE Z TŁOCZONYMI LITERKAMI T267 GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22,8 cm |
| 37 | 23,4 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25,2 cm |
| 41 | 25,8 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Justine paski + Hollywood M-298 Pink/Limonka - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 75-80 cm | 88-90 cm |
| M | 86-92 cm | 75-80 cm | 85-87 cm |
| S | 82-88 cm | 70-75 cm | 82-84 cm |
| XL | 94-100 cm | 80-85 cm | 91-93 cm |
| XXL | 98-104 cm | 80-85 cm | 94-95 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały,Beżowy |
| rozmiar | L,XL,M,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały,Beżowy |
| rozmiar | L,XL,M,S |
Pałka/Pejcz Giętki - Teleskopowy.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620058 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620058 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
Sukienka o swobodnym kroju GR1010 Mint - GrandUA
Elastan 5 %
Polyester 55 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Zielony |
Bluzka Model Fori 8453 Blue - Click Fashion
Elastan 7 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 88 cm |
| 38 | 92 cm |
| 40 | 96 cm |
| 42 | 100 cm |
| 44 | 106 cm |
| 46 | 112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka model T194/4 Light Blue - Tessita
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 87 cm | 102 cm | 96 cm | 76 cm |
| M | 86 cm | 98 cm | 92 cm | 72 cm |
| S | 85 cm | 94 cm | 88 cm | 68 cm |
| XL | 88 cm | 106 cm | 100 cm | 80 cm |
| XXL | 89 cm | 110 cm | 104 cm | 84 cm |
| XXXL | 90 cm | 114 cm | 108 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Niebieski |
Powiadomienie/Alarm na Tel. o Wejściu/Włamaniu + Podsłuch Otocz. + VOX.
+ Podsłuch Otoczenia + VOX.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415491 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415491 |
TopHeli TH6200-38 6020-38 - silnik ogonowy
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | TH6200-38 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | TH6200-38 |
Kamera Bezprzewowodowa IP/WiFi, Dzienno-Nocna z Fonią + Możl. Zapisu..
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 69698201011123 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 69698201011123 |


_1436880034_11.jpg)