BioCeraMAX Pro 600 to unikalny wkład przeznaczony do biologicznej filtracji wody w akwariach słodkowodnych i morskich, paludariach, akwaterrariach oraz basenach terrariów. Ma postać walców wykonanych z porowatej ceramiki zapewniającej bardzo dużą powierzchnię filtracyjną (600 m2/l). Wewnątrz porów walców BioCeraMAX Pro umieszczonych w filtrze akwarystycznym z biegiem czasu osiedlają się szczepy pożytecznych bakterii utleniających niebezpieczne dla ryb amoniak i azotyny. BioCeraMAX UltraPro 1200 ? działa podobnie jak BioCeraMAX Pro, ale dzięki zastosowaniu w produkcji spiekanego szkła posiada powierzchnię filtracyjną 1200 m2/l. Ciekawostkę stanowi wkład BioCeraMAX UltraPro 1600. Ma postać niewielkich kulek wykonanych ze spiekanego szkła. Dzięki temu posiada niespotykanie duża powierzchnię filtracyjną ? aż 1600 m2/l. to jednak nie wszystko ? wyjątkowo małe pory sprawiają, że we wnętrzu kulek panują warunki stałego niedotlenienia, dzięki czemu mogą skutecznie rozwijać się tam bakterie denitryfikacyjne rozkładające azotany do postaci azotu atmosferycznego całkowicie uwalniające wodę od tego pierwiastka. Tak więc zastosowanie tego wkładu gwarantuje zapewnienie pełnego cyklu obiegu azotu w akwarium zapewniając bezpieczeństwo zamieszkującym go zwierzętom i ograniczając pracochłonność związaną z pielęgnacją zbiornika (mniej podmian wody).
| Nazwa produktu | BioCeraMAX Pro 600 |
BioCeraMAX Pro 1200 |
BioCeraMAX Pro 1600 |
| Kod produktu | 106611 | 106612 | 106613 |
| Objętość (ml) | 1000 | 1000 | 1000 |
| EAN | 5905546053952 |
5905546053969 | 5905546053976 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 106611 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 106611 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414953 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414953 |
Język angielski English special Repetytorium tematyczno-leksykalne Dla dorosłych
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Małgorzata Cieślak |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Małgorzata Cieślak |
GF Kombinezon zimowy czarny PAW Z21/5
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Elastan 6 %
~Polamid 63 %
Polyester 28 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 70-74 cm |
| M | 92-94 cm | 64-68 cm |
| S | 88-90 cm | 60-62 cm |
| XL | 102-106 cm | 76-80 cm |
| XXL | 108-110 cm | 82-84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | M |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | M |
Cazo Legowisko Outdoor Maxy 105 x 85 cm Brąz
Wymiary: 105 cm x 85 cm
Pokrowiec zdejmowany. Można prać ręcznie w temp. 30 st. C
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cazo |
| Kod producenta | L1702/C |
| EAN | 5907996038299 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cazo |
| Kod producenta | L1702/C |
| EAN | 5907996038299 |
Komplet Model Nell Panterka/Black - Irall
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 102 cm | 95 cm |
| M | 97 cm | 90 cm |
| S | 92 cm | 80 cm |
| XL | 108 cm | 101 cm |
| XXL | 110 cm | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Czarny |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Pamela Rosso Chiaro M-421 Coral - Marko
Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Idealny na małe i średnie biusty
Usztywnione miseczki z fiszbinami
Tworzą zmysłowy dekolt i optycznie powiększają piersi
Wypełnienie push up, dostępne w rozmiarach S, M, L, XL
Świetne kolory, idealne na plażę
Modne figi z kwiecistej tkaniny
Figi na podszewce, klasyczny krój.
Prać ręcznie w wodzie o temp.do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 74-79 cm | 87-89 cm |
| M | 92 cm | 71-76 cm | 84-86 cm |
| S | 88 cm | 68-73 cm | 81-83 cm |
| XL | 100 cm | 77-82 cm | 90-91 cm |
| XXL | 104 cm | 80-85 cm | 92-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Różowy |
~Polamid 20 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 61 cm | 104 cm |
| M | 60 cm | 100 cm |
| S | 59 cm | 92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Czarny |
BOTKI NA OBCASIE SZARE C100 GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 24 cm |
| 37 | 24,5 cm |
| 38 | 25,5 cm |
| 39 | 26 cm |
| 40 | 26,5 cm |
| 41 | 27 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Sweter Damski Model 30055 Grey - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 70 cm | 120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Szary |
Spódnica Spółdnica Model SP 107 Navy blue - Lanti
Polyester 25 %
~Spandex 5 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach |
|---|---|---|
| 36 | 49 cm | 94 cm |
| 38 | 49 cm | 98 cm |
| 40 | 49 cm | 102 cm |
| 42 | 49 cm | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka Model MOE099 Yellow - Moe
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 85 cm | 114 cm | 96 cm | 100 cm |
| M | 84 cm | 108 cm | 92 cm | 96 cm |
| S | 83 cm | 102 cm | 88 cm | 90 cm |
| XL | 86 cm | 120 cm | 100 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Żółty |
Czapka Model Lena Light Brown - Kamea
LENA to niezwykle twarzowa czapka pełna elegancji,
- gładka czapka, idealnie dopasowana do głowy,
- przód zdobi kokarda z błyszczącymi cyrkoniami,
- wykonana jest z ciepłej, wełnianej przędzy,
- tył wykończony trzema zakładkami,
- doskonale sprawdzi się w chłodne zimowe dni.
wełna 90 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Brązowy |
WORKERY WIĄZANE WSTĄŻKĄ AB-8G CNBAB-8G Szary - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
Spódnica Model MOE367 Navy - Moe
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| L | 73 cm | 100 cm | 78 cm |
| M | 72.5 cm | 95 cm | 73 cm |
| S | 72 cm | 90 cm | 68 cm |
| XL | 73.5 cm | 105 cm | 83 cm |
| XXL | 74 cm | 110 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Granatowy |
TC2190-16 Rear Wing - Tylni Spoiler 2019-16
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | TC2190-16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | TC2190-16 |
Figi Model Roma White - Wolbar
Skład: 83% poliamid, 17% elastan.
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| XXL | 101-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Biały |
MUSZKIETERKI CEKINOWE CZARNE AE55P BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model17010 Musztard - Enny
Długość sukienki ok. 89 cm.
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 46 | 112 cm | 104 cm | 86 cm |
| 48 | 116 cm | 108 cm | 90 cm |
| 50 | 120 cm | 112 cm | 94 cm |
| 52 | 124 cm | 116 cm | 98 cm |
| 54 | 128 cm | 124 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Żółty |


_1398602214_366.jpg)