Bluzka Model K435 Wzór 67 Black - Katrus
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | S |
Gra Zręcznościowa "Złap Krecika" + Młotek.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308622022 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308622022 |
Sukienka Model 76-1 Black - Numoco
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 92-102 cm | 88-95 cm | 76-84 cm |
| M | 88-96 cm | 84-90 cm | 72-80 cm |
| S | 84-92 cm | 80-88 cm | 68-75 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czarny |
Vitakraft Menu 600g.- Pokarm dla koszatniczek
Opakowanie zawiera pokarm, zrobiony z dojrzałych na słońcu zbóż, pełen różnych typów warzyw. Bez dodatku barwników lub środków konserwujących, bez dodatku cukru. Zawiera wszystkie ważne witaminy i minerały.
Skład: zboża, pochodne sadzonek warzyw, nasiona, warzywa, drożdże, minerały.
Analiza: 13.5% proteiny naturalne, 3.5% tłuszcz surowy, 8.3% błonnik surowy, 3.2% popiół naturalny, 11.5% wilgotność.
Dodatkowe Witaminy: 5885 U.I. Wit. A; 647 U.I. Wit. D3; 13.5 mg Wit. E; 2.6 mg Wit. B1; 2.9 mg Wit. B2; 0.9 mg Wit. B9; 10.2 mg Wit. B12; 41 mg Wit. C; 18 mg niacin; 6.6 mg pantothenic kwas; 0.3 mg kwasu foliowego; 43.1 mg biotyny; 0.6 mg chlorku choline; 7.73 mg żelazo jako siarczan żelaza (II); 2.47 mg magnezu jako tlenek magnezu; 14 mg cynku jako tlenku cynku; 0.2 mg jodyny jako wapień jodyny; 0.015 mg selenu jako sodek selenu; 2.2 mg miedź jako tlenek miedzi (II).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitakraft |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitakraft |
Elastan 5 %
~Modal 65 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 92 cm | 102 cm | 98 cm | 84 cm |
| M | 91.5 cm | 98 cm | 94 cm | 80 cm |
| S | 91 cm | 94 cm | 90 cm | 76 cm |
| XL | 92.5 cm | 106 cm | 102 cm | 88 cm |
| XXL | 93 cm | 110 cm | 106 cm | 92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Szary |
Piżama pakowana w eleganckie pudełko.
Polyester 99 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model T152 Blue - Tessita
Skład materiału: 68% wiskoza, 28% akryl, 4% elastan
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 83/128 cm | 104 cm | 96 cm | 82 cm |
| M | 82/127 cm | 98 cm | 90 cm | 76 cm |
| S | 81/126 cm | 92 cm | 84 cm | 70 cm |
| XL | 84/129 cm | 110 cm | 102 cm | 88 cm |
| XXL | 85/130 cm | 116 cm | 108 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Niebieski |
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| XXL | 114-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Czarny |
Bluzka damska z długim rękawem 247 Red - Bien Fashion
Skład z metki: 46% Bawełna, 46% Micromodal, 8% Elastan
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 66 cm | 94 cm |
| M | 66 cm | 90 cm |
| S | 65 cm | 86 cm |
| XL | 67 cm | 98 cm |
| XS | 65 cm | 82 cm |
| XXL | 67 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bien Fashion |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bien Fashion |
| Kolor | Czerwony |
Spódnica w formie ołówka GR1091 Pink - GrandUA
Polyester 95 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Różowy |
Sukienka wizytowa model 884a green - Margo Collection
Polyester 27 %
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 40 | 99-102 cm | 90-93 cm | 74-77 cm |
| 42 | 103-106 cm | 94-97 cm | 78-81 cm |
| 44 | 107-110 cm | 98-102 cm | 82-86 cm |
| 46 | 111-115 cm | 103-107 cm | 87-91 cm |
| 48 | 116-120 cm | 108-113 cm | 92-96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Margo Collection |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Margo Collection |
| Kolor | Zielony |
Szorty Bokserki Damskie Model Mela Black - Róża
~Polamid 75 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 99-103 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 89-93 cm |
| XL | 104-108 cm |
| XXL | 109-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
Yarro Miska na gumowych stopkach Smarty podwójna - Bordowa 2 x 0,33 L
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Yarro |
| Kod producenta | Y2570 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Yarro |
| Kod producenta | Y2570 |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium Kąpielowy Model Melania Very Fuchsia-Nero M-426 Black/Violet
Jeden z najlepszych kostiumów z najnowszej kolekcji Lato 2017!
Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Wydobywa to co najlepsze z Twojej sylwetki
Idealny na małe i średnie biusty
Usztywnione miseczki z fiszbinami
Wkładki push up (dostępne w rozmiarach S, M, L, XL)
Świetnie zbiera, unosi, modeluje i powiększa piersi
Modny wzór i śliczna kolorystyka
Tiulowy pasek z przodu
Dół na podszewce
Ramiączka odpinane
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 74-79 cm | 87-88 cm |
| M | 94 cm | 71-76 cm | 85-86 cm |
| S | 90 cm | 68-73 cm | 83-84 cm |
| XL | 102 cm | 77-82 cm | 89-90 cm |
| XXL | 106 cm | 80-85 cm | 91-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
ZOLUX Mastery Senior Vitality dla starszych psów 13,5kg
? Sprawny układ odpornościowy
? Solidne i zdrowe zęby Kompletna karma dla starszych psów (począwszy od 9 roku życia dla psów małych, powyżej 8 roku życia dla psów średnich, powyżej 7 roku życia dla psów dużych, powyżej 6 roku życia dla psów olbrzymich). SKŁAD: suszone mięso, kukurydza, pszenica, białko kukurydzy, tłuszcz zwierzęcy, pulpa buraczana, gotowane ziarna soi, siemię lniane, otręby zbożowe, frukto-oligosacharydy i minerały. * Zawiera co najmniej 53 % mięsa, czyli 23 % po wysuszeniu. DODATKI DIETETYCZNE NA 1 KG, w tym: E672/Wit. A, 12500 UI ; E671/Wit. D3, 1300 UI ; Wit. E, 600 mg ; E4/Cu, 12 mg ; E2/I, 2,5 mg ; E5/Mn, 21 mg ; E8/Se, 0,2 mg ; E6/Zn, 100 mg. Przeciwutleniacze. Nie zawiera barwników i sztucznych aromatów. ANALIZA SKŁADU: białko surowe 28 %, tłuszcze i oleje surowe 15 %, nienasycone kwasy tłuszczowe 3,7 % popiół surowy 6 %, błonnik surowy 3 %, wapń 1,3 %, fosfor 0,7 %.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | MAS300023 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | MAS300023 |
Bluzka Model ABK0018 Brown - ABG
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 34 | 63/78 cm | 82 cm |
| 36 | 63/78 cm | 86 cm |
| 38 | 63/78 cm | 90 cm |
| 40 | 63/78 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Brązowy |
ROYAL CANIN Pure Feline Witalność n03 8kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
Top Heli TH6300-22 6030 Tail Blade - Tylne Śmigło
Część pasuje również do modelu 6030
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | TH6300-22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | TH6300-22 |
Figi niskie Model Camilla Cappuccino - Wiesmann
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 96-100 cm |
| M | 92-94 cm |
| S | 88-90 cm |
| XL | 102-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Beżowy |

