Figi Big Model 1819 Black - Lupo Line
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 38 | 92-100 cm |
| 40 | 102-110 cm |
| 42 | 112-120 cm |
| 44 | 126-134 cm |
| 46 | 134-140 cm |
| 48 | 140-144 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Czarny |
Top Heli TH6300-5 6030-5 Balance Bar - Stabilizator
Częśc pasuje również do modelu 6030
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | TH6300-06 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | TH6300-06 |
Kompletne ramię B - lewy tył Silnik Śmigło Belka Mocowanie Silnika V3 Intruder X30-04
Numer katalogowy: X30-4
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | x30-04 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | x30-04 |
Figi Model Bermudy Rona Black - Wolbar
Skład: 95% mikromodal, 5% elastan.
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| XXL | 101-104 cm |
| XXXL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model 99-3 Ecru - Numoco
Skład: 70% wiskoza, 30% poliester
| Rozmiar | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 88 cm | 76 cm |
| M | 86 cm | 74 cm |
| S | 84 cm | 72 cm |
| XL | 92 cm | 80 cm |
| XS | 82 cm | 70 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Biały |
Super Modne Słuchawki Czaszka - Czarne.
Wysokiej Jakości Super Modne Nauszne Słuchawki Czaszka - Czarne.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415745 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415745 |
Sukienka Model M576 Oliwka - Figl
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 99-106 cm | 93-100 cm | 74-81 cm |
| S/M | 92-98 cm | 85-92 cm | 66-73 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Zielony |
Koszulka Klasyczna koszulka na ramiączkach GR1046 Bakłażan - GrandUA
~Viscosa 90 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| 44 | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Fioletowy |
Figi Model 1650/B Frosting White Pearl - Ava
Elastan 4 %
~Polamid 91 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Biały |
Sukienka Dopasowana sukienka z dekoltem V S87 Navy - Nife
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 99 cm | 89 cm | 73.5 cm |
| 38 | 103 cm | 93 cm | 77.5 cm |
| 40 | 107 cm | 97 cm | 81.5 cm |
| 42 | 111 cm | 101 cm | 85.5 cm |
| 44 | 115 cm | 105 cm | 89.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Granatowy |
AQUA EL Wkład PRESSURE MAX/REEF MAX 2szt.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 261012 |
| EAN | 106821 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 261012 |
| EAN | 106821 |
Piżama Model Kati Rubin - Babella
~Viscosa 94 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| XL | 108-112 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 84-88 cm |
| XXL | 116-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babella |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babella |
| Kolor |
Sandał KLAPKI KORKOWE ŻÓŁTE LS-90 YELLOWKLAPKI KORKOWE ŻÓŁTE LS-90 YELLOW - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Żółty |
Sukienka Gładka delikatna sukienka MM1129 Pink - Mira Mod
Skład: 90% bawełna 10% poliester
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 84 cm | 68 cm |
| 38 | 92 cm | 88 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 92 cm | 76 cm |
| 42 | 100 cm | 96 cm | 80 cm |
| 44 | 104 cm | 100 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Różowy |
GF Skafander niebieski SOFTSHELL S71/6
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
TRIXIE Smycz z obrożą dla szczeniąt czerwona
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-15333 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-15333 |
Bawełna 50 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 61 cm | 114 cm |
| M | 60 cm | 106 cm |
| S | 59 cm | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor |
Biustonosz push up Biustonosz usztywniany Model Elena II U Natural - Alles
Elastan 10 %
~Polamid 75 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65 D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65 E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65 F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65 G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 70 C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70 D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70 E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70 F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70 G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 75 B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75 C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75 D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75 E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75 F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75 G | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 80 B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80 C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80 D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80 E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80 F | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 80 G | 78-82 cm | 104-106 cm |
| 85 B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85 C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85 D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85 E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alles |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alles |
| Kolor | Beżowy |
Pończochy Wzorzyste Model Lana code 428 Nero - Gabriella
Grubość 20 Den.
~Polamid 85 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor | Czarny |


_1398367722_dd.jpg)