Zaślepka Na Osłony Czarna x8c-07 Ornament Black
Cena dotyczy 4 szt.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | x8c-07 black |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | x8c-07 black |
Spódnica Model SP29 1154 Pink - Nife
- rewelacyjna spódnica
- długość midi
- spódnica na podszewce
- zapinana z tyłu na zamek
- idealna do eleganckiej stylizacji, do biura
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| 36 | 74 cm | 96 cm | 72 cm |
| 38 | 74 cm | 100 cm | 76 cm |
| 40 | 75 cm | 104 cm | 80 cm |
| 42 | 75 cm | 108 cm | 84 cm |
| 44 | 76 cm | 112 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Różowy |
Mikita Multi Vit Canis Maxi 100 tabletek
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mikita |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mikita |
Model wykonany z bardzo gęstej, elastycznej koronki. Górną część miseczek zdobi pomysłowe wykończenie. Półusztywniana konstrukcja doskonale podkreśla kobiece krągłości. Na mostku jak również i na ramiączkach ulokowane zostały satynowe kokardki.
Biustonosz posiada regulowane, nieodpinane ramiączka.
Model posiada fiszbiny
Skład: 87% poliamid i 13% elastan
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | 85B,85C,80D,90D,90B,80DD,90DD |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | 85B,85C,80D,90D,90B,80DD,90DD |
Elegancki półusztywniony biustonosz w kolorze różowym, górna linia miseczki zdobi efektowna ażurowa koronka. Boczki wzmocnione pionową fiszbiną. Ramiączka nieodpinane.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Różowy |
| rozmiar | 75C,80B,85B,95B,90B |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Różowy |
| rozmiar | 75C,80B,85B,95B,90B |
SZNUROWANE PÓŁBUTY KYLIE K1715004JE Niebieski - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Niebieski |
Opakowanie zawiera 500ml.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T146594 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T146594 |
Spodnie Damskie Model Selen Black - Dursi
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 101 cm | 74 cm |
| M | 97 cm | 70 cm |
| S | 93 cm | 66 cm |
| XL | 105 cm | 78 cm |
| XS | 89 cm | 64 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Czarny |
Figi Model 1575 Black - Lupo Line
Elastan 20 %
~Polamid 70 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 36 | 82-92 cm |
| 38 | 92-104 cm |
| 40 | 104-114 cm |
| 42 | 114-126 cm |
| 44 | 126-134 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Wieczorowa Model 17776 Navy - YourNewStyle
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 155 cm | 88 cm | 80 cm | 80 cm |
| M | 155 cm | 84 cm | 76 cm | 76 cm |
| S | 155 cm | 80 cm | 72 cm | 72 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Granatowy |
Zasilacz Ładowarka 9V 500mA Kc0009
| Uniwersalna ładowarka zasilacz. |
Specyfikacja:
|
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | kc0009 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | kc0009 |
Biustonosz Soft Biustonosz Semi Soft Model VB-331 Beige/Powder Pink - Vena
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 70D | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70E | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70F | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70G | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70H | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 70I | 68-72 cm | 96-98 cm |
| 75C | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75D | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75E | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75F | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75G | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75H | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 80B | 78-82 cm | 92-94 cm |
| 80C | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80D | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80E | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80F | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80G | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 85B | 83-87 cm | 97-99 cm |
| 85C | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85D | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85E | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85F | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 90B | 88-92 cm | 102-104 cm |
| 90C | 88-92 cm | 104-106 cm |
| 90D | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90E | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 95B | 93-97 cm | 107-109 cm |
| 95C | 93-97 cm | 109-111 cm |
| 95D | 93-97 cm | 111-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Różowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | xxx |
| Kod producenta | ORTEZA NA ZŁAMANE ŻEBRA |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | xxx |
| Kod producenta | ORTEZA NA ZŁAMANE ŻEBRA |
Sukienka Model S39 Black - Nife
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 38 | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 40 | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| 42 | 108 cm | 100 cm | 82 cm |
| 44 | 112 cm | 104 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model L137 Light Grey - Lemoniade
Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 90 cm | 104 cm | 98 cm | 98 cm |
| M | 89 cm | 100 cm | 94 cm | 94 cm |
| S | 88 cm | 96 cm | 90 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Szary |
TENISÓWKI 086LE Zielony - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Zielony |
TRIXIE Zestaw dla fretki, szczura szelki i smycz
Obwód szelek: 12 cm - 25 cm
Grubość: 8 mm
Długość smyczy: 125 cm
Różne kolory
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-6262 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-6262 |
POMPA HYDRAULICZNA HITACHI DX195 79066183 ,PNN 19+8S CO41 WFX1, AW04/958 AW04/608
Numery do celów porównawczych:
79066183 ,PNN 19+8S CO41 WFX1, AW04/958 AW04/608
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 79066183AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 79066183AE |
Gorsety, body, pasy Pas do pończoch Model Adeline 020 Black - Ewana
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Czarny |


_1398367589_dd.jpg)