| Indeks | Nazwa PL | Temperetura barwowa [k] | Wataż [W] | Wymiary produktu [mm] |
|---|---|---|---|---|
| 113077 | LEDDY TUBE 3 W | 6500 | 3 | 284x62x32 |
| 113053 | LEDDY TUBE 6 W | 6500 | 6 | 284x62x32 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 113077 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 113077 |
Body Model Avilia Black - Anais
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-104 cm | 93-96 cm |
| M | 94-98 cm | 89-92 cm |
| S | 88-93 cm | 84-88 cm |
| XL | 105-109 cm | 97-100 cm |
| XS | 83-87 cm | 79-83 cm |
| XXL | 110-117 cm | 101-104 cm |
| XXXL | 118-123 cm | 105-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor | Czarny |
T623-001 Balance Bar - Stabilizator
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T623-001 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T623-001 |
Szorty Model 314 Black - Teyli
Kobiece szorty.
- w całości wykonane z wysokiej jakości siateczki
- nogawki wykończone delikatną koronką
- bawełniany klinek
Polyester 94 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 102 cm |
| M | 98 cm |
| S | 94 cm |
| XL | 106 cm |
| XS | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Teyli |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Teyli |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | U816-04 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | U816-04 |
Mówiący Tłumacz EP-800 Ang.-Pol.-Franc. + Gratis (słownik/kurs językowy na CD - 5 milionów haseł!!).
Spódnica z eko-skóry o długości poniżej kolan GR1191 Black - GrandUA
Polyester 95 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 78 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czarny |
Sum-Plast Piłka nr.3 zapachowa
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sum-Plast |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sum-Plast |
Diversa Tło do akwarium Skała 150 cm x 60 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diversa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diversa |
KLASYCZNE CZÓŁENKA NA SŁUPKU T035-14BE - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor |
Inter-Zoo Klatka dla królików Królik 60 59 x 36 x 36 cm składana
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | G088 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | G088 |
POMPA HYDRAULICZNA BENFORD 1714136 ,1267 ,17433
Numery do celów porównawczych:
1714136
1267
17433 Benford
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 1714136AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 1714136AE |
Spódnica Model SP115 Sky Blue - Lanti
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| 34 | 67 cm | 92 cm | 66 cm |
| 36 | 67 cm | 96 cm | 70 cm |
| 38 | 67 cm | 100 cm | 74 cm |
| 40 | 68 cm | 104 cm | 78 cm |
| 42 | 68 cm | 108 cm | 82 cm |
| 44 | 68 cm | 112 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka Model Seul M07B Pink - Cocoviu
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 84 cm | 80 cm |
| M | 92 cm | 80 cm | 76 cm |
| S | 88 cm | 76 cm | 72 cm |
| XS | 84 cm | 72 cm | 68 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cocoviu |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cocoviu |
| Kolor | Różowy |
Zestaw do Naprawy Szyb Samochodowych.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59030340406378 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59030340406378 |
Inter-Zoo Klatka dla ptaków Ara Biała 54 x 34 x 68,5 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | P060 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | P060 |
Ami Play smycz NX 150/2 cm amarantowe kwiaty
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
Sweter z tkaniny bawełnianej z oryginalnym nadrukiem MM2035 Grey - Mira Mod
Elastan 5 %
Polyester 55 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Szary |
Celownik Laserowy WALTHER MicroShotLaser - Do Replik Pistoletów... z Szyną RIS 22mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844594655 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844594655 |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Elin 2 Fango-Vanity M-344 Mokka/Dirty Pink - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu |
|---|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 74-79 cm | 87-89 cm | |
| M | 86-92 cm | 71-76 cm | 84-86 cm | |
| S | 82-88 cm | 68-73 cm | 80-83 cm | |
| XL | 94-100 cm | 77-82 cm | 90-92 cm | |
| XL/M | 86-92 cm | 77-82 cm | 90-92 cm | M |
| XXL/L | 90-96 cm | 80-85 cm | 93-94 cm | L |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Różowy |
~Glass 4 %
~Polamid 91 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| 3XL | 121-128 cm | 94-98 cm |
| L | 101-106 cm | 76-80 cm |
| M | 95-100 cm | 70-74 cm |
| S | 90-94 cm | 64-68 cm |
| XL | 107-113 cm | 82-86 cm |
| XXL | 114-120 cm | 88-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Beżowy |


_1398367262_WW.jpg)