Wycieraczka pasuje do każdego rodzaju kuwet. Jest wykonana z materiału PCV - zalecana dla kotów które nie lubią chodzić po sztywniejszych wycieraczkach gumowych. Idealnie zbiera również drobny żwirek.
Wymiary
37x45 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-40381 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-40381 |
Poziomica Laserowa + Zwijana Miara itd.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59078834448 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59078834448 |
Biustonosz push up Biustonosz Usztywniany Model Merida Black - Unikat
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 70B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80F | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 90B | 88-92 cm | 104-106 cm |
| 90C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90D | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 95E | 93-97 cm | 115-117 cm |
| 95F | 93-97 cm | 117-119 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Czarny |
BOTKI NA SŁUPKU 9105-1B-PU CNB9105-1B-PU Czarny - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
Camon Pojemnik na woreczki City Go granatowy
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Camon |
| Kod producenta | B525/4 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Camon |
| Kod producenta | B525/4 |
Bluza Damska Model Milena 1 Navy/Light Grey - Tessita
Polyester 30 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa zewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 54 cm | 62 cm | 94-98 cm |
| M | 53.5 cm | 62 cm | 88-92 cm |
| S | 53 cm | 62 cm | 82-86 cm |
| XL | 54.5 cm | 62 cm | 100-104 cm |
| XXL | 55 cm | 62 cm | 106-110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Niebieski |
Figi Desire F figi Biały - Gorteks
Elastan 5 %
~Polamid 68 %
Polyester 20 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Biały |
Spódnica Model MOE302 Sky Blue - Moe
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 72 cm | 74 cm |
| M | 72 cm | 70 cm |
| S | 72 cm | 66 cm |
| XL | 72 cm | 78 cm |
| XXL | 72 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Niebieski |
Poduszka okrągła z oparciem - brązowa jasna
Zastosowane do produkcji materiały to:
mikrofibra - bardzo miękka i delikatna w dotyku, antyalergiczna, stosowana do produkcji przytulanek dla dzieci. Wypełnienie niezwykle miękkich i elastycznych poduszek:
kulka silikonowa - niezwykle miękkie i elastyczne tworzywo, dające lekkość i sprężystość pikowanym poduszkom. Całość można prać w pralce w temperaturze 30°C. Wymiary przybliżone: średnica ok 40 cm, grubość ok 10cm
Waga ok 1kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | POzo-mf-braj |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | POzo-mf-braj |
GF Skafander niebieski SOFTSHELL S71/11
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium jednoczęściowy Model Maryla IV Brown/Turkus - GWINNER
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 86 cm | 64 cm |
| 38 | 92 cm | 92 cm | 68 cm |
| 40 | 96 cm | 96 cm | 72 cm |
| 42 | 102 cm | 100 cm | 76 cm |
| 44 | 108 cm | 104 cm | 80 cm |
| 46 | 114 cm | 108 cm | 84 cm |
| 48 | 118 cm | 112 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GWINNER |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GWINNER |
| Kolor | Brązowy |
WYŁĄCZNIK MAGNETYCZNY GASZENIA CASE JX A77753, 3903575, 0330001040, 9971792
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BEPCO |
| Kod producenta | 25/7101-17 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BEPCO |
| Kod producenta | 25/7101-17 |
Biustonosz push up Biustonosz Usztywniany Model VB-305 Morela - Vena
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 70D | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70E | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70F | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70G | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70H | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 75B | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 75C | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75D | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75E | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75F | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75G | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75H | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 80B | 78-82 cm | 92-94 cm |
| 80C | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80D | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80E | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80F | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80G | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 85B | 83-87 cm | 97-99 cm |
| 85C | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85D | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85E | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85F | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 90B | 88-92 cm | 102-104 cm |
| 90C | 88-92 cm | 104-106 cm |
| 90D | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90E | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 95B | 93-97 cm | 107-109 cm |
| 95C | 93-97 cm | 109-111 cm |
| 95D | 93-97 cm | 111-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Pomarańczowy |
Sukienka Model 4270 SKA50H2-667 Black - Bass
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 96 cm | 88 cm | 74 cm |
| 38 | 100 cm | 92 cm | 78 cm |
| 40 | 104 cm | 96 cm | 82 cm |
| 42 | 108 cm | 100 cm | 86 cm |
| 44 | 112 cm | 104 cm | 90 cm |
| 46 | 116 cm | 108 cm | 94 cm |
| 48 | 120 cm | 112 cm | 98 cm |
| 50 | 124 cm | 116 cm | 102 cm |
| 52 | 128 cm | 120 cm | 106 cm |
| 54 | 132 cm | 124 cm | 110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bass |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bass |
| Kolor | Czarny |
Podświetlenie Led MJX T655-024 T55-024 T623
Numer katalogowy: T655-024
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T655-024 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T655-024 |
Tunika Model MOE278 Black - Moe
Polyester 35 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 71/78 cm | 98 cm |
| M | 71/76 cm | 94 cm |
| S | 69/74 cm | 90 cm |
| XL | 71/78 cm | 104 cm |
| XXL | 72/79 cm | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
Koszulka Camisole Model 610 Black - Gatta
~Polamid 93 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 96-104 cm |
| M | 88-96 cm |
| S | 82-88 cm |
| XL | 104-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gatta |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gatta |
| Kolor | Czarny |
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
- elegancka, wizytowa bluzka damska.
- model bez rękawów
- okrągły dekolt z kuszącym, seksownym wycięciem
- luźny krój
- bluzka wykonana z gładkiego, lejącego materiału
- dół zakończony ściągaczem
- fason świetnie prezentuje się na sylwetce
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
TRIXIE Zgrzebło uniwersalne do przerzedzania sierści 5 x 18 cm
Wymiar:
5 cm szerokość
18 cm długość
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-24241 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-24241 |
Sweter Kardigan Model LS170 Black Melange - Lemoniade
Stylowa narzutka damska
- komfortowy, swobodny fason
- długi rękaw typu kimono
- narzutka wykonana jest z przędzy o luźnym splocie
- rewelacyjnie prezentuje się na sylwetce
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 90 cm | 116 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czarny |


_1396510090_19259.jpg)