| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2343 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2343 |
ZOLUX Szelki GALAXY 1m/10mm kol.czarny
Wymiary: 30x170x105
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 510020no |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 510020no |
BOTKI Z SZEROKIMI SZNURÓWKAMI 1264-42W.R CNB1264-42W.R - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czerwony |
Skład materiałowy: bawełna 73% poliester 22% elastan 5%
WYMIARY:
36 - obwód klatki piersiowej 85-88cm, obwód pasa 66-69cm, obwód bioder 92-95cm;
38 - obwód klatki piersiowej 89-92cm, obwód pasa 70-73cm, obwód bioder 96-98cm;
40 - obwód klatki piersiowej 93-96cm, obwód pasa 74-77cm, obwód bioder 99-102cm;
42 - obwód klatki piersiowej 97-100cm, obwód pasa 78-81cm, obwód bioder 103-106cm;
44 - obwód klatki piersiowej 101-105cm, obwód pasa 82-86cm, obwód bioder 107-110cm;
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
SERA Vipan Large Flakes 500ml - pokarm płatkowany dla rybek
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sera |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sera |
Top Heli TH6300-5 6030-5 Balance Bar - Stabilizator
Częśc pasuje również do modelu 6030
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | TH6300-06 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | TH6300-06 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 355530 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 355530 |
Sukienka Komplet Model 322 Oliwka - Figl
- elegancki komplet damski składający się dwóch części - klasycznej bluzki i spódnicy.
- bluzka z rękawem o długości 3/4
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Cheryl Smile M-396 Green/Violet - Marko
Jeden z najlepszych kostiumów z najnowszej kolekcji Lato 2017!
Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Usztywnione miseczki bez fiszbin
Ramiączka wiązane na szyi, ozdobione broszą z cyrkonią
Obwód wiązany na plecach
Świetne, soczyste kolory idealne na plażę
Modne wstawki z kontrastowej tkaniny, które dodają charakteru
Figi na podszewce, wiązane po bokach.
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 100 cm | 74-79 cm | 87-89 cm |
| M | 96 cm | 71-76 cm | 84-86 cm |
| S | 92 cm | 68-73 cm | 81-83 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
Vitapol Pokarm dietetyczny dla królika 200g.
Skład: ziarno zbóż 42%, warzywa 31%, produkty piekarnicze 20%, zioła 5%, susz kwiatowy 1%, owoce 1%
Analiza: białko ogólne 14%, tłuszcz surowy 2,1%, włókno surowe 7,6%, popiół surowy 4,5%Zawiera naturalne witaminy
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
Generator Mgły do Jonizacji Powietrza.
w Różnych Kolorach Wytworzoną Mgłę,
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415010 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415010 |
~Nylon 87 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 98-106 cm | 70-78 cm |
| M | 94-102 cm | 66-74 cm |
| S | 90-98 cm | 62-70 cm |
| XL | 102-110 cm | 74-82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | Czarny |
Botki Model A993 Brown - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24.5 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 26 cm |
| 40 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Brązowy |
Poduszka, w kształcie oponki, dla kotów i małych psów, dająca Twojemu pupilowi komfort i wygodę, otulając go swoimi poduszkami. Dzięki dodatkowemu, lekko usztywnionemu daszkowi, legowisko może posłużyć także jako norka do schowania się przy stresującej sytuacji lub jako ucieczka przed oczami wścibskich. Kot może także bez problemu położyć się na daszku, wykorzystując tylko górną część poduszki.
Twój pupil polubi kształty oponki i jej wygodną poduszkę od pierwszego razu.
mikrofibra - materiał zastosowany obustronnie, przeznaczonych na ubranka i zabawki dla małych dzieci.
Wypełnienie:
gąbka (daszek) - miękka i elastyczna, dające lekkość i sprężystość, ułatwiająca układanie,
kulka silikonowa (okragła poduszka) - niezwykle miękkie i elastyczne tworzywo, dające lekkość i sprężystość.
średnica ok 45cm, grubość ok 10cm
Waga ok 1kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | OD-ziel |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | OD-ziel |
Mikro-Dyktafon/Rejestrator Dźwięku, Ukryty w Pamięci Pendrive 4GB (pojemność 48h!).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773441133 |
DAKO-ART Makki - Pełnowartościowy pokarm dla papużek falistych 500g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
BOZITA Kawałki w galarecie Kitten 190 g kartonik
Dla kotów > 1-miesięcznych Kawałki w galaretce Bozita Feline Funktion™ Kitten to pełnowartościowa pod względem odżywczym i odpowiednio zbilansowana mokra karma zawierająca SPC, która ułatwia przechodzenie od mleka do stałych pokarmów i jest przeznaczona w szczególności dla kociąt i młodych kotów. Karma ta charakteryzuje się wysoką zawartością mięsa (91% mięsa w każdym kawałku), co zapewnia jej lekkostrawność oraz naturalne proporcje witamin i minerałów. Przygotowana ze świeżego mięsa szwedzkich kurcząt, dzięki czemu jest lekkostrawna i bardzo aromatyczna. Zawiera SPC [pol. specjalnie przetworzone zboże], naturalnie przetworzony owies, który dba o wrażliwy żołądek małego kota, utrzymując w nim właściwą równowagę. Karma jest naturalnie bogata w taurynę i selen, zawiera również MacroGard, naturalny glukan, który wzmacnia układ odpornościowy kota. Rozmiar: 190 g
Skład: kurczak (88% w kawałku), wieprzowina, specjalnie przetworzony owies (SPC, 1%), węglan wapnia, drożdże (1,3/1,6 glukan 0,01%). Dodatki (na kg): witamina A 2280IU, witamina D3 230IU, witamina E 14 mg, tauryna 500 mg, miedź 2,3 mg (pięciowodny siarczan miedzi(II)), mangan 2,0 mg (tlenek manganu(II) i (III)), cynk 16 mg (jednowodny siarczan cynku), jod 0,1 mg (jednowodny jodan wapnia). Zawiera wszystkie witaminy i minerały potrzebne Twojemu kotu. Dodatki technologiczne na kg: Guma kasja 1180mg. Składniki analityczne: białko 8,0%, tłuszcz 5,0%, błonnik 0,5%, minerały (popiół surowy) 2,0% (wapń 0,3%, fosfor 0,3%, magnez 0,02%), woda 83%
Wskazówki dotyczące karmienia:
| Tydzień | Ciężar ciała kota (kg) | Dzienna porcja (g) |
|---|---|---|
| 5 | 0,6 | 67 |
| 8 | 1,0 | 112 |
| 24 | 2,5 | 279 |
| 52 | 3 | 335 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bozita |
| Kod producenta | 2060 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bozita |
| Kod producenta | 2060 |
Przejściówka/Adapter z gniazda OBD2 na Wtyk Mercedes Benz Sprinter/ VW.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620073 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620073 |
Sukienka Model M146 Pink - Infinite You
Polyester 98 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 99-107 cm | 94-101 cm |
| S/M | 91-98 cm | 86-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Różowy |
Figi Model Roma White - Wolbar
Skład: 83% poliamid, 17% elastan.
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| XXL | 101-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Biały |


_1396508053_16025.jpg)