| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-22846 |
| EAN | 4011905228464 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-22846 |
| EAN | 4011905228464 |
Bluzka Model S042 White - Style
Polyester 35 %
~Viscosa 60 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa wewnętrzna | Długość rękawa zewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|---|
| L | 60 cm | 47 cm | 61 cm | 94 cm |
| M | 60 cm | 47 cm | 61 cm | 92 cm |
| S | 60 cm | 47 cm | 60 cm | 90 cm |
| XL | 61 cm | 47 cm | 62 cm | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Biały |
Komplet Model Calipso dress Ecru - BeautyNight
Polyester 88 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 97-112 cm | 91-107 cm | 71-91 cm |
| S/M | 86-97 cm | 81-91 cm | 56-71 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Beżowy |
9100-03 Main Blade Grip Set - Głowica Górna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9100-03 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9100-03 |
Sukienka Model K181 Grey - Katrus
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Szary |
TETRA Tetratec APS 300 - pompka napowietrzająca jednowyjściowa do akwarium o poj. 120-300l
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T143180 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T143180 |
Oryginalny Męski Zegarek Sportowy (elektroniczno-analogowy) SMAEL S-SHOCK (6-kolorów!!).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077321659 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077321659 |
Vitakraft Kracker 2szt. Kolby jajeczne dla kanarków
- przygotowany specjalnie dla kanarków
- wspomaga ścieranie dzioba i zapobiega jego przerostowi
- zawierają fosfor, wapń oraz komplet niezbędnych witamin
- z dodatkiem suszonych jaj
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitakraft |
| Kod producenta | 10611 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitakraft |
| Kod producenta | 10611 |
TRIXIE Drapak dla kota mata brązowa
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4325 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4325 |
Francodex Fresh Dent - płyn do higieny jamy ustnej dla psów i kotów 250 ml
Codzienne stosowanie preparatu FRESH DENT pomaga ograniczyć powstawanie płytki nazębnej i zachować świeży oddech. SPOSÓB UŻYCIA: Wystarczy codziennie wykonać jedną prostą rzecz – dodać FRESH DENT do wody, którą pije zwierzę.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Francodex |
| Kod producenta | FR170194 |
| EAN | 3283021701942 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Francodex |
| Kod producenta | FR170194 |
| EAN | 3283021701942 |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Martina Smile M-417 Green - Marko
Najnowsza kolekcja Lato 2017
Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Wydobywa to co najlepsze z Twojej sylwetki
Idealny na małe i średnie biusty
Usztywnione miseczki z fiszbinami
Wkładki push up (dostępne w rozmiarach S, M, L, XL)
Świetnie zbiera, unosi, modeluje i powiększa piersi
Intrygujący design
Ramiączka odpinane, regulowane
Obwód zapinany na klamerkę
Figi wiązane po bokach.
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 74-79 cm | 87-89 cm |
| M | 94 cm | 71-76 cm | 84-86 cm |
| S | 90 cm | 68-73 cm | 81-83 cm |
| XL | 102 cm | 77-82 cm | 90-92 cm |
| XXL | 106 cm | 80-85 cm | 93-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
Kombinezon Damski Model VT023 Oliwka - Venaton
~Viscosa 95 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Zielony |
Czerń wzbogacona różem , opleciona fantastycznymi dodatkami kusi i prowokuje i to właśnie wyróżnia model Orchid. Miseczki pokryte czarnym materiałem w delikatne aplikacje kwiatowe połączone między sobą ciekawymi wzorami. Górę miseczek upiększa lekko pudrowy róż otulony czarnym tiulem, co zmysłowo podkreśla biust. Mostek zdobi ciekawy dodatek w kształcie "Różowej wstązki" wzbogacony o kokardkę z koralikiem. Pełne miseczki i szeroka rozmiarówka zapewnia bazę dla szerokiego grona kobiet, którym ciężko znaleść jest coś wyjątkowego w większych rozmiarach.
Model posiada regulowane, nieodpinane ramiączka. Możliwość skompletowania z figami i stringami.
Skład:
88% Poliamid
4% Elastan
8% Bawełna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Wzorki |
| rozmiar | 80B |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Wzorki |
| rozmiar | 80B |
Sweter Ciążowy Model 60004C Dirty Pink - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 50 cm | 120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Różowy |
Żakiet Model ZA 107 Ecru - Lanti
~Spandex 5 %
~Viscosa 28 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 53 cm | 94 cm |
| 38 | 54 cm | 98 cm |
| 40 | 55 cm | 102 cm |
| 42 | 56 cm | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Beżowy |
Herbal Pets Natura szczura karma ziołowo-warzywna 150 g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Herbal Pets |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Herbal Pets |
Figi Model K239 Lilli-Rose Pink/Grey - Gorsenia Lingerie
Klasyczne, pełne figi wykonane z elastycznej, wzorzystej, drukowanej dzianiny. Z przodu dwie aplikacje gipiurowe. Nogawki wykończone gładko ukrytą taśmą elastyczną.
Do kompletu polecamy biustonosz Lilli-Rose.
~Polamid 90 %
Polyester 3 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 3XL | 110-114 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 102-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Różowy |
Spódnica Model K279 Green - Katrus
Elastan 5 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Zielony |
Spódnica Model S037 Black - Style
~Viscosa 30 %
wełna 10 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| L | 67 cm | 96 cm | 78 cm |
| M | 67 cm | 92 cm | 74 cm |
| S | 67 cm | 88 cm | 70 cm |
| XL | 67 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czarny |
GORSENIA BIUSTONOSZ K 078 DOLCE VITA
Biustonosz soft dla kobiet o pełniejszym biuście. Konstrukcja zapewnia utrzymanie biustu na miejscu oraz idealnie zbiera go. Górę misek zdobi tiul w kwiatowe hafty. U styku misek zalotna kokardka. Model posiada regulowane ramiączka. Na bokach bardzo wygodne fiszbiny pionowe. Skład. 90% poliamid, 7% elastan, 3% poliester.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Fioletowy,Fiolet |
| rozmiar | 65E,65I |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Fioletowy,Fiolet |
| rozmiar | 65E,65I |
MOKASYNY DAMSKIE SZNUROWANE BEŻOWE T297 BEIGE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,2 cm |
| 37 | 23,6 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Beżowy |


_1396507666_31959.jpg)