| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Stefanplast |
| Kod producenta | 97911 |
| EAN | 8003507979116 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Stefanplast |
| Kod producenta | 97911 |
| EAN | 8003507979116 |
TRAMPKI DAMSKIE MONOCOLOUR BIAŁE NB176 WHITE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Biały |
Podkolanówki Klasyczne Model Microfibre Code 501 Cappuccino - Gabriella
~Polamid 85 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor |
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
Ciasteczkowy Potwór - Gra Edukacyjna.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734154411 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734154411 |
Tropical Spirulina Flakes 11l.- Roślinny pokarm płatkowany z dodatkim glonów
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
Sukienka Model SUK119 Ecru - Lanti
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 104 cm | 92 cm | 90 cm | 66 cm |
| 38 | 105 cm | 96 cm | 94 cm | 70 cm |
| 40 | 106 cm | 110 cm | 98 cm | 74 cm |
| 42 | 107 cm | 114 cm | 102 cm | 78 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Beżowy |
Bluzka Model Noami Ecru - Dursi
Polyester 90 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 95 cm |
| M | 91 cm |
| S | 87 cm |
| XL | 99 cm |
| XS | 83 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Beżowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
Bluzka Model Keta 10590 White - Click Fashion
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 34 | 84 cm |
| 36 | 88 cm |
| 38 | 92 cm |
| 40 | 96 cm |
| 42 | 100 cm |
| 44 | 106 cm |
| 46 | 112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Biały |
CHABA Obroża skórzana 18mm / 50cm kolor: czarny
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
Biustonosz Soft Model K158 Solange Grey - Gorsenia Lingerie
Elegancki biustonosz miękki w kolorze szarym z elementami jasnej zieleni. Dół miseczek wykonany z gładkiej dzianiny satynowej, góra z podwójnej, haftowanej siateczki. Mostek i łączenie ramiączek zdobią piękne aplikacje z haftu. Między miseczkami subtelna kokardka z perłową przywieszką. Boczki biustonosza wykonane z dzianiny satynowej wzmocnione fiszbinami pionowymi.
Wysokiej jakości - regulowane, nieodpinane - ramiączka różnej szerokości w zależności od rozmiaru. Zapięcie: haftka dwurzędowa z potrójną regulacją obwodu.
~Polamid 90 %
Polyester 3 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 100E | 98-102 cm | 120-122 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 85E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model A209 Blue - awama
Elastan 5 %
Polyester 25 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36/38 | 91-98 cm | 86-93 cm | 67-73 cm |
| 40/42 | 99-107 cm | 94-101 cm | 74-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Niebieski |
Legginsy Model Tessera 70 Multicolor - Bas Bleu
Rewelacyjne legginsy dla aktywnych kobiet!
- nogawki o długości 3/4
- w pasie komfortowa, szeroka gumka
- elastyczny materiał
- designerski wzór
- umożliwiają oddychanie skóry
- odprowadzają wilgoć
- grubość 200 DEN
Polyester 85 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bas Bleu |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bas Bleu |
| Kolor | Wielokolorowy |
Gorsety, body, pasy Gorset Ilaris Black - Róża
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
Trixie Drapak dla kota Gandia 68 cm
Kotki potrzebują ostrzenia pazurków dzięki czemu pozbywają się one rosnących oraz złuszczających się części pazurów. Koci drapak jest przydatnym elementem kiedy chcemy uniknąć drapania mebli i dywanów w domu.
Wymiary:
Podstawa: 40 x 60 cm
Ściana boczna: 33 x 59 cm
Tunel pluszowy: 21 x 54 cm
Hamak: średnica 39 cm
2 sizalowe słupki: średnica 9 cm
Całkowita wysokość drapaka: 68 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-44551 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-44551 |
Sweter Ciążowy Model 30058C Ecru - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 57 cm | 118 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Beżowy |
Bluzka Model M481 Black - Figl
- elegancka bluzka
- wykonana z delikatnej jednokolorowej tkaniny
- bluzka na cienkich ramiączkach
- przód dwuwarstwowy
- dekolt ozdobiony złotym zameczkiem
Skład: Poliester 80% Wiskoza 17% Elastan 3%
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
Biustonosz Soft Model 132 Black - Lupo Line
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| A.75 | 73-77 cm | 87-89 cm |
| B.75 | 73-77 cm | 89-91 cm |
| B.80 | 78-82 cm | 94-96 cm |
| B.85 | 83-87 cm | 99-101 cm |
| C.65 | 63-67 cm | 81-83 cm |
| C.70 | 68-72 cm | 86-88 cm |
| C.75 | 73-77 cm | 91-93 cm |
| C.80 | 78-82 cm | 96-98 cm |
| C.85 | 83-87 cm | 101-103 cm |
| D.65 | 63-67 cm | 83-85 cm |
| D.70 | 68-72 cm | 88-90 cm |
| D.75 | 73-77 cm | 93-95 cm |
| D.80 | 78-82 cm | 98-100 cm |
| E.65 | 63-67 cm | 85-87 cm |
| E.70 | 68-72 cm | 90-92 cm |
| E.75 | 73-77 cm | 95-97 cm |
| F.65 | 63-67 cm | 87-89 cm |
| F.70 | 68-72 cm | 92-94 cm |
| G.65 | 63-67 cm | 89-91 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Czarny |
Bodystocking Model Eden Black - Livia Corsetti Fashion
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| S/L | 88-104 cm | 84-96 cm | 62-78 cm |
| XL/XXL | 105-117 cm | 97-104 cm | 79-88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czarny |
Zestaw Figi Model Fleur EB009 Black/Kwiatki - Enfin
~Viscosa 94 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 96-101 cm |
| M | 91-96 cm |
| S | 86-91 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enfin |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enfin |
| Kolor | Czarny |


_1403266173_zolux_CLEANE.jpg)