Forma kuwety została zaprojektowana tak, by przyciągać wzrok atrakcyjnym designem i jednocześnie zapewnić wygodę dużym kotom.
Kuweta została w całości wykonana we Włoszech, z wysokiej jakości włoskiego plastiku.To najwyższej klasy produkt, za rozsądną cenę.
Wymiary: 71 x 55 x 24,5 cm Kolor: biało-błękitny
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Stefanplast |
| Kod producenta | 96851 |
| EAN | 8003507968516 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Stefanplast |
| Kod producenta | 96851 |
| EAN | 8003507968516 |
CZERWONE TRAMPKI NB176R CNBNB176R - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor |
Balkonetka Model K238 Lilli-Rose Pink/Grey - Gorsenia Lingerie
Elegancki biustonosz usztywniany typu balkonetka w kolorze delikatnego różu połączonego z jasną szarością. Miseczki, składające się z trzech części połączonych dwoma pionowymi szwami, pokryte są delikatnie połyskującą dzianiną drukowaną w modny wzór. Kształt miseczek sprawia, że dekolt jest wyeksponowany, a piersi idealnie podtrzymane przybierają pełny, zaokrąglony kształt. Mostek wykonany jest z koronki elastycznej wzmocnionej od spodu dodatkowo mocną siateczką. Górna linia misek wykończona jest gładką pliską z tej samej dzianiny. Między miseczkami piękna aplikacja gipiurowa i urocza kokardka z malutką przywieszką biżuteryjną. Boczki wykonane zostały z mocnej, odpornej na rozciąganie, wzorzystej dzianiny typu lycra.
Ramiączka regulowane, nieodpinane, różnej szerokości w zależności od rozmiaru. Na łączeniach z miskami piękne aplikacje gipiurowe przechodzące na ramiączka. Na bokach fiszbiny pionowe. Zapięcie: haftka 3-stopniowa, dwu- i trzyrzędowa w zależności od rozmiaru.
~Polamid 90 %
Polyester 3 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 65H | 63-67 cm | 91-93 cm |
| 65I | 63-67 cm | 93-95 cm |
| 65J | 63-67 cm | 95-97 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 70H | 68-72 cm | 96-98 cm |
| 70I | 68-72 cm | 98-100 cm |
| 70J | 68-72 cm | 100-102 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75G | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 75H | 73-77 cm | 101-103 cm |
| 75I | 73-77 cm | 103-105 cm |
| 75J | 73-77 cm | 105-107 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80F | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 80G | 78-82 cm | 104-106 cm |
| 80H | 78-82 cm | 106-108 cm |
| 80I | 78-82 cm | 108-110 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 85F | 83-87 cm | 107-109 cm |
| 85G | 83-87 cm | 109-111 cm |
| 85H | 83-87 cm | 111-113 cm |
| 90B | 88-92 cm | 104-106 cm |
| 90C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90D | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 90E | 88-92 cm | 110-112 cm |
| 90F | 88-92 cm | 112-114 cm |
| 95C | 93-97 cm | 111-113 cm |
| 95D | 93-97 cm | 113-115 cm |
| 95E | 93-97 cm | 115-117 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Różowy |
Slipy Model Tanga High Emotion White - Cornette
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| 2XL | 98-102 cm |
| L | 90-94 cm |
| M | 86-90 cm |
| XL | 94-98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Biały |
GF Sukienka FORGET-ME-NOT G16/5
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Figi Model Lovica panties Red - Obsessive
Zobacz więcej:
- kokieteryjne figi z mnóstwem kobiecych detali
- połączenie błyszczącej tkaniny i subtelnej koronki z pięknym, kwiatowym wzorem
- figi obszyte ozdobną gumeczką
- kokardka i zawieszka z połyskującą perełką z przodu ? niesamowicie dodają uroku!
- specjalne linie szycia z tyłu podkreślają seksowny wygląd pośladków
- rozciągliwy, dopasowujący się materiał
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czerwony |
Sukienka Model M152 Oliwka - Infinite You
Elastan 5 %
Polyester 25 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 99-107 cm | 94-101 cm | 74-81 cm |
| S/M | 91-98 cm | 86-93 cm | 67-73 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Zielony |
LETNIE SLIPONY T016-36OR Pomara?czowy - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Pomarańczowy |
ANIMONDA Rafine Soupe Adult Cat smak: kurczak, kaczka, makaron 100g
Skład: Mięso i zwierzęce produkty uboczne (20% kurczak, 10% kaczka), produkty mączne (4% makaronu), zboże substancje mineralne. Analiza:Białko 8%, tłuszcz 5%, włókno 0,3%, popiół 2,5%, woda 81%.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
Orginalny Szwajcarski Scyzoryk 8-Funkcyjny Classic-63.
...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415139 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415139 |
Figi Model Slimea White - Wolbar
~Polamid 58 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| XXL | 101-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Biały |
Legginsy Model Leggings Climaline melange - GWINNER
Skład: 95% poliester, 5% elastan.
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 96 cm | 72 cm |
| M | 92 cm | 68 cm |
| S | 88 cm | 64 cm |
| XL | 102 cm | 76 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GWINNER |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GWINNER |
| Kolor | Szary |
Centrum Zabawy Max 10w1 HappyHop Zamek Dmuchany Zjeżdzalnia Trampolina Dmuchaniec
| Wymiary:Długość: 365cmSzerokość: 300cmWysokość: 250cm |
W zestawie:
|
| Bardzo mocna dmuchawa!AC 220 - 240 VoltW3E, Zużycie: 430-450 WattIPX 4 (Odporne na wodę)50 Hz certyfikowane przez TÜV/GS (TÜV Rheinland) |
Dmuchawa musi chodzić cały czas!
Letnie festyny gminne, święta rodzinne, przyjęcia – czas wiosennych i letnich zabaw na świeżym powietrzu nadchodzi wielkimi krokami. Nadmuchiwane zamki, zjeżdżalnie i boiska to ogromna frajda dla dzieci.Nasze dmuchańce to wysokiej jakości wyroby - zamki, zjeżdżalnie, których podstawową cechą jest używanie w stanie nadmuchanym przez wtłoczone do jego wnętrza powietrze. Produkcja odbywa się pod stałą kontrolą jakości zastosowanych do produkcji materiałów oraz jakości wykonania. Bezpieczeństwo użytkowania zastosowanych materiałów oraz jakość wykonania naszych dmuchańców jest potwierdzona międzynarodowymi certyfikatami jakości i bezpieczeństwa wymienionymi na opakowaniu dmuchańca. Cała konstrukcja dmuchańca powstała w wyniku zastosowania specjalnych, przepuszczających powietrze tkanin, połączonych ze sobą przy pomocy wzmocnionych szwów. Elektryczna dmuchawa, dostarczona wraz z dmuchańcem, uzupełnia uciekające przez tkaninę i szwy powietrze, co pozwala dzieciom bezpiecznie bawić się i lądować na miękkiej powierzchni konstrukcji.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9106N |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9106N |
TOREBKA DAMSKA BEŻOWA TB-S-42 BEŻOWY - Inello
Wysokość 32 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Beżowy |
TETRA MC Magnet Cleaner M - czyścik magnetyczny
Do stosowania w akwariach ze szkłem o grubości do 5mm. Wysoka skuteczność czyszczenia akwariów słodkowodnych i morskich. Rozmiar M
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T239302 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T239302 |
Bluzka Model ABK0104 Black - ABG
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 34 | 82 cm |
| 36 | 86 cm |
| 38 | 90 cm |
| 40 | 94 cm |
| 42 | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Model A25 EcruBlack - awama
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 62 cm | 86-89 cm |
| 38 | 62 cm | 90-93 cm |
| 40 | 63 cm | 94-97 cm |
| 42 | 63 cm | 98-101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Beżowy |
Sandał Japonki Model KBHP8486 Green - Heppin
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25.5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Zielony |
Sukienka Model L213 Navy/White - Lemoniade
Modna letnia sukienka.
- długość maxi
- góra na cienkich ramiączkach
- w tyle delikatne wycięcie oraz wiązanie
- w pasie gumka
- z boku rozporek
- model świetnie prezentuje się na sylwetce
- sukienka wykonana jest z rozciągliwej, wiskozowej dzianiny
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 128 cm | 114 cm | 86 cm | 74/84 cm |
| M | 128 cm | 110 cm | 86 cm | 70/80 cm |
| S | 128 cm | 106 cm | 86 cm | 66/76 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Granatowy |


_1434539529_jumbo_blekitna.jpg)