Wymiary: 40 x 40 x 58 cm
Kolor: Błękitny
Kuweta zapewni kotu ustronne miejsce do załatwiania potrzeb fizjologicznych, a także zapobiegnie rozprzestrzenianiu się nieprzyjemnych zapachów.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Stefanplast |
| Kod producenta | 96805 |
| EAN | 8003507968059 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Stefanplast |
| Kod producenta | 96805 |
| EAN | 8003507968059 |
Chaba Legowisko Owalne z poduchą Standard 2C 43x36x14 cm.
Zalety: - wykonana z najwyższej jakości materiału
- wyjmowana poduszka
- efektowny, tani, wytrzymały produkt
- do domu, ogrodu, na taras
Rozmiar: 43x36x14 cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Kod producenta | 2371 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Kod producenta | 2371 |
GF Kombinezon zimowy granatowy Z17/10
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Przytulny płaszcz z paskiem PLA023 Grafit melanż - Mattire
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 34 | 85 cm | 85-88 cm | 79-82 cm | 59-62 cm |
| 36 | 85 cm | 89-92 cm | 83-86 cm | 63-66 cm |
| 38 | 85 cm | 93-96 cm | 87-90 cm | 67-70 cm |
| 40 | 85 cm | 97-100 cm | 91-94 cm | 71-74 cm |
| 42 | 85 cm | 101-104 cm | 95-98 cm | 75-78 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mattire |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mattire |
| Kolor | Szary |
SUSHICAT kurczak z oliwkami w wodzie - 70g
Zastosowano oryginalne receptury, wyłącznie z wysoką zawartością mięsa, ryb oraz innych składników o tzw. jakości spożywczej, czyli przeznaczonej dla ludzi (nie przeznaczone jednak do spożycia dla ludzi w celach komercyjnych). Ekskluzywności karmy nadaje fakt "ręcznej" obróbki. Specjalne zaprojektowane systemy do przechowania świerzej żywności pomagają zachować oryginalny smak oraz wartości odżywcze i wygląd używanych składników. Smakowite receptury SushiCat dostępne są w 4 rodzajach:
- gotowane na parze (w wodzie)
- w przepysznej galarecie
- w kremie
- w sosie
SushiCat® to:
- 100% naturalnych składników
- wysoki procent mięsa lub ryby
- dodatek tauryny, wspierającej układ krwionośny i wzrok
- omega 3 z alg
- brak konserwantów i sztucznych barwników oraz polepszaczy smaku i zapachu
Skład: kurczak 70%, zielone oliwki 4%, skrobia modyfikowana z tapioki, wodorosty morskie (Porphyra haitanensis) 0,02% Analiza składu:
białko surowe 17%; tłuszcz 2%; popiół surowy 1%; włókno surowe 0,1%; wilgotność 78%
Dodatki:
tauryna (160 mg/kg)
waga jednej puszki: 70g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | SushiCat |
| Kod producenta | GUM1009 |
| EAN | 8059149027227 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | SushiCat |
| Kod producenta | GUM1009 |
| EAN | 8059149027227 |
Figi Model 1670 Black - Lupo Line
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 36 | 82-92 cm |
| 38 | 92-104 cm |
| 40 | 104-114 cm |
| 42 | 114-126 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Czarny |
Happy Cat Królik Sensitive bez zbóż 4Kg
Wszystkie karmy HAPPY CAT nie zawierą sztucznych barwników, aromatów i środków konserwujących. Pochodzenie składników z kontrolowanych ekologicznych gospodarstw. Wykonane w Niemczech pod ścisłą kontrolą jakości niezależnego instytutu badań żywności !
Zbilansowana optymalnie zawartość minerałów, to smakowita karma stanowiąca fundament harmonijnego rozwoju i zdrowia dla Twojego kota. Zastosowano nową formułę All in One dla żywienia kotów na każdym etapie życia. Nowa formuła obejmije m.in.:
zawiera taurynę i różnorodne białka zwierzęce
odpowiednie PH dba o zdrowie dróg moczowych, także kotów kastrowanych
zawiera kawasy Omega 3 i 6, niezbędne dla zdrowia skóry i sierści ułatwia pozbywanie się kul włosowych i zapobiega ich tworzeniu
zapewnia pielęgnację uzębienia Niektóre koty źle tolerują wszelkiego rodzaju dodatki zbożowe w dowolnej postaci zawartej w karmie. Receptura karmy Królik Sensitive bez zbóż została specjalnie przygotowana dla kotów wrażliwych. Co raz częściej pojawiające się pośród kotów, całe rasy oraz osobniki o różnych problemach alergiczno-pokarmowych spodowodały konieczność przygotowania specjalnych diet, które będą zarówno chroniły je przed chorobami wywoływanymi alergiami jak i dostarczały wysoce smakowitych i bogatych we właściwości odżywcze składniki. Białko, które dostacza jest żadkością w karmach, a dodatkowo nie zawiera ona dodatków drobiowych i ryb. Karma dla dorosłych kotów Happy Cat Królik Senstive bez zbóż wyprodukowana jest z wysokiej jakości mięsa królika i delikatnej wołowiny oraz wysoce przyswjalnych, bezglutenowych ziemniaków w wielu różnych kompozycjach.
dla kotów od 12 miesiąca dla kotów wrażliwych z alergiami
nie zawiera zbóż i glutenu nie zawiera drobiu i ryb dla kotów wybrednych odpowiednia dla wszystkich ras
suszone mięso królika** (25%), ziemniaki* (19%), płatki ziemniaczane (19%), skwarki (wołowina 12%), tłuszcz wołowy (5,5%), hydrolizowana wątroba, olej słonecznikowy, celuloza*, mączka mięsna (wołowina 1%), wytłoki buraczane* (bez cukru), olej rzepakowy, marchew* (0,5%), wytłoki z jabłek* (0,4%), chlorku sodu, suszone drożdże*, chlorek potasu, suszone wodorosty* (0,2%), olej lniany (0,2%), juka Schidigera* (0,04%), korzeń cykorii* (0,04%), drożdże* (wyciąg), ostropest, karczoch, mniszek lekarski, imbir, liście brzozy, pokrzywa, rumianek, kolendra, rozmaryn, szałwia, korzeń lukrecji, tymianek (suszone zioła, ogółem: 0,18%);
(** suszone częściowo poddane hydrolizie, *suszone)
Składniki analityczne:
Witaminy / kg: 18000 IU witamina A, witamina D3 1800 IU, witamina E 100 mg, witamina B1 5 mg, witamina B2 6 mg, witamina B6 4 mg D (+) biotyna 700 µg, kwas pantotenowy 12 mg, niacyna 45 mg, witamina B12 750 µg, chlorek choliny 75 mg,
Przeciwutleniacze: tokoferol, ekstrakty z olejów roślinnych,
Mikroelementy / kg: żelazo 120 mg, miedź 12 mg, cynk 150 mg, mangan 30 mg, jod 2,5 mg, selenu 0,2 mg,
Aminokwasy / kg: DL-metionina 4500 mg, Tauryna 1000 mg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | HAPPY CAT |
| Kod producenta | HC-6647 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | HAPPY CAT |
| Kod producenta | HC-6647 |
Koszulka nocna HALKA GALICIA granatowy - Kalimo
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 101-105 cm | 95-99 cm | 75-79 cm |
| M | 96-100 cm | 90-94 cm | 70-74 cm |
| S | 91-95 cm | 84-89 cm | 65-69 cm |
| XL | 106-110 cm | 100-104 cm | 80-84 cm |
| XXL | 111-115 cm | 105-109 cm | 85-89 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Granatowy |
AQUA EL Filtr przelewowy VERSAMAX FZN-1 500l/h
| Nazwa produktu | FZN-1 |
FZN-2 |
FZN-3 |
| Kod produktu | 101705 | 101706 | 101707 |
| Wat (W) | 7,2 | 7,2 | 9,6 |
| Max przepływ (l/h) | 500 | 800 | 1200 |
| Poj. akwarium (l) | 20-100 | 40-200 | 80-300 |
| Wymiary (d/szer/wys) | 16 / 13 / 22,5 | 22,5 / 15 / 23,5 | 28,8 / 16 / 23,5 |
| Kod kreskowy | 5905546005197 | 5905546005203 | 5905546005210 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 101705 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 101705 |
Pas do pończoch V-6512 Heban - Axami
~Polamid 93 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach |
|---|---|
| L | 95-100 cm |
| M | 89-94 cm |
| S | 83-88 cm |
| XL | 101-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model Paula 212 Black - IVON
Elastan 8 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 90 cm | 98 cm | 84 cm | 84 cm |
| 38 | 90 cm | 102 cm | 88 cm | 88 cm |
| 40 | 92 cm | 106 cm | 92 cm | 92 cm |
| 42 | 92 cm | 110 cm | 96 cm | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Czarny |
Oryginalny Zegarek Smith&Wesson (USA) TROOPER ORANGE/BLACK (2 kolory do wyboru).
ORANGE
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 0247181512020 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 0247181512020 |
TETRA ReptoCal - Zbilansowany dodatek mineralny dla wszystkich gadów 100ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T780255 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T780255 |
Sukienka Model S35 Ecru - Nife
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 80 cm | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 38 | 81 cm | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 40 | 82 cm | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| 42 | 82 cm | 108 cm | 100 cm | 82 cm |
| 44 | 83 cm | 112 cm | 104 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model M111 Navy - Infinite You
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 86-89 cm |
| 38 | 95-98 cm | 90-93 cm |
| 40 | 99-103 cm | 94-97 cm |
| 42 | 104-107 cm | 98-101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Granatowy |
Komplet Model Aksinya Brzoskwinia - Co Fashion
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 86.5-88 cm |
| M | 84.5-86 cm |
| S | 82-84 cm |
| XL | 88.5-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Co Fashion |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Co Fashion |
| Kolor | Różowy |
3-Diodowa Lampka USB do Komputera.
Białymi Diodami LED.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341544147 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341544147 |
Agregat prądotwórczy PM-AGR-7500KE 230V / 12V AVR + ROZRUSZNIK ELEKTRYCZNY
DANE TECHNICZNE:
wytwarzany prąd: 230V/400V 50Hz
oraz 12V DC
maks. moc AC: 7,5kW
moc stała AC: 6,5kW
wbudowany woltomierz
wyłącznik bezpieczeństwa
zbiornik na paliwo: 25l
moc silnika: 13KM
silnik czterosuwowy chłodzony powietrzem
czujnik ciśnienia oleju
stabilizator napięcia AVR
WYPOSAŻENIE:
agregat
kabel 12V DC
wtyczki 230/400V
klucz nasadowy
instrukcja
oryginalne opakowanie
gwarancja 12 miesięcy
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | POWERMAT |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | POWERMAT |
Język niemiecki Repetytorium maturalne Słownictwo krok po kroku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Beata Jaroszewicz, Anna Wojdat-Niklewska, Beata Ćwikowska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Beata Jaroszewicz, Anna Wojdat-Niklewska, Beata Ćwikowska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 355530 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 355530 |
Szorty Model 175 White - Gabidar
Kobiece szorty.
- wykonane z ażurowej siateczki i kuszącej koronki
- w tyle subtelna łezka i kokardka
- model doskonale przylegający do ciała, dając poczucie komfortu i wygody
- wykonany z najwyższej jakości materiału
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-106 cm |
| M | 94-100 cm |
| S | 88-94 cm |
| XL | 106-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Biały |


_1434538831_narozna_toaleta.jpg)