Miseczki przeznaczone są dla kotów, psów i fretek. Kolory dostępne: jasnozielony i błękitny - prosimy o wpisanie w komentarzu koloru jaki mamy wysłać.
Wymiary: 27cmx17cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Stefanplast |
| Kod producenta | 96031 |
| EAN | 8003507960312 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Stefanplast |
| Kod producenta | 96031 |
| EAN | 8003507960312 |
CZARNE SZPILKI LOVE 1124-1B Czarny - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
Bokserki Model Tattoo Racoon Black - Cornette
Bokserki Tattoo to świetny pomysł na prezent dla ukochanej osoby, podkreślają charakter i styl, wykonane z wysokogatunkowej bawełnianej dzianiny z dodatkiem elastanu.
Cechy produktu:
- delikatna płasko łączona guma w tunelu
- przestrzenny klin
- płaskie łączenie szwów
- bezuciskowe wykończenie nogawek
- fason delikatnie opinający ciało
- designerski wzór
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 90-94 cm |
| M | 86-90 cm |
| S | 82-86 cm |
| XL | 94-98 cm |
| XXL | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Model M479 Green - Figl
- nietuzinkowa bluzka
- wykonana z gładkiego i delikatnego materiału
- przód odsłaniający brzuch
- tył dłuższy
- przód ozdobiony efektowną falbaną
Skład: poliester 80%, wiskoza 17%, elastan 3%
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Zielony |
Spódnica Model ASP0014 Cytryna - ABG
Polyester 70 %
~Viscosa 27 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 34 | 90 cm | 64 cm |
| 36 | 94 cm | 66 cm |
| 38 | 98 cm | 70 cm |
| 40 | 102 cm | 74 cm |
| 42 | 106 cm | 78 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Zielony |
Ami Play obroża NX 53-85/2,5 cm płomienie
Rodzaj taśmy: NX - nylonowa+naszycie ozd.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
BUTY SPORTOWE DAMSKIE RÓŻOWE SU12P PINK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Różowy |
Bluzka Model MOE217 Beige - Moe
Elastan 10 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 58 cm | 96 cm |
| M | 57 cm | 92 cm |
| S | 56 cm | 88 cm |
| XL | 59 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Beżowy |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model TM.9339 Grey - Dn-nightwear
Klasyczna koszulka nocna z linii Doctor Nap.
- rękaw krótki
- dekolt okrągły
- prosty krój
- wygodny fason
- przód zdobi uroczy nadruk
- koszulka wykonana jest z wysokiej jakości bawełnianej dzianiny.
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 104-108 cm | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm | 84-88 cm |
| XL | 112-116 cm | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dn-nightwear |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dn-nightwear |
| Kolor | Szary |
Inter-Zoo Klatka dla królików Królik 50 Ocynk 50 x 28 x 30 cm
czyszczeniu. Zabiegi higieniczne ułatwia głęboka, odpinana kuweta (głęb. 13cm).
Wyposażenie: karmnik na sianko
Kolorystyka towaru jest losowa. Wymiary: 50x28x30 cm, odstęp między prętami: 20mm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | G074 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | G074 |
| wymiary: | 7x21 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | WD 5677 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | WD 5677 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | medical ECONET |
| Kod producenta | ME PAD |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | medical ECONET |
| Kod producenta | ME PAD |
Inter-Zoo Klatka dla ptaków Tiki Ocynk 35 x 21,5 x 38,5 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | P121 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | P121 |
Kamera Czarna X8c-23 Camera black
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | x8c-23 black |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | x8c-23 black |
Spodnie Damskie Model L033 Grey - Lou-Lou
Polyester 58 %
~Viscosa 37 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| L | 107 cm | 106 cm | 74 cm |
| M | 106.5 cm | 103 cm | 71 cm |
| S | 106 cm | 100 cm | 68 cm |
| XL | 107.5 cm | 109 cm | 77 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Szary |
Bluzka Model Viola White - Violana
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Biały |
Spodnie Damskie Model S032 Model 2 - Style
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Stan wysokość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|---|
| L | 101 cm | 32 cm | 100 cm | 80 cm |
| M | 101 cm | 32 cm | 96 cm | 76 cm |
| S | 101 cm | 31 cm | 92 cm | 72 cm |
| XL | 101 cm | 33 cm | 104 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Granatowy |
Elastan 10 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 2XL/3XL | 107-114 cm | 98-107 cm |
| L/XL | 99-106 cm | 90-97 cm |
| S/M | 92-98 cm | 82-89 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Żółty |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Harper Dodgers M-365 Blue - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 74-79 cm | 87-89 cm |
| M | 86-92 cm | 71-76 cm | 84-86 cm |
| S | 82-88 cm | 68-73 cm | 80-83 cm |
| XL | 94-100 cm | 77-82 cm | 90-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |


_1432762043_podwojna_ziel..jpg)