Miseczki przeznaczone są dla kotów, psów i fretek.
Kolory dostępne: jasnozielony i błękitny - prosimy o wpisanie w komentarzu koloru jaki mamy wysłać.
Wymiary: 21cm x 11cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Stefanplast |
| Kod producenta | 96024 |
| EAN | 8003507960244 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Stefanplast |
| Kod producenta | 96024 |
| EAN | 8003507960244 |
ZAMSZOWE PÓŁBUTY 7220-1B CNB7220-1B Czarny - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
Koszulka nocna VESTA White - PariPari Lingerie
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w klatce | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 98-102 cm | 90-94 cm | 74-77 cm |
| M | 95-99 cm | 86-90 cm | 70-73 cm |
| S | 92-96 cm | 82-86 cm | 66-70 cm |
| XL | 101-105 cm | 94-98 cm | 78-82 cm |
| XXL | 104-108 cm | 98-102 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Biały |
Skarpetki klasyczne Model Microfibre Code 601 Neutro - Gabriella
~Polamid 85 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor | Beżowy |
Sweter Stylowy kardigan terakota GR1436 Rudy - GrandUA
Skład: 70% poliester 25% wiskoza 5% elastan
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| 44 | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czerwony |
Marynarka Damska Model Slavia 17209 Grey - Click Fashion
Skład: 70% Wiskoza, 23% Poliester, 7% Spandex/100% Poliester
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84-88 cm |
| 38 | 88-92 cm |
| 40 | 92-96 cm |
| 42 | 96-100 cm |
| 44 | 100-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Szary |
Płaszcz Damski Model PW230 G26 Black - Reve
Polyester 55 %
wełna 10 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 40 | 96 cm | 112 cm | 100 cm | 94 cm |
| 42 | 96 cm | 116 cm | 104 cm | 98 cm |
| 44 | 96 cm | 120 cm | 108 cm | 102 cm |
| 46 | 97 cm | 124 cm | 112 cm | 106 cm |
| 48 | 97 cm | 128 cm | 116 cm | 110 cm |
| 50 | 97 cm | 132 cm | 120 cm | 114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Reve |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Reve |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model SUK 117 Red - Lanti
~Spandex 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 95 cm | 94 cm | 100 cm | 62 cm |
| 38 | 96 cm | 98 cm | 104 cm | 66 cm |
| 40 | 97 cm | 102 cm | 108 cm | 70 cm |
| 42 | 98 cm | 106 cm | 112 cm | 74 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Czerwony |
Polyester 10 %
~Viscosa 50 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 2XL/3XL | 89 cm | 128 cm | 122 cm | 112 cm |
| L/XL | 89 cm | 122 cm | 116 cm | 106 cm |
| S/M | 89 cm | 116 cm | 110 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Granatowy |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Andrea M-193 Grey - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód w biuście | rozmiar miseczki |
|---|---|---|
| L | 90-94 cm | C |
| XL | 96-102 cm | D |
| M | 84-86 cm | B |
| S | 78-80 cm | A |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Szary |
Mówiący Tłumacz Ectaco Partner-500 Niemiecko-Polsko-Niemiecki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415540 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415540 |
Kostium Model Hot Nurse White/Red - Irall
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 102 cm | 95 cm |
| M | 97 cm | 90 cm |
| S | 92 cm | 80 cm |
| XL | 108 cm | 101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Biały |
Figi Model Violana 06 White - Violana
Elastan 8 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Biały |
BRIT Premium Senior M (Medium) 15kg
Kurczak (40%), kukurydza, pszenica, ryż, tłuszcz z kurczaka (konserwowany tokoferolami), olej z łososia, drożdże browarniane, naturalny aromat, suszone jabłka, minerały, wyciągi z ziół i owoców (300 mg/kg), mannooligosacharydy (150 mg/kg), fruktooligosacharydy (100 mg/kg), wyciąg z juki Schidigera (80 mg/kg), miedź organiczna, cynk organiczny, selen organiczny. Analiza:
| Białko surowe | 25 % |
| Tłuszcz surowy | 13 % |
| Wilgotność | 10 % |
| Popiół surowy | 6,3 % |
| Włókno surowe | 2,2 % |
| Wapń | 1,4 % |
| Fosfor | 0,9 % |
| Witamina A | 15000 j.m. |
| Witamina D3 | 1500 j.m. |
| Witamina E | 500 mg |
| Waga psa | Zalecana dawka dzienna |
| 10 kg | 114 g |
| 15 kg | 154 g |
| 20 kg | 192 g |
| 25 kg | 226 g |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
Mały klasyczny PLECAK GRUNGE ekoskóra małe nity 832F Black - Manzana
Szerokość dna 10 cm
Wysokość 23 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Czarny |
Tropical BioRept W 250ml.- Wieloskładnikowe pałeczki dla żółwi wodnych
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
Figi Model Jamajka mini White - Italian Fashion
Rewelacyjne figi damskie w modnych kolorach.
- klasyczny krój
- góra wykończona szeroką koronką
- nogawki wykończone subtelną gumokoronką
- figi wykonane z przyjemnej w dotyku bawełnianej dzianiny
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-108 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 112-116 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Biały |
SUSHICAT płatki tuńczyka z krewetkami w wodzie - 70g
Zastosowano oryginalne receptury, wyłącznie z wysoką zawartością mięsa, ryb oraz innych składników o tzw. jakości spożywczej, czyli przeznaczonej dla ludzi (nie przeznaczone jednak do spożycia dla ludzi w celach komercyjnych). Ekskluzywności karmy nadaje fakt "ręcznej" obróbki. Specjalne zaprojektowane systemy do przechowania świerzej żywności pomagają zachować oryginalny smak oraz wartości odżywcze i wygląd używanych składników. Smakowite receptury SushiCat dostępne są w 4 rodzajach:
- gotowane na parze (w wodzie)
- w przepysznej galarecie
- w kremie
- w sosie
SushiCat® to:
- 100% naturalnych składników
- wysoki procent mięsa lub ryby
- dodatek tauryny, wspierającej układ krwionośny i wzrok
- omega 3 z alg
- brak konserwantów i sztucznych barwników oraz polepszaczy smaku i zapachu
Skład: tuńczyk 54,8%, krewetki 9,6%, ryż, wodorosty morskie (Porphyra haitanensis) 0,02% Analiza składu:
białko surowe 16%; tłuszcz 0,5%; popiół surowy 1%; włókno surowe 0,2%; wilgotność 82%
Dodatki:
tauryna (200 mg/kg)
waga jednej puszki: 70g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | SushiCat |
| Kod producenta | GUM1002 |
| EAN | 8059149027159 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | SushiCat |
| Kod producenta | GUM1002 |
| EAN | 8059149027159 |
Sandał JAPONKI Z PIRAMIDKOWYMI ĆWIEKAMI DD26 BLUE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,3 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
Profesjonalny Mówiący Tłumacz Skanujący (4-języczny).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 7290004796822 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 7290004796822 |
Sera Thermo-Safe Mata pod akwarium 80x35 cm.
Wymiary: 80x35 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sera |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sera |


_1432761671_break9.jpg)