? Rozwój układu mięśniowego
? Rozwój organów zmysłu i układu odpornościowego
Kompletnie zbilansowana karma dla kociąt od odstawienia od matki do pierwszego roku życia.
? Wysoki poziom pełnowartościowego białka zwierzęcego, minerałów, witamin, pierwiastków śladowych zapewnia harmonijny rozwój układu kostnego i mięśniowego. Zapewnia kociętom idealną kondycję.
? Tłuszcze zwierzęce, zawierające mieszankę tłuszczu z kaczki i siemienia lnianego gwarantują zaopatrywanie młodego organizmu w kwasy tłuszczowe (omega-3 i omega-6) oraz wspomagają rozwój systemu odpornościowego młodego kota. Kwasy tłuszczowe korzystnie wpływają na proces tworzenia tkanki nerwowej.
? Dodatek tauryny wpływa korzystnie na wzrok, poprawia widzenie Twojego kota w dzień i w nocy. SKŁAD: suszone mięso i ryby, kukurydza, tłuszcz zwierzęcy, białko kukurydziane, pszenica, pulpa buraczana, suszone jaja, strąki bobu, siemię lniane, drożdże piwne, frukto-oligosacharydy i minerały. *Zawiera co najmniej 66 % mięsa, ryby i jaja, czyli 34 % czystego mięsa po wysuszeniu. DODATKI DIETETYCZNE NA 1 KG, w tym: E672/Wit. A, 11400 UI ; E671/Wit. D3 , 1250 UI ; wit. E, 510 mg ; Tauryna, 1840 mg ; E4/Cu, 18 mg ; E1/Fe, 80 mg ; E2/I, 3 mg ; E5/Mn, 22 mg ; E6/Zn, 120 mg. Antyutleniacze. Nie zawiera barwników i sztucznych aromatów. ANALIZA SKŁADU: białko surowe 35 %, tłuszcze i oleje surowe 22 %, nienasycone kwasy tłuszczowe 4 %, popiół surowy 7,5 %, włókna spożywcze surowe 2,5 %, wapń1,2%, fosfor 0,9 %.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | MAS400000 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | MAS400000 |
WYSOKIE TRAMPKI ZE WSTĄŻKĄ AB-15B CNBAB-15B Czarny - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
Sukienka lily II gray S18C Szary - Cocoviu
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 87 cm | 88 cm | 76 cm |
| M | 86 cm | 84 cm | 72 cm |
| S | 85 cm | 80 cm | 68 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cocoviu |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cocoviu |
| Kolor | Szary |
TRIXIE Tunel dla kota potrójny średnica 22 × 50 cm
*stabilna wymiarowo przez sprężyny spiralnej
*do wewnątrz i na zewnątrz
*z 4 wejściami
*nadaje się do małych szczeniąt
Wymiary: 22x50cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4305 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4305 |
Kompresor Olejowy 150L Model KD406 Dane techniczne :
Silnik : elektryczny, chłodzony powietrzem
Częstotliwość (Hz) 50
Napięcie : 400V
Moc silnika : 3,8 KW
Ilość tłoków : 2
Żeliwne cylindry
Napęd na pasku
Wydajność zasysania 660 l/min
Pojemność zbiornika : 150l.
Ciśnienie : max 8bar
Waga : 85 kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | KRAFT&DELE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | KRAFT&DELE |
Camon Pojemnik na woreczki City Go granatowy
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Camon |
| Kod producenta | B525/4 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Camon |
| Kod producenta | B525/4 |
Versele Laga Cavia Nature dla świnki morskiej 10kg
|
|
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 461386 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 461386 |
Spódnica Stylowy komplet składający się z bluzki i spódnicy MM6005 Beige - Mira Mod
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 38 | 92 cm | 88 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 92 cm | 76 cm |
| 42 | 100 cm | 96 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model M099 Blue - Infinite You
Skład materiału: 95% poliester, 5% elastan
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 86-89 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 90-93 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 94-97 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 98-101 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Niebieski |
Figi Model 112 Black - Lupo Line
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 38 | 92-104 cm |
| 42 | 114-126 cm |
| 44 | 126-134 cm |
| 46 | 134-140 cm |
| 48 | 140-144 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Czarny |
Mikro-Kamera FHD WiFi/P2P (Zasięg Cały Świat!) Ukryta w Zasilaczu + Zapis itd.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734143842 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734143842 |
Sukienka Model 237 Black - Figl
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model MOE231 Powder_Pink - Moe
Skład: 65% poliester, 30% wiskoza, 5% elastan
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 97/99 cm | 100 cm | 96 cm | 84 cm |
| M | 86/98 cm | 98 cm | 92 cm | 80 cm |
| S | 85/97 cm | 96 cm | 88 cm | 76 cm |
| XL | 87/99 cm | 102 cm | 100 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Różowy |
Flexi Vario Led Flash Belt rozmiar L
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Flexi |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Flexi |
Body Model Georgia Red - Irall
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 92-100 cm | 92-96 cm |
| M | 87-96 cm | 87-92 cm |
| S | 82-92 cm | 82-87 cm |
| XL | 96-104 cm | 96-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Czerwony |
POMPA HYDRAULICZNA FARMEC 860, 960, 965 ,7029122022 ,6102161M91
Numery do celów porównawczych:
7029122022 ,6102161M91
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PARKER |
| Kod producenta | 7029122022AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PARKER |
| Kod producenta | 7029122022AE |
Nature\'s Protection Sensitive Digestion indyk i jagnięcina 400g
| • | . | . | Główne źródło białka - zwłaszcza wybrane łatwostrawne i wysokiej jakości mięso indyka i jagnięciny |
| • | Wysoka zawartość mięsa - 70 % |
||
| • | Specjalnie dla kotów z wrażliwym układzie pokarmowym |
||
| • | Odpowiedni dla kotów uczulonych na kurczaka |
||
| • | Zapobiega problemom jelitowym i żołądkowym |
||
| • | Zawiera rozdrobnione kawałki mięsa |
||
| • | Zawiera tylko mięso i rosół |
||
| • | Minerały | ||
| • | Nie zawiera konserwantów, mączki kostnej , soi i ziaren, aromatów i wzmacniaczy smaku ani formowanego mechanicznie mięsa |
||
| • | Łatwo przyswajalne |
||
| • | Wyróżniająca się dużą smakowitościa |
||
| • | Hermetyczne , wygodne , łatwe do otwarcia opakowanie |
| Waga kota | Dzienna porcja |
| 3 kg/ 4 kg/ 7 kg | 210 g/ 270 g /310 g |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Natures Protection |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Natures Protection |
Sukienka Model M352 Powder Pink - Makadamia
Stylowa, dopasowana sukienka damska.
- kontrastowe wstawki
- z tyłu zapięcie na kryty zamek
- dekolt okrągły
- przód zdobi urocza kokardka
- rękaw o długości 3/4
- ołówkowy, dopasowany krój
- sukienka wykonana jest z rozciągliwego, wysokiej jakości materiału
- rewelacyjnie prezentuje się na sylwetce
Polyester 55 %
~Spandex 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 84 cm | 80 cm | 72 cm |
| 38 | 89 cm | 88 cm | 84 cm | 76 cm |
| 40 | 90 cm | 92 cm | 88 cm | 80 cm |
| 42 | 91 cm | 96 cm | 92 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Różowy |
TRANSPORTER PET CARGO CABRIO - różowo/szary
Waga: ok 2,8 kg.
Maksymalna waga zwierzęcia: 11,3 kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | CatIt |
| Kod producenta | 50782 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | CatIt |
| Kod producenta | 50782 |
Figi Model 667B Ronnie Beige - Gaia
Kobiece figi typu brazilian. Powstały z połączenia siateczki, kuszącej koronki oraz lśniącej dzianiny. U góry subtelna kokardka.
Do kompletu polecamy biustonosz 667.
Elastan 16 %
~Polamid 71 %
Polyester 8 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 2XL | 108-112 cm |
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Beżowy |
Zegarek LCD + Projektor Godziny, Światła i Gwiazd na Ścianie...
2w1!!...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414983 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414983 |


_1396429145_c.jpg)