? Sprawny układ odpornościowy
? Solidne i zdrowe zęby Kompletna karma dla starszych psów (począwszy od 9 roku życia dla psów małych, powyżej 8 roku życia dla psów średnich, powyżej 7 roku życia dla psów dużych, powyżej 6 roku życia dla psów olbrzymich). SKŁAD: suszone mięso, kukurydza, pszenica, białko kukurydzy, tłuszcz zwierzęcy, pulpa buraczana, gotowane ziarna soi, siemię lniane, otręby zbożowe, frukto-oligosacharydy i minerały. * Zawiera co najmniej 53 % mięsa, czyli 23 % po wysuszeniu. DODATKI DIETETYCZNE NA 1 KG, w tym: E672/Wit. A, 12500 UI ; E671/Wit. D3, 1300 UI ; Wit. E, 600 mg ; E4/Cu, 12 mg ; E2/I, 2,5 mg ; E5/Mn, 21 mg ; E8/Se, 0,2 mg ; E6/Zn, 100 mg. Przeciwutleniacze. Nie zawiera barwników i sztucznych aromatów. ANALIZA SKŁADU: białko surowe 28 %, tłuszcze i oleje surowe 15 %, nienasycone kwasy tłuszczowe 3,7 % popiół surowy 6 %, błonnik surowy 3 %, wapń 1,3 %, fosfor 0,7 %.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | MAS300021 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | MAS300021 |
Figi Model Vadis White - Eldar
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-105 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 91-95 cm |
| XL | 106-110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Biały |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160013 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160013 |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Dagna kr.r. Pink - Italian Fashion
Klasyczna koszulka nocna idealnie nadaje się dla kobiet w ciąży, a także w późniejszym okresie do karmienia.
- krótki rękaw t
- głęboki okrągły dekolt
- dekolt wykończony gumką i subtelną lamówką
- łatwy dostęp do piersi
- prosty krój
- komfortowy fason
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 104-108 cm | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm | 84-88 cm |
| XL | 112-116 cm | 108-112 cm |
| XXL | 120-124 cm | 116-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Różowy |
BOTKI MARTENSIAKI DD32 RED - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
Spódnica midi z zakładkami SP37 Ecru - Nife
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| 36 | 74 cm | 96 cm | 72 cm |
| 38 | 74 cm | 100 cm | 76 cm |
| 40 | 75 cm | 104 cm | 80 cm |
| 42 | 75 cm | 108 cm | 84 cm |
| 44 | 76 cm | 112 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Beżowy |
Polyester 12 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 86-89 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 82-85 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm | 78-81 cm |
| XXL | 107-110 cm | 98-102 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Beżowy |
Piżama Damska Model Emily Mocca - Sensis
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm |
| M | 95-98 cm | 86-89 cm |
| S | 90-94 cm | 82-85 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Beżowy |
Zolux Muscat Szelki regulowane Mac Leathar 20mm czerwone
Wymiar: szerokość 20mm., w kłębie minimum ok. 41cm, w kłębie maksimum ok. 66cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 522060RO |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 522060RO |
Bluzka Model K139 Ecru - Katrus
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Beżowy |
TRAMPKI NEW AGE 083JE_GR Niebieski - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Niebieski |
Bluza Damska Model K190 Grey - Katrus
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Szary |
Bluzka Model B61 1120 Navy - Nife
- elegancka bluzka damska
- delikatna i kobieca
- niepowtarzalne marszczenia przy dekolcie
- długi rękaw z mankietem
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 61 cm | 92 cm |
| 38 | 62 cm | 96 cm |
| 40 | 63 cm | 100 cm |
| 42 | 64 cm | 104 cm |
| 44 | 65 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Niebieski |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium Kąpielowy Model Miriam Mora M-329 Bakłażan/Pink - Marko
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 75-80 cm | 89-92 cm |
| M | 70-75 cm | 85-88 cm |
| XL | 80-85 cm | 93-96 cm |
| XXL | 80-85 cm | 97-100 cm |
| XXXL | 85-90 cm | 101-104 cm |
| XXXXL | 85-90 cm | 105-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Różowy |
Happy Dog Profi-Line Baby Original 18kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | HAPPY DOG |
| Kod producenta | HD-8884 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | HAPPY DOG |
| Kod producenta | HD-8884 |
Zolux Torba transportowa mała pomarańczowa 423410ORA
Torba posiada dwa zamki suwakowe, umożliwiające otwarcie jej z dwóch stron.
Torba jest na małych nóżkach, a zdejmowany spód można prać. Można ją nosić na ramieniu lub w ręce.
Wymiary: dł. 35x szer. 20x wys. 21 cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
GF Kombinezon zimowy szary Z16/9
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Sukienka Model M035 Black - Mosali
Polyester 80 %
~Viscosa 17 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 102 cm | 93 cm | 77 cm |
| M | 96 cm | 98 cm | 89 cm | 73 cm |
| S | 96 cm | 94 cm | 85 cm | 69 cm |
| XL | 96 cm | 106 cm | 97 cm | 81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mosali |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mosali |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model 220026 Green - Enny
Skład: 63% wiskoza, 33% poliester, 4% elastan + 97% poliester, 3% elastan.
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| 36 | 85 cm | 98 cm | 96 cm |
| 38 | 86 cm | 102 cm | 100 cm |
| 40 | 87 cm | 106 cm | 104 cm |
| 42 | 88 cm | 110 cm | 108 cm |
| 44 | 89 cm | 114 cm | 112 cm |
| 46 | 90 cm | 120 cm | 118 cm |
| 48 | 91 cm | 126 cm | 124 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Zielony |
Bluzka Model Shoreline 027 Jeans - Violana
~Viscosa 96 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Niebieski |


_1396428962_m7.jpg)