| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Natures Protection |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Natures Protection |
TIMBERKI NA OBCASIE SZARE NS05P GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,3 cm |
| 37 | 24,3 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Planet Pet Karma dla juniorów ras dużych 15kg
Analiza składu: Białko 26 %, tłuszcz14 %, błonnik 3,1 %, popiół 6,4 %, wilgotność 10 %, wapń 1,5 %, fosfor 1 %.
Dodatki na 1 kg: Witamina A 16 000 IU, Witamina D3 1 500 IU, Witamina E 500 mg, E4 miedź 15 mg, E8 selen organiczny 0,2 mg.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PlanetPet |
| Kod producenta | 40414 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PlanetPet |
| Kod producenta | 40414 |
Cazo Materac z kolekcji Diamond czarno-czerwony 75 x 90 cm
Materac wypełniono gąbką, co nadaje mu dużą miękkość, a także sprawia, że jest odporny na odkształcenia. Boczne ścianki materaca pokryte są połyskującą eco skórą. Pokrowiec jest zapinany na zamek błyskawiczny i nadaje się do prania ręcznego w temp. 30 st. C.
Materac dla psa CAZO Diamond prezentuje się elegancko w każdym wnętrzu.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cazo |
| Kod producenta | BD13/C |
| EAN | 5907996032501 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cazo |
| Kod producenta | BD13/C |
| EAN | 5907996032501 |
Bezprzewodowa Mikro-Słuchawka + Pętla Indukcyjna Pod Tel. GSM.
Profesjonalna Bezprzewodowa Mikro-Słuchawka +...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620131 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620131 |
Megan Pokarm Exclusive dla gryzoni 35l. w wiaderku
Skład: marchew, ziemniaki, chleb świętojański, orzechy ziemne, groch, witaminizowane chipsy zbożowe, witaminizowane chipsy kukurydziane.
Analiza: białko 10.0%, tłuszcze 3.1%, włókna 5.68%, popiół 0,04%, wilgotność 11.5%
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Megan |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Megan |
Czółenka Model KBL-836 Black - Heppin
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23.5 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Czarny |
Delikatna bluzka B70 zielony - Nife
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 61 cm | 90 cm | 82 cm |
| 38 | 62 cm | 94 cm | 86 cm |
| 40 | 63 cm | 98 cm | 90 cm |
| 42 | 64 cm | 102 cm | 94 cm |
| 44 | 65 cm | 106 cm | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Zielony |
Lauren Design Legowisko Cezar rozmiar 100 cm x 80 cm Fioletowy pikowany - szary
O produkcie
100cm/80cm
70cm/60cm
50cm/40cm
Sposób czyszczenia można prać w pralce w temperaturze 30º C można wirować na niskich obrotach polecamy szare mydło w płynie
WAŻNE Towar zamawiany jest u producenta w momencie odnotowania wpłaty na konto sklepu naszezoo.com.pl. Zgodnie z par.22.3 regulaminu sklepu: http://naszezoo.com.pl/regulamin-inf-4.html
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 01100401 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 01100401 |
Spódnica ołówkowa z metalowymi kółkami 283C Grey - Bien Fashion
Polyester 20 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| L | 65 cm | 96 cm | 76 cm |
| M | 64 cm | 92 cm | 72 cm |
| S | 64 cm | 88 cm | 68 cm |
| XL | 66 cm | 100 cm | 80 cm |
| XS | 64 cm | 84 cm | 64 cm |
| XXL | 66 cm | 104 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bien Fashion |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bien Fashion |
| Kolor | Szary |
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| XXL | 114-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Czarny |
Spodnie Damskie Model S034 Black - Style
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Stan wysokość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|---|
| L | 113 cm | 37 cm | 100 cm | 78 cm |
| M | 113 cm | 35 cm | 96 cm | 74 cm |
| S | 113 cm | 33 cm | 94 cm | 70 cm |
| XL | 113 cm | 39 cm | 102 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czarny |
Inter-Zoo Klatka dla królików Królik 70 71x40x35 cm.
Wyposażenie: karmnik na sianko
Wymiary: 71x40x35cm, odstęp między prętami: 20mm
Kolorystyka towaru jest losowa.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | G083 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | G083 |
Komplet Model 822-SEA-3 Red - Obsessive
Poznaj bliżej ten intrygujący zestaw:
- gorący, koronkowy komplet maska na oczy i frywolne majteczki
- zmysłowa maseczka zdobiona perełkami i wiązana satynową tasiemką
- figi o kroju ComfyCut komfort noszenia i seksownie podkreślone pośladki!
- z przodu majteczek delikatne perełki, z tyłu kuszące wycięcie i kokardka
- przyjemny w dotyku materiał
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czerwony |
Sukienka Model L177 Red - Lemoniade
Klasyczna, a zarazem elegancka sukienka.
- dekolt okrągły
- rękaw o długości 3/4
- w pasie szeroka gumka
- ozdobne kieszenie zapinane na zamek
- z przodu zapięcie na zamek
- długość midi
- z przodu ozdobna zakładka
- model rewelacyjnie prezentuje się na sylwetce
- sukienka wykonana jest z rozciągliwego, bawełnianego materiału
Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 104 cm | 94 cm | 94 cm | 72 cm |
| M | 104 cm | 90 cm | 90 cm | 68 cm |
| S | 104 cm | 86 cm | 86 cm | 64 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czerwony |
Spodnie Damskie Model SD22 Blue - Nife
stylowe spodnie
- po bokach kieszenie
- zapinane z przodu na guzik i zamek
- proste nogawki
- dopasowany fason
- modna propozycja
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| 36 | 90 cm | 94 cm | 78 cm |
| 38 | 91 cm | 98 cm | 82 cm |
| 40 | 92 cm | 102 cm | 86 cm |
| 42 | 93 cm | 106 cm | 90 cm |
| 44 | 94 cm | 110 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Niebieski |
TRIXIE Niezatapialna zabawka kość gumowa- gryzak 14 cm
Zrobiona z naturalnej gumy.
Zabawka idealna do zabaw w wodzie - unosi się na wodzie. Nadaje się również dla szczeniąt.
Materiał: naturalna guma
Zabawka piszcząca: NIE
Długość: 14cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3331 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3331 |
GF Koszulka pooperacyjna dla samca WET1/P/6
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
BALERINKI DAMSKIE GRANATOWE JX38 NAVY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Granatowy |
Płaszcz Damski Model M107 Grey - Infinite You
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 99-107 cm | 94-101 cm |
| S/M | 91-98 cm | 86-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Szary |
AmiPlay halter NX2 Foxterrier kwiatki na szarym tle
Haltery są regulowane w zależności od rozmiaru o szerokości taśmy 2 cm zapinane na zatrzask plastikowy.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |


_1.jpg139.jpg)