| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Natures Protection |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Natures Protection |
Bokserki Model High Emotion 508/59 Grey/Green - Cornette
Cechy produktu:
- delikatna, płasko łączona guma
- przestrzenny klin
- płaskie łączenie szwów
- bezuciskowe wykończenie nogawek
- modny wzór
- fason delikatnie opinający ciało
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 90-94 cm |
| M | 86-90 cm |
| S | 82-86 cm |
| XL | 94-98 cm |
| XXL | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Szary |
Bluzka Model Alana Black - Violana
~Viscosa 96 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
Tropical TROPICAL 250ml.- Wysokobiałkowy, podstawowy pokarm płatkowany
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
Kombinezon Damski Model M539 Black - Figl
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
~Polamid 25 %
Polyester 10 %
wełna 10 %
| Rozmiar | Długość |
|---|---|
| uniwersalny | 170 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka dzianinowa K-041 Turquise - Viall
~Lycra 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36/38 | 96 cm | 106 cm | 92 cm | 90 cm |
| 40/42 | 96 cm | 116 cm | 102 cm | 100 cm |
| 44/46 | 96 cm | 120 cm | 112 cm | 108 cm |
| 48/50 | 97 cm | 132 cm | 116 cm | 114 cm |
| 52/54 | 98 cm | 144 cm | 122 cm | 120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Niebieski |
Duży Pokrowiec na Tablet/Smartfon, Kluczyk Samoch.. (chroni przed inwigilacją..), Blokuje Sygnał.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5908973415260 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5908973415260 |
Wiatrówka Łamana L-23, 4,5mm/Sprężynowa.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620168 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620168 |
GF Kombinezon zimowy Z16 rozm.4
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | x901-08 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | x901-08 |
Figi CLEO Black - PariPari Lingerie
Elastan 17 %
~Polamid 78 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 98-102 cm | 74-77 cm |
| M | 95-99 cm | 70-73 cm |
| S | 92-96 cm | 66-70 cm |
| XL | 101-105 cm | 78-82 cm |
| XXL | 104-108 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Czarny |
HM1306-10 Elektronika Odbiornik
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | HM1306-10 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | HM1306-10 |
Sera Air 275 Pump- pompa napowietrzająca
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sera |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sera |
POMPA HYDRAULICZNA BOBCAT 631, 743, 641 ,TDV1005B20011/ 426757B
Numery do celów porównawczych:
6512960 ,
1426757-2,
TDV1005B20011/ 426757B,
TDV100 5B205541801G66 ,
48982 ,
17717 BOBCAT ,
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 426757BAE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 426757BAE |
Sweter Kendall SWE 079 beżowy - MKM
Bawełna 50 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa zewnętrzna |
|---|---|---|
| L | 61 cm | 54 cm |
| M | 60 cm | 54 cm |
| S | 59 cm | 53 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Beżowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | L,XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | L,XL |
Sandał LAKIEROWANE SANDAŁY NA KOTURNIE K1605102NE CNBK1605102NE Czarny - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
TRAMPKI CONVERSE CHUCK TAYLOR ALL STAR SEASONAL COLOR 155576 Fioletowy - Converse
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Converse |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Converse |
| Kolor | Fioletowy |
9101-09 Inner Shalf - Wał Górny
Oryginalna część zamienna do modelu Double Horse 9101.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9101-09 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9101-09 |
SNEAKERSY DAMSKIE CZARNE BZ8386-KB BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26,2 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |


_mini_junior_7,5.jpg.jpg)