Wymiary: 60 × 10 × 140 mm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 487000 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 487000 |
GF Peleryna czerwona odblask H11/XXL
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Sukienka Modna elegancka sukienka w krate GR1564 Navy - GrandUA
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Granatowy |
Figi Model Abrienda Cream - Livia Corsetti Fashion
Polyester 88 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 99-100 cm |
| S/M | 88-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Beżowy |
68712-9 TopHeli TH6400-30 - wirnik ogonowy Tail Blade - Tylne Śmigło
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 68712-9 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 68712-9 |
MIGOMAT MIG 190II MMA MAGNUM INWERTER zestaw
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAGNUM |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAGNUM |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Sabina Navy - Donna
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 94-98 cm |
| M | 92-96 cm | 90-94 cm |
| S | 88-92 cm | 86-90 cm |
| XL | 100-104 cm | 98-102 cm |
| XXL | 104-108 cm | 102-106 cm |
| XXXL | 108-112 cm | 106-110 cm |
| XXXXL | 112-116 cm | 110-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Granatowy |
Kamera (Foto-Pułapka) Dzienno-Nocna + Dźwięk + Zapis + Detekcja Ruchu + Ekran LCD itd.
Profesjonalna Wielofunkcyjna Dyskretna Kolorowa Kamera (Foto-
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5908773415973 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5908773415973 |
CHUSTA DAMSKA W KRATKĘ SZ-CH-159 MULTI-1 - Inello
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Wielokolorowy |
Czytnik Kart Pamięci SD/SDHC/MMC.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341544100 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341544100 |
Komplet Model Venus White - Irall
Polyester 99 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Biały |
Piżama Komplet Model Granada (satyna) Black - Kalimo
Całość stanowi elegancki komplet, który wspaniale układa się na sylwetce i gwarantuje komfort podczas noszenia.
Styl:
dopasowany do odpowiednich partii ciała
zapewniający wysoki komfort noszenia
zapewniający elastyczność materiału w odpowiednich kierunkach
zapewniający odpowiednią pracę materiału (efekt lejącej się satyny)
całkowita długość koszulki po szwie bocznym: 43 cm
całkowita długość szortów po szwie bocznym: 20 cm
Materiał:
wysokogatunkowa , mięsista satyna
odpowiednia miękkość po wewnętrznej stronie
delikatna, miękka koronka
wysokiej jakości splot
Dodatkowe cechy produktu:
szerokie, wygodne ramiączka
bielizna pakowana w śliczne, duże opakowanie (idealne na prezent)
Polyester 97 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 101-105 cm | 95-99 cm | 75-79 cm |
| M | 96-100 cm | 90-94 cm | 70-74 cm |
| S | 91-95 cm | 84-89 cm | 65-69 cm |
| XL | 106-110 cm | 100-104 cm | 80-84 cm |
| XXL | 111-115 cm | 105-109 cm | 85-89 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Model Chiara k.r. Black - Violana
~Viscosa 96 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
Trixie Smycz nylonowa XS-S 15 mm Czerwona
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-14113 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-14113 |
Samochodowy Pochłaniacz Wilgoci.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734151160 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734151160 |
Pistolet Hansa Klossa (dekoracyjny) - Luger P08 Parabellum.
...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620097 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620097 |
SKARPETKOWE KOZAKI NA SZPILCE LL-103P GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 22 cm |
| 36 | 22,5 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model 125-6 Green - Numoco
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 86 cm | 76 cm |
| M | 80 cm | 70 cm |
| S | 76 cm | 66 cm |
| XL | 90 cm | 80 cm |
| XXL | 96 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Zielony |
Szorty Model Gusta Red - Obsessive
~Polamid 94 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 100-119 cm |
| S/M | 85-98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czerwony |
Koszula Damska Model B68 1229 Wzór/White - Nife
Skład: 98% poliester, 2% lycra.
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 61 cm | 92 cm |
| 38 | 61 cm | 96 cm |
| 40 | 62 cm | 100 cm |
| 42 | 63 cm | 104 cm |
| 44 | 64 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Biały |


_1.jpeg.jpeg)