Dieta weterynaryjna SPECIFIC? CDD Food Allergy Managment charakteryzuje się wyselekcjonowanym, pojedynczym źródłem białka /jaja/ i węglowodanów /ryż/. W trakcie stosowania diety należy mieć pewność, że jest ona jedynym pokarmem podawanym zwierzęciu. Dzienna dawkę pokarmowa diety weterynaryjnej należy podzielić na 3 -5 posiłków w celu zminimalizowania obciążenia przewodu pokarmowego u pacjentów z występującą biegunką z jelita cienkiego. Zewnątrzwydzielnicza niewydolność trzustki charakteryzuje sie upośledzeniem sekrecji enzymów trawiennych do światła przewodu pokarmowego. Dieta jest łatwostrawnym pokarmem stworzonym z myślą o pacjentach cierpiących na zewnatrzwydzielnicza niewydolność trzustki. W zaawansowanych stadiach zewnątrzwydzielniczej niewydolności trzustki zaleca się jednoczesne stosowanie diety i podawanie preparatów enzymatycznych. Nie jest zalecana dla: szczeniąt oraz ciężarnych i karmiących suk, psów, z potwierdzona nadwrażliwością na którykolwiek zawarty w diecie składnik pokarmowy. Składniki: jagnięcina, ryż, olej sojowy, minerały, sproszkowana celuloza, witaminy, łuski babki płesznik. Nie zawiera syntetycznych barwników, dodatków smakowych oraz składników modyfikowanych genetycznie.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dechra Veterinary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dechra Veterinary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
TRIXIE Buda dla psa ze skośnym dachem rozmiar S 71x77x76 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-39530 |
| EAN | 4011905395302 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-39530 |
| EAN | 4011905395302 |
Lauren Design Legowisko Daisy rozmiar 65 - Różowy - szare
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 01650501 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 01650501 |
Kombinezon Damski Model M030 Green - Mosali
Polyester 80 %
~Viscosa 17 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 141 cm | 104 cm | 100 cm | 84 cm |
| M | 140 cm | 100 cm | 96 cm | 80 cm |
| S | 140 cm | 96 cm | 92 cm | 76 cm |
| XL | 141 cm | 108 cm | 104 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mosali |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mosali |
| Kolor | Zielony |
Kurtka Damska Model M404 Navy - Figl
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
EKO ZOO Podściółka drzewna dla ptaków i gryzoni *Pigwa* 2l
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eko Zoo |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eko Zoo |
Certech Karmnik drewniany dla ptaków TYP-A
Wymiary:
- podstawa: 19,5 x 19 cm
- wysokość bez haka: 19 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 14959 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 14959 |
Koszula K36 Kratka/Navy blue - Nife
Obwód w biuście:S(36)-92,M(38)-96,L(40)-100,XL(42)-104,XXL(44)-108
Obwód w talii:S(36)-86,M(38)-90,L(40)-94,XL(42)-98,XXL(44)-102
Długość:S(36)-64,M(38)-64,L(40)-65,XL(42)-65,XXL(44)-66
Dł. zew. Rękawa:S(36)-64,M(38)-64,L(40)-65,XL(42)-65,XXL(44)-65
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Niebieski |
BAYER Kiltix - Obroża dla psów dużych (dł. 70cm)
Produkt ten został objęty zakazem sprzedaży wysyłkowej. Jedyna dopuszczalna przez prawo forma sprzedaży to odbiór osobisty.
Oferujemu odbiór osobisty tego produktu w naszym sklepie w Krakowie.
Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bayer |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bayer |
Nestor Pokarm dla średnich papug 3l.
Po każdym użyciu pojemnik może być szczelnie zamknięty, co ułatwia przechowywanie pokarmu.
Skład: proso, owies bezłuskowy, pszenica, słonecznik biały duży, słonecznik pasiak, słonecznik czarny, susz jabłka 5%, kanar, proso czerwone, gryka, kardi, orzechy, siemię lniane, susz marchewki 1%, konopie, murzynek
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 122 ec |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 122 ec |
Herbal Pets Natura szczura karma ziołowo-warzywna 150 g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Herbal Pets |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Herbal Pets |
Podwiązki Zestaw Model V-7004 Zephyr Black - Axami
Skład: 85% poliamid, 15% elastan.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czarny |
Koszula Damska Model B 142 XXVII White - Spektra
Elastan 2 %
~Nylon 33 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 38 | 94 cm |
| 40 | 98 cm |
| 42 | 102 cm |
| 44 | 106 cm |
| 46 | 110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Spektra |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Spektra |
| Kolor | Biały |
Kostium dwuczęściowy Kostium kąpielowy Model Iris Tortora-Popstar M-450 Brown - Marko
Cechy kostiumu:
- dwuczęściowy kostium kąpielowy w groszki, w słodkim kolorze
- uroczy, zmysłowy, mega kobiecy
- biustonosz usztywniany, z bocznymi fiszbinami i wbudowanym na stałe wypełnieniem push up (w rozmiarach S, M, L, XL, 2XL/L)
- tworzy śliczny, kobiecy dekolt typu halter neck a'la Marylin Monroe
- unosi, przybliża ku sobie i optycznie powiększa piersi
- ramiączka wiązane na szyi
- obwód zapinany na klamerkę
- figi wiązane po bokach na kokardki
- włoska tkanina wysokiej jakości
- najnowsza kolekcja Lato 2018
Rozmiar 2XL/L oznacza komplet, w którym góra kostiumu to rozmiar 2XL, a dół kostiumu to rozmiar L.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu |
|---|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 74-79 cm | 87-89 cm | L |
| M | 94 cm | 71-76 cm | 84-86 cm | M |
| S | 90 cm | 68-73 cm | 81-83 cm | S |
| XL | 102 cm | 77-82 cm | 90-91 cm | XL |
| XXL/L | 98 cm | 80-85 cm | 92-93 cm | L |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Brązowy |
Sukienka Model T209/4 Sky Blue - Tessita
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 87 cm | 102 cm | 96 cm | 76 cm |
| M | 86 cm | 98 cm | 92 cm | 72 cm |
| S | 85 cm | 94 cm | 88 cm | 68 cm |
| XL | 88 cm | 106 cm | 100 cm | 80 cm |
| XXL | 89 cm | 110 cm | 104 cm | 84 cm |
| XXXL | 90 cm | 114 cm | 108 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Niebieski |
Spodnie Damskie Model S086 Black - Style
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Stan wysokość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|---|
| L | 103 cm | 31 cm | 102 cm | 84 cm |
| M | 103 cm | 30 cm | 97 cm | 79 cm |
| S | 103 cm | 29 cm | 92 cm | 74 cm |
| XL | 103 cm | 32 cm | 107 cm | 89 cm |
| XXL | 103 cm | 33 cm | 112 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czarny |
AQUA EL Filtr wewn.FAN Mikro Plus
| Nazwa produktu | MIKRO Plus | MINI Plus | 1 Plus |
| Kod produktu | 107621 | 101786 | 102368 |
| Wat (W) | 4 | 4,2 | 4,7 |
| Max przepływ (l/h) | 250 | 260 | 340 |
| Poj. akwarium (l) | < 30 | 30-60 | 60-100 |
| Kod kreskowy | 5905546030670 | 5905546030687 | 5905546030694 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
Stacja Dokująca 2 Pady XBOX ONE.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734149812 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734149812 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | L,M,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | L,M,S |


_CDDW.jpg.jpg)