Właściwości: obniżona zawartość fosforu pozwala spowolnić tempo zmian zachodzących w nerkach EPA i DHA to kwasy tłuszczowe omega-3, które spowalniają postęp uszkodzenia nerek, jak również wspomagają pracę serca u kotów z niewydolnością serca
wyraźnie obniżona zawartość białka o bardzo wysokiej biologicznej wartości oraz utrzymywanie odpowiedniego pH moczu chronią uszkodzone nerki i hamują rozwój ich niewydolności
obniżona zawartość sodu jest istotna dla nerek, wątroby oraz serca
mała ilość białka oraz utrzymywanie zasadowego odczynu moczu wpływa na zapobieganie formowaniu się kryształów moczanowych, szczawianowych oraz cystynowych
Skład: wieprzowina, ryba, olej sojowy, kukurydza, olej rybny, jaja, celuloza, składniki mineralne, witaminy, łuska nasion psyllium, tauryna, L-karnityna.
Analiza (na 100g): białko surowe 9.9, tłuszcz sur. 12.5, węglowodany 3.6, włókno surowe 1.4, wapń 0.17, fosfor 0.14, magnez 0.013, sód 0.08, potas 0.49, miedź 0.17, L-karnityna 28mg, tauryna 0.118, kwasy omega-3 1.323, EPA 0.293, DHA 0.430.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dechra Veterinary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dechra Veterinary |
CZÓŁENKA ODKRYTE ASYMETRYCZNE FUKSJOWE C90 FUCHSIA - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,2 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Różowy |
Sukienka dzianinowa B-030 Navy - Viall
~Lycra 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36/38 | 96 cm | 106 cm | 92 cm | 90 cm |
| 40/42 | 96 cm | 116 cm | 102 cm | 100 cm |
| 44/46 | 96 cm | 120 cm | 112 cm | 108 cm |
| 48/50 | 97 cm | 132 cm | 116 cm | 114 cm |
| 52/54 | 98 cm | 144 cm | 122 cm | 120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Granatowy |
Legginsy Model Tessera 70 Multicolor - Bas Bleu
Rewelacyjne legginsy dla aktywnych kobiet!
- nogawki o długości 3/4
- w pasie komfortowa, szeroka gumka
- elastyczny materiał
- designerski wzór
- umożliwiają oddychanie skóry
- odprowadzają wilgoć
- grubość 200 DEN
Polyester 85 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bas Bleu |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bas Bleu |
| Kolor | Wielokolorowy |
Żarówki H7 Xenon H.I.D. - 24V/100W.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414874 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414874 |
Bluza Damska Model B048 Ecru - BE
Polyester 12 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 2XL/3XL | 107-114 cm | 98-107 cm |
| L/XL | 99-106 cm | 90-97 cm |
| S/M | 92-98 cm | 82-89 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Beżowy |
TRIXIE Siatka do wyławiania ryb 15 x 12 cm
Wymiary: 15x12cm
Kolor: zielony
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-8003 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-8003 |
BUTY SPORTOWE DAMSKIE SZARE SU12P GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Spodnie Damskie Model 280 Olive - Figl
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Zielony |
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 74 cm | 144 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Beżowy |
Turystyczny Lokalizator GPS BackTrack.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 029757360168 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 029757360168 |
Nowoczesna Deskorolka WAVEBOARD (podpalana) + Świecące Koła.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415741 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415741 |
Sum-Plast Ring duży zapachowy średnica 16cm.
Zostały wzbogacone przyjemnym ekstraktem z wanilii.
Średnica: 16cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sum-Plast |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sum-Plast |
Bluza Damska Model K169 Ecru - Katrus
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Beżowy |
Tatrapet Dinozaur lateksowy 28-32cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tatrapet |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tatrapet |
Sukienka Model MOE337 Navy - Moe
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 91 cm | 106 cm | 106 cm |
| M | 90 cm | 102 cm | 102 cm |
| S | 89 cm | 98 cm | 98 cm |
| XL | 92 cm | 110 cm | 110 cm |
| XXL | 93 cm | 114 cm | 114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Granatowy |
K9 Copperness Shampoo - szampon do sierści brązowej i rudej 2,7 l
Może byc rozcieńczany: 1:10
Sposób użycia: Spłukać ciepłą wodą dla tłustego włosa i zimniejszą jeśli jest suchy. Powtórzyć czynność, na koniec nałożyć odżywkę K9 Aloe Vera dla optymalnego efektu.
WAŻNE Towar zamawiany na specjalne życzenie klienta. Niepodlega zwrotowi oraz wymianie. Towar zamawiany jest u producenta w momencie odnotowania wpłaty na konto sklepu naszezoo.com.pl. Zgodnie z par.22.3 regulaminu sklepu: http://naszezoo.com.pl/regulamin-inf-4.html
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | K9 Competition |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | K9 Competition |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model SASHA-6 Blue - Euro Fala
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|---|
| 36/75B | 73-77 cm | 89-91 cm | 38 | B |
| 38/75C | 73-77 cm | 91-93 cm | 38 | C |
| 38/75D | 73-77 cm | 93-95 cm | 38 | D |
| 40/80D | 78-82 cm | 98-100 cm | 40 | D |
| 42/80E | 78-82 cm | 100-102 cm | 42 | E |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Euro Fala |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Euro Fala |
| Kolor | Niebieski |
TETRA Tetratec GC50 - odmulacz do czyszczenia dna akwarium o poj. 50-400l
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T762336 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T762336 |
Karaoke for fun. Radio ESKA Hity na czasie.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Kurtka z eko-skóry na zamszu MM3001 Black - Mira Mod
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Czarny |


_fkw.jpg.jpg)