Skład: suszone owoce dzikiej róży
Dawkowanie:
Codziennie podawać takie ilości jakie zwierzątko jest w stanie zjeść. Przeciętnie 1-2 łyżki mieszanki lub mieszać z pokarmem podstawowym.
Analiza:
Białko 6,6%, Tłuszcz 5,7%, Włókno 36,4% Popiół 4,0%
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
Grzejące Kapcie Na USB - lekarstwo na zimne stopy
Kapcie posiadają wysokowydajny układ grzewczy, a zasilane są po prostu niewielkim napięciem przez port USB w Twoim komputerze. Kapcie są bezpiecznie, oszczędne i niezwykle proste w użytkowaniu. Wystarczy, że wetkniesz wtyczkę do portu USB, aby za chwilę poczuć ich niezwykłe działanie. W tym roku nie zmarzniesz! Gadżet w pigułce: - brązowe pluszowe kapcie o uniwersalnym rozmiarze (27cm wewnątrz, 28cm na zewnątrz)
- wbudowane energooszczędny układ podgrzewający stopy
- zasilane poprzez port USB
- możliwość podłączenia do każdego współczesnego komputera
- doskonałe na zimowe i jesienne dni
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | kapcieUSB |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | kapcieUSB |
Aqua Stop System to technologia, która opiera się na zastosowaniu specjalnych, odpychających wodę cząsteczek oligomerycznych, dzięki którym powierzchnia drewna jest perfekcyjnie zabezpieczona przed wnikaniem wody, która łatwo spływa z powłoki. Poprzez zastosowanie tej technologii pomalowane drewno jest odporne na działanie czynników atmosferycznych.
Powłoka chroniona jest przed grzybami pleśniowymi i glonami. Impregnat Extra Powłokotwórczy stosowany na surowe drewno wymaga zagruntowania środkiem Drewnochron Impregnat Grunt, który daje pełną ochronę biologiczną drewna. Główne zalety Aqua Stop System - perfekcyjna ochrona przed wodą Wodoodporna powłoka, odporna na działanie deszczu, śniegu i słońca Ochrona drewna przed promieniowaniem UV Optymalna przyczepność do drewna Zachowuje naturalny rysunek drewna Nie powoduje korozji w przypadku łączenia drewna z elementami metalowymi (np. gwoździe, okucia metalowe) Powłoka zabezpieczona przed grzybami pleśniowymi i glonami 7 lat ochrony powłoki* * dla powierzchni pionowych, w zależności od warunków eksploatacji
Uwaga: kolory prezentowane na ekranie monitora oraz uzyskane na wydrukach mogą różnić sie od rzeczywistych kolorów produktów Drewnochron.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PPG DECO POLSKA SP.Z.O.O. |
| Kod producenta | drewnochron extra |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PPG DECO POLSKA SP.Z.O.O. |
| Kod producenta | drewnochron extra |
Viadron lakierobejca teak natural 2,5l
Wysokiej jakości lakierobejca ochronno-dekoracyjna z dodatkiem Teflon® surface protector, przeznaczona do malowania powierzchni drewnianych wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Zapewnia 6-letnią gwarancję skutecznej ochrony.
Charakterystyka:
- odporny na trudne warunki atmosferyczne
- zapewnia trwałą i elastyczną powłokę
- bardzo łatwa aplikacja
- zawiera unikalny układ wysokogatunkowych żywic
- na zewnątrz i do wewnątrz
Informacje dodatkowe:
- wydajność: do 20m²/l
- opakowania: 400ml, 750ml, 2,5l
- dostępne kolory: 15 kolorów
- stopień połysku: połysk
- typ wykończenia: powłoka lakiernicza
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | VIDARON |
| Kod producenta | vidaron lakierobejca |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | VIDARON |
| Kod producenta | vidaron lakierobejca |
Sweter Damski Model SWE041 Bordaux - MKM
~Viscosa 55 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 56 cm | 116 cm |
| M | 55 cm | 106 cm |
| S | 54 cm | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Czerwony |
Stringi Model V-7128 Red - Axami
Elastan 17 %
~Polamid 82 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 95-100 cm |
| M | 89-94 cm |
| S | 83-88 cm |
| XL | 101-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czerwony |
Tunika Model N2 Dark Grey/Coral - RaWear
Polyester 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 65/80 cm | 92 cm | 84 cm | 74 cm |
| 38 | 66/81 cm | 98 cm | 90 cm | 80 cm |
| 40 | 67/82 cm | 104 cm | 96 cm | 86 cm |
| 42 | 68/83 cm | 110 cm | 102 cm | 92 cm |
| 44 | 69/84 cm | 116 cm | 108 cm | 98 cm |
| 46 | 70/85 cm | 122 cm | 114 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | RaWear |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | RaWear |
| Kolor | Szary |
Tablet do Nauki Angielskiego (różowy i niebieski).
Angielskiego.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5901752361888 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5901752361888 |
Stefanplast Transporter Gulliver 3 z metalowymi drzwiami szary
- Specjalne uchwyty na pas samochodowy
- Możliwość zamontowania paska do noszenia transportera na ramieniu.
- Lekki i poręczny
- Wysokiej jakości plastik
- Posiada doskonała wentylację, mozliwość doczepienia kółek.
Wymiary:
długość: 61 cm
szerokość: 40 cm
wysokość: 38 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Stefanplast |
| Kod producenta | 97311 |
| EAN | 8003507973114 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Stefanplast |
| Kod producenta | 97311 |
| EAN | 8003507973114 |
Sweter Damski Model SWE0008 Amaranth - MKM
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 56 cm | 88 cm |
| M | 53 cm | 80 cm |
| S | 50 cm | 80 cm |
| XL | 60 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Różowy |
Certech Pochłaniacz zapachów Super Benek Zapach Trawy 200g
Opakowanie 200g.
Sposób stosowania:
Niewielką ilość pochłaniacza posypać po powierzchni żwirku, a następnie lekko wstrząsnąć tak, aby proszek przemieścił się na dno kuwety.
Skład:
wióra drzew iglastych, żel krzemionkowy, kompozycja zapachowa
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 12870 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 12870 |
Bluzka Model Aida Sky Blue - Violana
~Viscosa 96 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Niebieski |
Kompletne Koło 4wd12-32 Felga + Opona (2szt.)
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 4wd12-32 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 4wd12-32 |
Bidon Rowerowy Kubuś Puchatek Disney
W komplecie znajdują się: uchwyt na bidon oraz taśmy mocujące.
Bidon może być używany zarówno podczas przejażdżek rowerem jak i noszony w plecaku, np. do szkoły.
|
Uwaga! Przedstawione zdjęcia przedstawiają 1 model bidonu w różnych ujęciach.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9211 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9211 |
Bluzka Model A25 EcruBeige - awama
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 62 cm | 86-89 cm |
| 38 | 62 cm | 90-93 cm |
| 40 | 63 cm | 94-97 cm |
| 42 | 63 cm | 98-101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model 196-2 Khaki - Numoco
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 100 cm | 128 cm | 100 cm |
| M | 92 cm | 120 cm | 92 cm |
| S | 88 cm | 116 cm | 88 cm |
| XL | 104 cm | 132 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | FT007-08 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | FT007-08 |
Zegarek z Lokalizatorem GPS + Tel. GSM + Podsłuch Otoczenia + SOS...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773333 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773333 |
Wiatrówka Winchester 4,5mm BBs / Sprężynowa, 700-strzałowa!.
Replika Amerykańskiej Strzelby Winchester na śruty kulki BBs / 4,5mm,...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620169 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620169 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |

