Skład: Suszone buraki
Dawkowanie:
Codziennie podawać takie ilości jakie zwierzątko jest w stanie zjeść.
Przeciętnie 1-2 łyżki mieszanki lub mieszać z pokarmem podstawowym.
Analiza:
Białko 12,7%, Tłuszcz 6,3%, Włókno 5,4%, Popiół 7,1%
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
BALERINY DAMSKIE SREBRNE NF-29 SIVER - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,4 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26,5 cm |
| 41 | 27 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Slipy Model 2-pack Enter 35731-59X Blue/Navy - Henderson
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 102-106 cm |
| M | 98-102 cm |
| XL | 106-110 cm |
| XXL | 112-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Niebieski |
CZARNE OBUWIE NA WIĄZANIE X-2594B Czarny - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3327 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3327 |
Migomat MIG 190 MAGNUM DRUT PRZYŁBICA BUTLA
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAGNUM |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAGNUM |
Komplet Model Honeymoon Black - BeautyNight
Polyester 88 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 97-112 cm | 91-107 cm | 71-91 cm |
| S/M | 86-97 cm | 81-91 cm | 56-71 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
Sweter Damski Model 40005 Cappuccino - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| uniwersalny | 80 cm | 124 cm | 108 cm | 112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Beżowy |
Figi Model 1869 Grey - Lupo Line
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 38 | 92-100 cm |
| 40 | 102-110 cm |
| 42 | 112-120 cm |
| 44 | 126-134 cm |
| 46 | 134-140 cm |
| 48 | 140-144 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Szary |
Lauren Design Legowisko Frida 100 cm x 80 cm Czerwony + Szary
O produkcie luksusowa, mięciutka i dwustronna poducha dla psów i kotów piękne, staranne wykończenia poszewka rozpinana na suwak nie "łapie" sierści
Wykorzystane materiały miękkie i trwałe kolorowe tkaniny o ciekawych strukturach wysoka odporność na ścieranie dodająca elegancji bawełniana lamówka
ukryty suwak do rozpinania legowiska pianka poliuretanowa jako wypełnienie
Dostępne wymiary poszewki
Sposób czyszczenia można prać w pralce w temperaturze 30º C można wirować na niskich obrotach polecamy szare mydło w płynie
WAŻNE Towar zamawiany jest u producenta w momencie odnotowania wpłaty na konto sklepu naszezoo.com.pl. Zgodnie z par.22.3 regulaminu sklepu: http://naszezoo.com.pl/regulamin-inf-4.html
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 05100901 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 05100901 |
GF Kurtka czerwona serce U23/5
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Składany Mini-Statyw Foto do Lunet, Lornetek, Aparatów Foto... 23cm.
Noktowizorów, Kamer, Aparatów...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773416000 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773416000 |
Trixie Ręcznik / szlafrok kąpielowy dla psa rozmiar L
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-23484 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-23484 |
Sweter Ciążowy Model 40001C Black - PeeKaBoo
wełna 10 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 61 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Czarny |
Sweter Narzutka model 70004 Cappuccino - PeeKaBoo
Polyester 30 %
| Rozmiar | Długość |
|---|---|
| uniwersalny | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Beżowy |
Spodnie Damskie Model SD23 1183 Coral - Nife
- eleganckie spodnie damskie
- zamek zakryty zakładką zapinaną z boku na biodrze
- nogawki typu rurki
- spodnie świetnie będą współgrały z dopasowaną górą
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| 36 | 96 cm | 96 cm | 76 cm |
| 38 | 96 cm | 100 cm | 80 cm |
| 40 | 97 cm | 104 cm | 84 cm |
| 42 | 98 cm | 108 cm | 88 cm |
| 44 | 98 cm | 112 cm | 92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model 125-18 Pastel Pink - Numoco
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 80 cm | 74 cm |
| M | 76 cm | 70 cm |
| S | 74 cm | 62 cm |
| XL | 86 cm | 76 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Różowy |
Komplet Model Jane White - BeautyNight
~Modal 90 %
~Polamid 6 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 97-112 cm | 91-107 cm | 71-91 cm |
| S/M | 86-97 cm | 81-91 cm | 56-71 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Biały |
Stringi Model 053/4 Carmela White - Mat
Subtelne stringi w białym kolorze.
- w całości wykonane z gładkiej, lśniącej dzianiny
-brzegi wykończone szeroką koronką
- przód zdobi satynowa kokardka
Elastan 15 %
~Polamid 78 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 36 | 88-94 cm |
| 38 | 94-100 cm |
| 40 | 100-106 cm |
| 42 | 106-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mat |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mat |
| Kolor | Biały |
SKŁAD MATERIAŁOWY:
wiskoza 30%
poliester 65%
lycra 5%
WYMIARY:
S - biust 35cm, talia 35cm, długość rękawa 46cm, dlugość 82cm
M - biust 37cm, talia 37cm, długość rękawa 47cm, długość 83cm
L - biust 39cm, talia 39cm, długość rękawa 48cm, długość 84cm
XL - biust 41cm, talia 41cm, długość rękawa 49cm, długość 85cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
TRAMPKI ZA KOSTKĘ Z NASZYWKAMI R63 COWBOY BLUE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |

