Pestell Easy Clean żwirek sodowy 9,1 kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pestell |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pestell |
TRIXIE Antyfilc - spray do rozczesywania sierści 175ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2930 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2930 |
POMPA HYDRAULICZNA CATERPILLAR V80E ,VTN425, 04015N0L1, VTM27504015N0L114 ,SVN1426022-L
Numery do celów porównawczych:
VTN425, 04015N0L1, VTM27504015N0L114 ,SVN1426022-L
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | VTN425AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | VTN425AE |
Piżama Damska Model Be My Star 627/125 Pink/Grey - Cornette
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 102-106 cm | 96-100 cm |
| M | 96-100 cm | 90-94 cm |
| S | 90-94 cm | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm | 102-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Różowy |
Bluzka damska z falbanką na rękawie 268 Pink - Bien Fashion
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 54 cm | 80 cm |
| M | 53 cm | 78 cm |
| S | 52 cm | 76 cm |
| XL | 55 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bien Fashion |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bien Fashion |
| Kolor | Różowy |
Figi Model K337 Megan Beige - Gorsenia Lingerie
Klasyczne, pełne figi wykonane z mikrofibry w połączeniu z delikatną koronką w kolorze perłowego beżu z delikatnym pudrowym różem. Z przodu dwie ozdobione wstawkami z haftu, a nogawki wykończone delikatną gumokoronką. Z tyłu nogawki wykończone piękną koronką.
~Polamid 90 %
Polyester 3 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 2XL | 106-110 cm |
| 3XL | 110-114 cm |
| L | 98-102 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 102-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Beżowy |
Katrinex Suszona Stynka 500ml.- Pokarm dla rybek i żółwi
Zawiera duże ilości białka i tłuszczu, które przyczyniają się do utrzymania dobrej kondycji.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrinex |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrinex |
Sukienka Model M040 Black - Mosali
Polyester 80 %
~Viscosa 17 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 143 cm | 100 cm | 94 cm | 78 cm |
| M | 143 cm | 96 cm | 90 cm | 74 cm |
| S | 143 cm | 92 cm | 86 cm | 70 cm |
| XL | 143 cm | 104 cm | 98 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mosali |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mosali |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Elegancka ołówkowa sukienka obszyta koronką TR2133_1 Czekoladowy - Trand by GrandUA
Polyester 70 %
~Viscosa 25 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 46 | 112 cm | 104 cm | 86 cm |
| 48 | 116 cm | 108 cm | 90 cm |
| 50 | 120 cm | 112 cm | 94 cm |
| 52 | 124 cm | 116 cm | 98 cm |
| 54 | 128 cm | 120 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Trand by GrandUA |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Trand by GrandUA |
| Kolor | Beżowy |
Latarka z Paralizatorem (1mln Volt!) + Czerwony Laser.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590030201361 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590030201361 |
Wędka teleskopowa kolorowa 50cm
Zabawka jest odporna na złamanie przez kota nawet znacznych rozmiarów, dysponujących dużą siłą. Drucik stalowy, jest odporny na przegryzienie. Na druciku umieszczona jest dodatkowo, kolorowa zabawka w postaci motylka lub kólki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | TTCM |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | TTCM |
Agregat Prądotwórczy KIPOR IG2000 INVERTER
GWARANCJA 12 MIESIĘCY NA FAKTURĘ / 24 MIESIĄCE NA PARAGON DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH gwarancja door to door
Agregat prądotwórczy inwerterowy KIPOR IG2000 1.6kW Podobnie jak model IG1000 tak i ten model sprawia, iż mozliwość zabrania ze sobą gdziekolwiek niezależnego źródła prądu nie sprawia żadnego problemu. Agregat ten, podobnie jak jego mniejszy brat, ma obudowę walizkową, co sprawia, iż jest on bardzo poręczny. Dodatkowo obudowa sama w sobie maksymalizuje kulturę pracy jednostki napędowej agregatu prądotwórczego. Generator posiada równiez zapłon elektroniczny a jego waga nie przekracza 22 kilogramów. Główne cechy KIPOR IG2000 1.6kW Agregat inwerterowy KIPOR IG2000 z cyfrową stabilizacją prądu AVR Digital - idealny do bezpośredniego zasilania urządzeń elektronicznych (PC, TV, RTV, AGD itp.) Urządzenie w obudowie wyciszonej, z kółkami transportowymi oraz rozruchem elektrycznym w standardzie. Agregat posiada 2 standardowe gniazda 230V i 1 gniazdo z wyjściem prądu stałego 12V. Zwarta blokowa konstrukcja - dzięki temu agregat jest o 50% mniejszy i lżejszy od tradycyjnego generatora, Unikalny i opatentowany system chłodzenia powietrzem, Opatentowany wewnętrzny system struktury generatora, Niski poziom hałasu, Niewielka waga, Do 3 h pracy na jednym zbiorniku paliwa, Atrakcyjny nowoczesny design, Możliwość ładowania akumulatorów, Kółeczka ułatwiające transport
| NAPIĘCIE | 230V |
| ILOŚĆ FAZ | 1 |
| CZĘSTOTLIWOŚĆ | 50HZ |
| PRĄD | 7A |
| MOC NOMINALNA | 1.6KVA |
| MOC MAKSYMALNA | 2.0KVA |
| MOC PRĄDU STAŁEGO | 12V/5.0A |
| BEZPIECZNIK NA PANELU STEROWANIA | BRAK |
| MODEL PRĄDNICY | KPINF1-2.0 |
| MODEL SILNIKA | KG158 |
| TYP SILNIKA | JEDNOCYLINDROWY, 4-SUWOWY SILNIK BENZYNOWY |
| POJEMNOŚĆ SILNIKA | 105.6CM3 |
| MAKSYMALNA MOC SILNIKA | 2.2KW/4500RPM |
| MAKSYMALNE OBROTY SILNIKA | 4500RPM |
| ŚREDNICA X SKOK CYLINDRA | 58 X 40MM |
| KOMPRESJA | 8.5:1 |
| KIERUNEK OBROTU WAŁU NAPĘDOWEGO | W PRZECIWNĄ STRONĘ ZEGARA |
| SYSTEM ROZRUCHU | RĘCZNY |
| SYSTEM ZAPŁONU | T.C.I. ZAPŁON ELEKTRONICZNY |
| POBÓR PRĄDU ROZRUSZNIKA | BRAK |
| MAKSYMALNY PRĄD ŁADOWANIA AKUMULATORA | BRAK |
| POJEMNOŚĆ AKUMULATORA | BRAK |
| RODZAJ PALIWA | PB95 |
| POJEMNOŚĆ ZBIORNIKA PALIWA | 3.7L |
| ZUŻYCIE PALIWA | 1.6L/H |
| MINIMALNE ZUŻYCIE PALIWA | 1.2L/H |
| CZAS PRACY NA PEŁNYM ZBIORNIKU | 2.2~3H |
| RODZAJ OLEJU | SAE15W40 |
| POJEMNOŚĆ MISKI OLEJOWEJ | 0.4L |
| SMAROWANIE | ROZBRYZGOWE |
| WAGA NETTO | 22KG |
| WYMIARY | 515 X 300 X 430MM |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | KIPOR |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | KIPOR |
Sukienka Model 1629 Black - PeeKaBoo
Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L/XL | 92 cm | 108 cm | 108 cm | 104 cm |
| S/M | 90 cm | 100 cm | 100 cm | 96 cm |
| XXL | 94 cm | 116 cm | 116 cm | 112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Czarny |
Biustonosz push up Biustonosz Push-Up Model B-271 Samanta Navy - Wiesmann
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65C | 63-67 cm | 81-83 cm |
| 65D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 65H | 63-67 cm | 91-93 cm |
| 70B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 70H | 68-72 cm | 96-98 cm |
| 75A | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75G | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 75H | 73-77 cm | 101-103 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80F | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 80G | 78-82 cm | 104-106 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 85F | 83-87 cm | 107-109 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Granatowy |
TENISÓWKI DAMSKIE MIĘTOWE SB96 GREEN - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Zielony |
Dopasowana sukienka odcięta w pasie ED06-3 Black - Ella Dora
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 95 cm | 94 cm | 88 cm | 72 cm |
| 38 | 96 cm | 98 cm | 92 cm | 76 cm |
| 40 | 97 cm | 102 cm | 96 cm | 80 cm |
| 42 | 98 cm | 106 cm | 100 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Czarny |
Biustonosz typu full cup . Doskonała konstrukcja świetnie modeluje i podtrzymuje biust. Model wykonany z gładkiej dzianiny w połyskujące wzory o motywie kwiatowym
Do kompletu polecamy figi bądź stringi z tej serii
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | 65J |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | 65J |
Bokserki Model Comfort 002/84 Grey - Cornette
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 90-94 cm |
| M | 86-90 cm |
| XL | 94-98 cm |
| XXL | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Szary |
S800G-09 Lower Blades Grip Set - Głowica Dolna, Mocowanie Łopat
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | S800G-09 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | S800G-09 |
DAMSKIE OBUWIE Z FUTERKIEM FT18-8600N CNBFT18-8600N Niebieski - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Niebieski |


_zdjecie_big.jpg)