Vitapol Smakers kolby muszlowo-wapienne dla kanarka 2szt.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-2512 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-2512 |
Figi Model K265 Patti Coral - Gorsenia Lingerie
Klasyczne, pełne figi wykonane z microfibry koralowym kolorze. Z przodu ozdobione kokardkami i wstawkami z koronki. Z tyłu trójkątna wstawka z koronki. Nogawki wykończone subtelną gumokoronką.
~Polamid 90 %
Polyester 3 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 3XL | 110-114 cm |
| L | 98-102 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 102-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Różowy |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Florence Black/Beige - Gorteks
Elastan 5 %
~Polamid 68 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 90-94 cm | 84-88 cm |
| 38 | 94-98 cm | 88-92 cm |
| 40 | 98-102 cm | 92-96 cm |
| 42 | 102-106 cm | 96-100 cm |
| 44 | 106-110 cm | 100-104 cm |
| 46 | 110-114 cm | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czarny |
AQUA EL Grzałka Comfort Zone Gold 100W/50-100l
| Nazwa produktu | AQn 25 | AQn 50 | AQn 75 | AQn 100 |
| Kod produktu | 111135 | 111137 | 111138 | 111139 |
| Moc (W) | 25 | 50 | 75 | 100 |
| Długość (cm) | 23,5 | 27,3 | 27,3 | 27,3 |
| EAN | 5905546140898 | 5905546140904 | 5905546140911 | 5905546140928 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 111139 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 111139 |
KLAPKI FUTRZANE DD68 WINE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22,5 cm |
| 37 | 23 cm |
| 38 | 23,5 cm |
| 39 | 24 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
Sukienka Plażow Tunika Rose Bianco-Z?oto M-382 (6) - Marko
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 92-96 cm | 89-91 cm |
| M | 88-92 cm | 86-88 cm |
| S | 84-88 cm | 83-85 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Żółty |
Sandał SANDAŁKI NA SZPILCE BEŻOWE C-37 BEIGE - Inello
Wysokość platformy 1,5 cm
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24,4 cm |
| 38 | 25,2 cm |
| 39 | 25,7 cm |
| 40 | 26,5 cm |
| 41 | 27 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Beżowy |
Bluza Damska Model K210 Grey - Katrus
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Szary |
Kule Gumowe 10,9mm/0,43'' do Pistoletów RAM/100szt.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000550403161 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000550403161 |
Odstraszacz Stacjonarny Na Psy, Koty i Zające, z Detekcją Ruchu.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4250019100222 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4250019100222 |
Tunika Model M423 Beige - Figl
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | F628-030 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | F628-030 |
Sukienka model 1581 Crimson - PeeKaBoo
Elastan 3 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 96 cm | 96 cm |
| M | 95 cm | 92 cm |
| S | 94 cm | 88 cm |
| XL | 97 cm | 100 cm |
| XXL | 98 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Czerwony |
Trixie HeatSpot Pro 50W- Lampa grzewcza halogenowa 76013
Tworzy ciepłe obszary olbrzymiego światła podczerwonego. Zachęca zwierzęta do naturalnych zachowań i pobudza ich apetyt. Podnosi temperaturę w środowisku terrarium
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
Sukienka Model M498 Wzór 4 White/Kwiaty - Figl
- sukienka bez podszewki
-z tyłu zapinana na kryty zamek
Skład: Poliester 100%
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Biały |
Megan Naturalny pokarm dla koszatniczki 3l.
Skład: ziemniaki, pietruszka, lucerna, groch, pszenica, ryż, słonecznik, gryka, owies, buraki, ekstrudowane chrupki warzywno-zbożowe.
Analiza: białko 15.9%, tłuszcze 2.0%, włókna 13.1%, popiół 6.7%, fosfor 0.5%, wapno 0.8%
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Megan |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Megan |
Sukienka Model 117 Beige - Figl
~Spandex 5 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 96-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
Biustonosz Soft Biustonosz Semi-Soft Model Beata Black - Nipplex
Elastan 7 %
~Polamid 60 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65E | 68-72 cm | 85-87 cm |
| 65F | 68-72 cm | 87-89 cm |
| 65G | 68-72 cm | 89-91 cm |
| 65H | 68-72 cm | 91-93 cm |
| 65I | 68-72 cm | 93-95 cm |
| 65J | 68-72 cm | 95-97 cm |
| 65K | 68-72 cm | 97-99 cm |
| 70F | 73-79 cm | 92-94 cm |
| 70G | 73-77 cm | 94-96 cm |
| 70H | 73-79 cm | 96-98 cm |
| 70I | 96-98 cm | 98-100 cm |
| 70J | 73-79 cm | 100-102 cm |
| 75D | 78-82 cm | 93-95 cm |
| 75E | 78-82 cm | 95-97 cm |
| 75F | 78-82 cm | 97-99 cm |
| 75G | 78-82 cm | 99-101 cm |
| 75H | 78-82 cm | 101-103 cm |
| 75I | 78-82 cm | 103-105 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 83-87 cm | 100-102 cm |
| 80F | 83-87 cm | 102-104 cm |
| 80G | 83-87 cm | 104-106 cm |
| 80H | 83-87 cm | 106-108 cm |
| 85C | 88-92 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85F | 83-87 cm | 107-109 cm |
| 85G | 83-87 cm | 109-111 cm |
| 90C | 93-97 cm | 106-108 cm |
| 90D | 93-97 cm | 108-110 cm |
| 90E | 93-97 cm | 110-112 cm |
| 95C | 98-102 cm | 111-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Czarny |
Filtr oleju hydrauliki 84263773
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 84263773 |
| EAN | 84263773 |
| Zastosowanie | Filtr+powietrza+silnika |
| Długość | |
| Szerokość | |
| Wysokość | |
| Średnica wewnętrzna gwintu |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 84263773 |
| EAN | 84263773 |
| Zastosowanie | Filtr powietrza silnika |
| Długość | |
| Szerokość | |
| Wysokość | |
| Średnica wewnętrzna gwintu |
Sweter Narzutka model 50006 Black - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 73 cm | do 110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Czarny |


_zdjecie_big.jpg)