Lithium Battery 7,4V 1100 Mah Wl Toys A949-27
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | A949-27 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | A949-27 |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Linet Light Rubin - Babella
~Viscosa 94 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 100-104 cm |
| M | 92-96 cm | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm | 84-88 cm |
| XL | 100-104 cm | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babella |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babella |
| Kolor | Czerwony |
Figi Model Velvet Beige - Eldar
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-105 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 91-95 cm |
| XL | 106-110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Beżowy |
Marynarka Damska Model Wenoma 10541 Ecru - Click Fashion
Polyester 43 %
~Viscosa 50 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 34 | 84 cm |
| 36 | 88 cm |
| 38 | 92 cm |
| 40 | 96 cm |
| 42 | 100 cm |
| 44 | 106 cm |
| 46 | 112 cm |
| 48 | 118 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Beżowy |
Vitapol Pokarm warzywny dla gryzoni 300g.
Skład: pszenica, jęczmień, granulat zbożowy, susz marchwiowy, susz pasternak, susz por, susz burak, kukurydza, płatki kukurydziane, płatki pszenne, susz strączkowe, chrupki kukurydziane, słonecznik, susz pietruszki, susz ziemniak.
Analiza: Białko 18,5%, Tłuszcz 3,4%, Włókno 11,2%, Popiół 3,6%
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-1001 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-1001 |
Sukienka Model A198 Bordo - awama
- elegancka sukienka
- rozkloszowany fason
- dekolt wykończony golfem
- sukienka z długim rękawem
- świetna propozycja na co dzień
Polyester 65 %
~Viscosa 33 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36/38 | 91-98 cm | 86-93 cm |
| 40/42 | 99-107 cm | 94-101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Czerwony |
SERA Aquatan - środek do uzdatniania wody w akwarium 50ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sera |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sera |
Kurtka Damska Model Amelia 5159 Pink - Click Fashion
Polyester 31 %
~Viscosa 14 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 88 cm |
| 38 | 92 cm |
| 40 | 96 cm |
| 42 | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model M519 Wzór 29 Multicolor - Figl
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Wielokolorowy |
Kostium dwuczęściowy Model Clarisa Navy/Orange - Ewlon
Elegancki dwuczęściowy kostium kąpielowy idealny do pływania, a także do opalania.
- sportowy styl
- górna część miseczki w kontrastowym kolorze
- miseczki miękkie
- boczki wzmocnione dodatkową siateczką
- ramiączka regulowane, nieodpinane
- ramiączka szersze
- z tyłu zapięcie na wygodną klamerkę
- figi z podwyższonym stanem
- po bokach marszczenia
- góra w kontrastowym kolorze
- górę można wywinąć
- kostium wykonany jest z wysokiej jakości dzianiny
~Polamid 82 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | rozmiar dołu | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|---|
| 38D | 95-100 cm | 80-85 cm | 38 | D |
| 38E | 95-100 cm | 85-90 cm | 38 | E |
| 38F | 95-100 cm | 90-95 cm | 38 | F |
| 40E | 101-108 cm | 85-90 cm | 40 | E |
| 40F | 101-108 cm | 90-95 cm | 40 | F |
| 40G | 101-108 cm | 95-100 cm | 40 | G |
| 42E | 110-116 cm | 85-90 cm | 42 | E |
| 42F | 110-116 cm | 90-95 cm | 42 | F |
| 42G | 110-116 cm | 95-100 cm | 42 | G |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Granatowy |
Pas Garter stockings Model S207 Black - Obsessive
~Nylon 90 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L/XL | 95-105 cm | 75-79 cm |
| S/M | 75-90 cm | 65-74 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Śnieżka |
| Kod producenta | 121 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Śnieżka |
| Kod producenta | 121 |
Bluzka Model BLU132 Sky Blue - Lanti
Polyester 97 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 34 | 63 cm | 88 cm |
| 36 | 63 cm | 92 cm |
| 38 | 63 cm | 96 cm |
| 40 | 65 cm | 100 cm |
| 42 | 65 cm | 104 cm |
| 44 | 65 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Niebieski |
Bluzka Model Shoreline 015 White - Violana
~Polamid 5 %
~Viscosa 70 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Biały |
Biustonosz Soft Biustonosz Semi Soft Model 580 Alison Lodowe Mojito - Gaia
Śliczny półusztywniany biustonosz w pięknym kolorze. Został wykonany z połączenia gładkiej dzianiny oraz subtelnej koronki. Dół miseczek wyścielony jest od wewnątrz 100% bawełną. Dla zapewnienia stabilności obwodu tył wykonany jest ze sprężystej siateczki. Fiszbiny boczne zastosowano we wszystkich obwodach. Ramiączka regulowane, nieodpinane występują w czterech szerokościach 12mm, 16mm, 18mm oraz 25mm w największych rozmiarach (95E, 90F, 85G, 80H, 75I, 70J, 65K). Ich wysoka jakość zapewnia odporność na deformację i rozciąganie. W modelu zostały zastosowane haftki dwurzędowe z potrójną regulacją do większości rozmiarów oraz haftki trzyrzędowe z potrójną regulacja do rozmiarów największych.
Na szczególną uwagę zasługuje nowa technologia szycia bocznych fiszbin (występują one we wszystkich obwodach). Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientek, które czują dyskomfort z powodu uwierających fiszbin, producent zastosował nową technologię ich szycia. Polega ona na tym, że zamiast jednego elementu występują dwa, współpracujące ze sobą. Końcówki fiszbin wszyte są w elastyczną taśmę i zachodzą na siebie wewnątrz tunelu. Ponadto wykonane są z cieńszego i bardziej elastycznego tworzywa, co umożliwia idealną ich współpracę z użytkowniczką biustonosza ? przy każdym ruchu fiszbiny poruszają się zgodnie z ruchem ciała zachodząc jedna na drugą. Takie rozwiązanie zagwarantuje jeszcze większy komfort noszenia bielizny.
Elastan 6 %
~Polamid 60 %
~Poliuretan 2 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 90B | 88-92 cm | 104-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Niebieski |
Figi Model Carlina White - Livia Corsetti Fashion
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 94-98 cm |
| M | 89-93 cm |
| S | 84-88 cm |
| XL | 99-103 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Biały |
TRIXIE Kaganiec nylonowy rozmiar XXL (obw. kufy 28-38 cm)
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-19283 |
| EAN | 4011905192833 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-19283 |
| EAN | 4011905192833 |
Figi Model Violana 08 White - Violana
~Polamid 80 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Biały |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Łososiowy |
| rozmiar | L,XL,M,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Łososiowy |
| rozmiar | L,XL,M,S |
Figi Model K219 Grace Grafit - Gorsenia Lingerie
Klasyczne, pełne figi w kolorze ciemnego grafitu. Tył gładki, z przodu naszyte dwie piękne, haftowane aplikacje. Nogawki wykończone delikatną, elastyczną taśmą ozdobną.
~Polamid 90 %
Polyester 3 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 2XL | 106-110 cm |
| 3XL | 110-114 cm |
| 4XL | 114-118 cm |
| L | 98-102 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 102-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Czarny |


_zdjecie_big.jpg)