Top Heli TH6300-28 6030-28 Connect Buckle - Łączniki - 4szt w Komplecie
Część pasuje również do modelu 6030
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | TH6300-07 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | TH6300-07 |
Trampki Slip-on Model K-89 Light Blue - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23.8 cm |
| 38 | 24.2 cm |
| 39 | 24.8 cm |
| 40 | 25.4 cm |
| 41 | 25.8 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
Sandał SANDAŁKI NA KOTURNIE Z DŻETAMI 2084-5G Szary - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model 124 Ecru - Lupo Line
Skład surowcowy 85% poliamid, 15% elastan
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 84-88 cm | 82-84 cm |
| 38 | 90-94 cm | 87-89 cm |
| 40 | 96-100 cm | 92-94 cm |
| 42 | 102-106 cm | 97-99 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model T140 Dark Grey - Tessita
Skład materiału: 68% wiskoza, 28% akryl, 4% elastan
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 94 cm | 104 cm | 96 cm | 82 cm |
| M | 93 cm | 98 cm | 90 cm | 76 cm |
| S | 92 cm | 92 cm | 84 cm | 70 cm |
| XL | 95 cm | 110 cm | 102 cm | 88 cm |
| XXL | 96 cm | 116 cm | 108 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Szary |
Figi Tanga/Brazilian panty CATHERINE Black/Red - PariPari Lingerie
Elastan 17 %
~Polamid 78 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 98-102 cm | 74-77 cm |
| M | 95-99 cm | 70-73 cm |
| S | 92-96 cm | 66-70 cm |
| XL | 101-105 cm | 78-82 cm |
| XXL | 104-108 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały,Ecru |
| rozmiar | 80E,75A,70C,70E,70F,70G,75B,75D,80B,80C,85B,85C,75E,65E,65H,85D,80D,70A |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały,Ecru |
| rozmiar | 80E,75A,70C,70E,70F,70G,75B,75D,80B,80C,85B,85C,75E,65E,65H,85D,80D,70A |
Bluza Damska Model A91 Black - awama
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36/38 | 86-93 cm |
| 40/42 | 94-101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Czarny |
Jeansowe szorty z niską talią MM4008 Black - Mira Mod
Elastan 5 %
Polyester 55 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 40 | 96 cm | 76 cm |
| 42 | 100 cm | 80 cm |
| 44 | 104 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Czarny |
Stringi Model 1591/S Paradise - Ava
Eleganckie stringi.
- w całości wykonane ze zmysłowej koronki
- z przodu oraz z tyłu wstawka z dzianiny z motywem piór
Elastan 4 %
~Polamid 91 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Fioletowy |
Bluza Damska Model MOE315 Navy - Moe
Elastan 10 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 2XL/3XL | 63 cm | 118 cm |
| L/XL | 63 cm | 112 cm |
| S/M | 63 cm | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Granatowy |
MOKASYNY DAMSKIE CZARNE 127-2 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Kylie Black - Donna
~Polamid 5 %
~Viscosa 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 94-98 cm |
| M | 92-96 cm | 90-94 cm |
| S | 88-92 cm | 86-90 cm |
| XL | 100-104 cm | 98-102 cm |
| XXL | 104-108 cm | 102-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Czarny |
GF But na chorą łapę softshell czarny WET/B70/1
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
BIOFAKTOR Dermatex - preparat wzmacniający sierść psa 150tab.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Biofaktor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Biofaktor |
Figi Model Luxa White - Wolbar
~Polamid 83 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| XXL | 101-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Biały |
Komplet Inez Black - Livia Corsetti Fashion
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 93-100 cm | 93-100 cm | 75-82 cm |
| S/M | 88-92 cm | 84-92 cm | 62-74 cm |
| XXL | 110-117 cm | 101-104 cm | 83-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor |
Grzebień metalowy YENTO 710 #37 - średni
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YENTO |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YENTO |
NISKIE SZPILKI Z WCIĘCIEM LL-98P GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 22,5 cm |
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
TRIXIE Adresówki plastikowe dla psa i kota 1 szt.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | 2285 |
| EAN | 4011905228518 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | 2285 |
| EAN | 4011905228518 |


_zdjecie_big.jpg)