Lista funkcji:
• Szybki, elegancki i niezawodny czytnik USB do wszystkich formatów kart pamięci
• Szybkość przesyłania danych do 34 MB/s
• Przycisk uruchamiający ulubioną aplikację
• Odłączana metalowa podstawka w komplecie Obsługiwane formaty kart (bez potrzeby używania adaptera):
• SD™
• SDHC™
• miniSD™
• miniSDHC™
• microSD™
• microSDHC™
• MultiMediaCard™
• MMCplus™
• MMCmobile™
• RS-MMC™
• Memory Stick™
• Memory Stick PRO™
• Memory Stick Duo™
• Memory Stick PRO Duo™
• Memory Stick PRO-HG Duo™
• xD™
• xD Type M™
• xD Type M+™
• xD Type H™
• CompactFlash™ Minimalne wymagania systemowe: •Komputer klasy Pentium lub Macintosh z obsługą złącza USB
•Windows 2000, XP, Vista
•Mac OS 10.3, 10.4 i 10.5
•Do szybkiego przesyłania danych wymagany jest port USB 2.0 Zawartość opakowania: •Czytnik
•Metalowa podstawka
•USB 2.0
•Skrócona instrukcja obsługi (Pełna instrukcja użytkownika oraz aplikacja do obsługi przycisku transferu są dostępne do pobrania pod adresem (www.SanDisk.com/imagemate)
Figi Model 667B Ronnie Beige - Gaia
Kobiece figi typu brazilian. Powstały z połączenia siateczki, kuszącej koronki oraz lśniącej dzianiny. U góry subtelna kokardka.
Do kompletu polecamy biustonosz 667.
Elastan 16 %
~Polamid 71 %
Polyester 8 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 2XL | 108-112 cm |
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Beżowy |
Zegarek Treningowy z Pulsometrem, EKG...
Wbudowanym m.in. Pulsometrem, EKG itd.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4016224282005 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4016224282005 |
Spodnie SHAPE and SLIM PANTS CLIMAline
Spodnie modelujące sylwetkę.
Wysoki pas pomaga utrzymać opływowy wygląd.
Wysokiej jakości dzianina pozwala skórze oddychać.
Skład: 95% polyester , 5% elastane
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | L,XL,M,S,XXL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | L,XL,M,S,XXL |
Sukienka wizytowa model 884a green - Margo Collection
Polyester 27 %
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 40 | 99-102 cm | 90-93 cm | 74-77 cm |
| 42 | 103-106 cm | 94-97 cm | 78-81 cm |
| 44 | 107-110 cm | 98-102 cm | 82-86 cm |
| 46 | 111-115 cm | 103-107 cm | 87-91 cm |
| 48 | 116-120 cm | 108-113 cm | 92-96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Margo Collection |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Margo Collection |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415075 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415075 |
Profesjonalny Zagłuszacz Lokalizatorów GPS - prom. 30m.!!
Pojazdów GPS.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415045 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415045 |
Bluza Damska Model Milena 3 Dark Grey/Coral - Tessita
Polyester 30 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa zewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 54 cm | 62 cm | 94-98 cm |
| M | 53.5 cm | 62 cm | 88-92 cm |
| S | 53 cm | 62 cm | 82-86 cm |
| XL | 54.5 cm | 62 cm | 100-104 cm |
| XXL | 55 cm | 62 cm | 106-110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Szary |
Brit Animals Rabbit Adult Complete - karma dla dorosłych królików 1,5 kg
Profil odpowiada naturalnemu odżywianiu: 61% zioła i lucerna siewna, 20% ziarna zboża i siemię lniane, 12% owoce, 5% warzywa, 2% witaminy
SKŁAD: lucerna siewna, zioła, (pokrzywa, mniszek lekarski, babka lancetowata), suszone jabłka, jęczmień, marchew, kukurydza, pszenica, siemię lniane, drożdże browarniane, mannooligosacharydy (75 mg/kg), fruktooligosacharydy (50 mg/kg), oset mleczny (50 mg/kg), ekstrakt z juki Schidigera (45mg/kg)
Składniki analityczne: białko surowe 14%, tłuszcz surowy 2,8%, włókno surowe 20%, popiół surowy 8,4 %, wilgoć 10%, wapń 0,7%, fosfor 0,4%, sód 0,06%
Dodatki odżywcze na 1000g: witamina A 10200 I.U., witamina D3 1250 I.U., witamina E (alfatokoferol) 70 mg, witamina C 80 mg, witamina K 0,1 mg, witamina B1 1 mg, witamina B2 2 mg, witamina B3 6 mg, witamina B5 3,5 mg, witamina B6 1 mg, witamina B9 0,12 mg, witamina B12 0,02 mg, biotyna 1 mg, chlorek choliny 200 mg, cynk 72 mg, żelazo 40 mg, mangan 54 mg, miedź 10 mg, jod 1,8 mg, selen 0,21 mg
Energia metaboliczna 2300 kcal/kg
Dzienna dawka pokarmowa 3-5 łyżek stołowych
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
Wspólne oglądanie meczu może być jeszcze bardziej pasjonujące! Zaproście do sypialni seksowną panią sędzinę, która zaopatrzona w czerwoną kartkę skutecznie podgrzeje atmosferę. 4 częściowy kostium wykonany jest z czarnego, elastycznego materiału. Koszulka i spódniczka wykończone białą tasiemką. Na piersi mała kieszonka. W komplecie stringi. Dostępne rozmiary: S/M.
Tkanina: 90 % poliamid, 10% elastan
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | S/M |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | S/M |
ZABUDOWANE SZPILKI Z WYCIĘCIEM 1413 CZARNY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,8 cm |
| 41 | 26,3 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Bokserki Model Energy High Emotion Grafit - Cornette
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 88-95 cm |
| M | 80-87 cm |
| XL | 96-103 cm |
| XXL | 104-111 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Szary |
Koszulka Model Clarissa White - Eldar
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Biały |
TETRA TetraMin Junior - wspomagający wzrost młodych ryb do 1 cm długości 100ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T139770 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T139770 |
Sukienka Model Leila Black - Dursi
Elastan 3 %
Polyester 47 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 101 cm | 95 cm | 74 cm |
| M | 97 cm | 91 cm | 70 cm |
| S | 93 cm | 87 cm | 66 cm |
| XL | 105 cm | 99 cm | 78 cm |
| XS | 89 cm | 83 cm | 64 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Czarny |
SERA Flora - pokarm roślinny płatkowany ze spiruliną 100ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sera |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sera |
Madame koszulka i stringi kolor czarny XXL
Delikatna i słodka koszulka z falbankami.
- trójkątne miseczki z falbankami – uwydatniają biust!
- między piersiami satynowa kokardka
- regulowane ramiączka
- delikatny, prześwitujący materiał (90% nylon, 10% elastan)
- seksowne figi w komplecie
- dostępne kolory: biały, czarny, czerwony
- kategoria: sexy
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | XXL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | XXL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Burgund |
| rozmiar | S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Burgund |
| rozmiar | S |
| Rozmiar | obwód bioder |
|---|---|
| L | 99-103 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 89-93 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
T641C-002 Inner Shaft - Wał Wewnętrzny
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T641C-002 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T641C-002 |
Sukienka Model MOE101 Black - Moe
Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 89 cm | 114 cm | 104 cm | 94 cm |
| M | 88 cm | 110 cm | 100 cm | 92 cm |
| S | 86 cm | 106 cm | 96 cm | 90 cm |
| XL | 90 cm | 118 cm | 108 cm | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |


_zdjecie_big.jpg)