WIĄZANE BUTY SPORTOWE 905-16W CNB905-16W Biały - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Biały |
Finezyjna mini-sukieneczka z motywem kwiatowym.
- seksownie opina ciało
- kuszący, odkryty dekolt ozdobiony cieniutkimi paseczkami
- pod biustem i u dołu szlaczek odkrywający ciało
- sukienka zakończona elastyczną lamówką – perfekcyjnie leży!
- miękki i elastyczny materiał (90% nylon, 10% elastan)
- dostępne kolory: czarny, biały
- kategoria: sexy
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | XL/XXL,S-L |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | XL/XXL,S-L |
Bluzka Model Carla Ecru/Black - Eldar
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Beżowy |
Kamera Samoch. Full HD, w Lusterku, z LCD 2,7".
Wysokiej Jakości Cyfrowa Kamera Samochodowa FULL...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341555 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341555 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9101 controller |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9101 controller |
Figi niskie Cynthia Black - Wiesmann
Elastan 6 %
~Polamid 63 %
Polyester 28 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 70-74 cm |
| M | 92-94 cm | 64-68 cm |
| S | 88-90 cm | 60-62 cm |
| XL | 102-106 cm | 76-80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Czarny |
Piżama Damska Model Kizzy 33127-00X White/Grey - Esotiq
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 89-92 cm |
| M | 85-88 cm |
| S | 81-84 cm |
| XL | 93-96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Esotiq |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Esotiq |
| Kolor | Biały |
Figi Model VF-307 White - Vena
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| XXL | 114-120 cm |
| XXXL | 121-128 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Biały |
Sukienka wizytowa Model 721 Green - Margo Collection
Polyester 20 %
~Viscosa 78 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92-95 cm | 82-85 cm | 66-69 cm |
| 38 | 96-98 cm | 86-89 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-102 cm | 90-93 cm | 74-77 cm |
| 42 | 103-106 cm | 94-97 cm | 78-81 cm |
| 44 | 107-110 cm | 98-102 cm | 82-86 cm |
| 46 | 111-115 cm | 103-107 cm | 87-91 cm |
| 48 | 116-120 cm | 108-113 cm | 92-96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Margo Collection |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Margo Collection |
| Kolor | Zielony |
Bluza Damska Model 97-3 Ecru - Numoco
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 92 cm |
| M | 88 cm |
| S | 84 cm |
| XL | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Biały |
Piżama Koszula Nocna Ciążowa Model TCB.1055 Grey - Dobranocka
Niezwykle elegancka i urokliwa koszula ciążowa, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających kobiet. Falbankowe wykończenia rękawów oraz dołu koszuli nadają jej kobiecego i eleganckiego charakteru. Kopertowy dekolt idealnie sprawdza się przy karmieniu maleństwa. Koszulka występuje w szerokiej gamie kolorystycznej co sprawia, że każda kobieta znajdzie coś dla siebie.
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 98-102 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 102-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dobranocka |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dobranocka |
| Kolor | Szary |
Bluzka Model BLU 123 Ecru - Lanti
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 53/60 cm | 98 cm |
| 38 | 54/61 cm | 102 cm |
| 40 | 55/62 cm | 106 cm |
| 42 | 56/63 cm | 110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model A142 Red - awama
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 86-89 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 90-93 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 94-97 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 98-101 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Czerwony |
Sztylet Masoński - Dekoracyjny.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415674 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415674 |
Trixie Drapak dla kota podłogowo-sufitowy Zaragoza beżowy
Ostrzenie pazurów jest dla kota bardzo ważną czynnością. Pozbywa się dzięki temu złuszczających się i rosnących części pazura. Drapak niweluje też niszczenie przez kota mebli i dywanów.
Wymiary drapaka:
-podstawa: 60,5x45,5x3,5 cm
-8 słupków pokrytych włóknem sizalowymo średnicy 9,5cm
-leżaczek: 40cm
-3 platformy do leżenia (zaokrąglone) w całości pokryte pluszem 1 szt. 37x41cm, 2szt. po 46x37,5cm
-budka: 52x36x27cm
-drabinka: 26,5x64cm
-tunel: 21,5x24,5cm wysokość całkowita 220–260 cm
WAŻNE Towar zamawiany na specjalne życzenie klienta. Niepodlega zwrotowi oraz wymianie. Towar zamawiany jest u producenta w momencie odnotowania wpłaty na konto sklepu naszezoo.com.pl. Zgodnie z par.22.3 regulaminu sklepu: http://naszezoo.com.pl/regulamin-inf-4.html
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-43931 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-43931 |
Elastan 5 %
~Modal 65 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 2XL/3XL | 134 cm | 122 cm | 112 cm | 108 cm |
| L/XL | 133 cm | 116 cm | 106 cm | 102 cm |
| S/M | 132 cm | 110 cm | 100 cm | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Beżowy |
Zolux Muscat Obroża regulowana Mac Leather 15 mm. niebieska
Wymiar: 15mm. szerokość ,35 cm obwód
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 522035BL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 522035BL |
Skarpetki Klasyczne Bezuciskowe Model Lycra Code 600 Grigio - Gabriella
~Polamid 85 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor |
VITAPOL Proso senegalskie w kłosach 3szt. 100g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |


_zdjecie_big.jpg)