• kompatybilność z urządzeniami microSDHC oraz SDHC
• wskaźnik szybkości: Class 2 (na podstawie specyfikacji
standardu SD 2.00)
• załączony adapter SD oraz czytnik USB
• dostępne pojemności 4, 8, 16 i 32 GB
• 5 lat gwarancji na kartę.
Biustonosz Soft Biustonosz Semi Soft Model 628 Julianne Black Gold - Gaia
Elegancki biustonosz półusztywniany w świetnym zestawieniu kolorystycznym. Miseczki pokryte pieknym, złotym haftem. Tył i mostek wykonane są z subtelnej, wzorzystej siateczki. Tył wzmocniony jest dodatkową siateczką. Na szczególną uwagę zasługuje konstrukcja z podwyższonym środeczkiem, który idealnie przylega do mostka. Dolna miseczka wykonana jest z cieniutkiej pianki, którą od strony ciała wyścielono 100% bawełną. Dzięki zastosowanym surowcom oraz perfekcyjnie dopracowanej konstrukcji, biustonosz idealnie układa się na sylwetce, zaokrągla i podtrzymuje biust. Do regulacji obwodu służą dwurzędowe haftki z trzystopniową regulacją oraz haftki trzyrzędowe z trzystopniowa regulacją zastosowane w rozmiarach największych E95, F90, G85, H80, I75, J70 i 65K. W modelu występują regulowane, nieodpinane, ozdobne ramiączka w czterech szerokościach 12mm, 15mm, 18mm i 25cm (w rozmiarach największych). Całość uzupełniają subtelne kokardki umieszczone na styku ramiączek i kokardka ze złotą ozdobą między miseczkami.
Elastan 3 %
~Polamid 38 %
~Poliuretan 2 %
Polyester 45 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65I | 63-67 cm | 93-95 cm |
| 65J | 63-67 cm | 95-97 cm |
| 65K | 63-67 cm | 97-99 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 70H | 68-72 cm | 96-98 cm |
| 70J | 68-72 cm | 100-102 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75G | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 75I | 73-77 cm | 103-105 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80H | 78-82 cm | 106-108 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 90F | 88-92 cm | 112-114 cm |
| 95B | 93-97 cm | 109-111 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Czarny |
Wiatrówka Łamana Gamo Forest 4,5mm/Sprężynowa.
Wysokiej Jakości Wiatrówka Pneumatyczna Gamo FOREST,
z...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620151 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620151 |
Spódnica midi z zakładkami SP37 Navy - Nife
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| 36 | 74 cm | 96 cm | 72 cm |
| 38 | 74 cm | 100 cm | 76 cm |
| 40 | 75 cm | 104 cm | 80 cm |
| 42 | 75 cm | 108 cm | 84 cm |
| 44 | 76 cm | 112 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Granatowy |
TRIXIE Zestaw szczoteczek do zębów 2 szt.
Wymiary: 6 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2550 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2550 |
Dramatyczna historia zemsty opowiada o Nariko, rudowłosej bohaterce, która wyrusza w podróż, by stawić czoła najeźdźcy - królowi i jego armii. Fabuła nawiązuje do pradawnego Niebiańskiego Miecza, który niegdyś należał do potężnego bóstwa. Broni tej nigdy nie może dzierżyć śmiertelnik, ponieważ wyssie ona jego siły witalne i zabije w ciągu kilku godzin. Kiedy król (grany przez Andy Serkisa, znanego z Władcy Pierścieni i King Konga) niszczy klan wojowników strzegących Niebiańskiego Miecza, Nariko, córka przywódcy klanu, zabiera miecz, by stoczyć desperacką walkę o przeżycie. Nariko musi oczywiście zapłacić ostateczną cenę, ruszając na ostatnią misję zemsty przeciwko królowi, ponieważ również i jej sił witalnych miecz nie oszczędzi...
Heavenly Sword łączy dynamiczną akcję oraz efekty specjalne znane z najlepszych filmów z niesamowitym, intuicyjnym i swobodnym systemem walki. Podczas jej trwania, bohaterka może płynnie zmieniać broń, przełączając między różnymi rodzajami mieczy. Walkę zaprojektowano w oparciu o najnowsze technologie związane z fizyką ruchów, czego efektem jest zniszczenie na epicką skalę, kiedy Nariko niszczy nie tylko swoich wrogów, ale i otoczenie. Walki rozgrywają się w bogatych sceneriach, również wśród chmur, nad wodą czy pomiędzy czubkami drzew. Wrogowie walczą w bardzo złożony sposób i atakują nie tylko solowo, lecz również w grupach złożonych z kilkudziesięcioosobowych oddziałów, a nawet w liczonych w tysiącach żołnierzy batalionach. Sztuczna inteligencja działająca w czasie rzeczywistym sięga tu poziomu nigdy dotąd niespotykanego
Figi Model Preciosa White - Wolbar
~Polamid 59 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| XXL | 101-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Biały |
Diversa Tło do akwarium Skała 150 cm x 60 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diversa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diversa |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Shanon Germoglio M-323 Pistacja - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 75-80 cm | 88-90 cm |
| M | 86-92 cm | 75-80 cm | 88-90 cm |
| S | 82-88 cm | 70-75 cm | 82-84 cm |
| XL | 94-100 cm | 80-85 cm | 94-95 cm |
| XXL | 98-104 cm | 80-85 cm | 94-95 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
Kamera Samochodowa FULL HD!! z LCD 2" + 2LED + 8IR.
Wysokiej Jakości Cyfrowa Kamera Samochodowa FULL...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734156001 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734156001 |
Sukienka Model S008/8972 Black - Lemoniade
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czarny |
Versele Laga Snack Cripsy Popcorn 650g - Karma uzupełniająca dla gryzoni z popcornem
|
|
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 461730 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 461730 |
Legginsy Model Katia Comfortline Black - GWINNER
Skład: 90% bawełna, 10% elastan.
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 96 cm | 72 cm |
| M | 92 cm | 68 cm |
| S | 88 cm | 64 cm |
| XL | 102 cm | 76 cm |
| XXL | 108 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GWINNER |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GWINNER |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Asymetryczna sukienka oversize TR1848 Orange - Trand by GrandUA
Polyester 10 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 44 | 108 cm | 100 cm | 82 cm |
| 46 | 112 cm | 104 cm | 86 cm |
| 48 | 116 cm | 108 cm | 90 cm |
| 50 | 120 cm | 112 cm | 94 cm |
| 52 | 124 cm | 116 cm | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Trand by GrandUA |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Trand by GrandUA |
| Kolor | Pomarańczowy |
Figi Model Preciosa Beige - Wolbar
~Polamid 59 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| XXL | 101-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Beżowy |
Kajdanki Model Roseberry cuffs Black/Pink - Obsessive
Napsociłaś czy dopiero zabierasz się do przyjemnego grzeszenia? Kajdanki Roseberry to idealne dopełnienie Twoich niegrzecznych rączek, a przy okazji idealny pretekst do rozpoczęcia niegrzecznej zabawy! Nie czekaj więc satynowa rozkosz idealnie pasuje do dzisiejszego wieczoru.
Psotne szczegóły Roseberry cuffs:
- delikatne kajdanki z koronkowymi detalami
- wiązanie satynową wstążką
- regulacja wiązania zapewnia komfort i możliwość całkowitego rozdzielenia
- delikatna tkanina
Polyester 95 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Model BLU 119 Green - Lanti
~Nylon 17 %
~Spandex 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 59 cm | 92 cm |
| 38 | 59 cm | 96 cm |
| 40 | 59 cm | 100 cm |
| 42 | 59 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Zielony |
Spodenki Damskie Model SD19 Navy - Nife
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| 34 | 74 cm | 92 cm | 68 cm |
| 36 | 74 cm | 96 cm | 72 cm |
| 38 | 74 cm | 100 cm | 76 cm |
| 40 | 75 cm | 104 cm | 80 cm |
| 42 | 75 cm | 108 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Niebieski |
Jensowa koszula z funkcjonalnymi kieszeniami w grochy GR1626_1 Blue - GrandUA
Polyester 10 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Granatowy |
PÓŁAUTOMAT MIGOMAT MAGNUM MIG 220 MMA IGBT ZESTAW
PÓŁAUTOMAT MIGOMAT MAGNUM MIG 220 INVERTER MMA IGBT
| Zasilanie | 3x400 V~50Hz |
| Max prąd spawanie MIG/MAG | 50-220/60 [A/%] |
| Max prąd spawanie MMA | 10-180/60 [A/%] |
| Zakres regulacji | Płynny |
| Spawanie drutem samoosłonowym | TAK |
| Max pobór mocy | 9,2 kVA |
| Średnica drutu | 0,8 - 1 mm |
| Średnica elektrody | 1,6 - 4 mm |
| Stosowane masy szpul | 15 kg |
| Zabezpieczenie | 25 A |
| Szczelność obudowy | IP 21 |
| Chłodzenie | Wentylator |
| Waga | 52 kg |
Gwarancja ,,od drzwi do drzwi,,. Jest to sposób realizacji serwisu gwarancyjnego urządzeń większości producentów. Wadliwy sprzęt jest odbierany przez kuriera, naprawiany w autoryzowanym punkcie serwisowym, a następnie dostarczany w to samo miejsce. Wszelkie koszty pokrywa serwis producenta.
Aby skorzystać z gwarancji door to door:
- Skontaktuj się z z autoryzowanym serwisem danego producenta.
- Podaj numer seryjny urządzenia i numer dowodu zakupu. Ustal szczegóły potrzebne kurierowi do odbioru Twojego sprzętu.
- Poczekaj na naprawę. W zależności od usterki serwis trwa do 14 dni
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAGNUM |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAGNUM |
GF Kombinezon zimowy czerwony PAW Z20/4
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |


_zdjecie_big.jpg)