• kompatybilność z urządzeniami microSDHC oraz SDHC
• wskaźnik szybkości: Class 2 (na podstawie specyfikacji
standardu SD 2.00)
• załączony adapter SD oraz czytnik USB
• dostępne pojemności 4, 8, 16 i 32 GB
• 5 lat gwarancji na kartę.
JX55, JX60 ,JX65, JX70 ,JX75, JX80 ,JX85, JX90 ,JX95
Numery do celów porównawczych:
5093612
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BEPCO |
| Kod producenta | 54/60-25 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BEPCO |
| Kod producenta | 54/60-25 |
Średnica: 8cm Dostępna kolorystyka: czerwona, żółta, niebieska. W komentarzu do zamówienia prosimy podać preferowany kolor.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
Podkolanówki Super Bezuciskowe 15 Den Lycra Model Code 504 Gazela - Gabriella
Damskie podkolanówki 15 Den z szeroką, nieuciskającą gumką i niewidocznym wzmocnieniem części palcowej.
W opakowaniu znajdują się 2 pary.
Skład: 85% poliamid, 15% elastan.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor | Brązowy |
Sukienka Model MOE282 Coral - Moe
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 94 cm | 106 cm | 100 cm |
| M | 91 cm | 102 cm | 96 cm |
| S | 88 cm | 98 cm | 92 cm |
| XL | 98 cm | 110 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Pomarańczowy |
Spódnica Model A137 Light Pink - awama
Skład: 60% poliester, 35% wiskoza, 5% elastan
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Różowy |
S110G-11 Tail Lade - Śmigło Tylne
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | S110G-11 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | S110G-11 |
Kostium dwuczęściowy Model Mauritius I Cobalt - Ewlon
Stylowy dwuczęściowy kostium kąpielowy idealny do pływania, a także do opalania.
- góra w modne grochy
- subtelne marszczenia
- profilowane miseczki
- ramiączka regulowane
- ramiączka odpinane z tyłu
- z tyłu zapięcie na wygodną klamerkę
- wysokie figi
- figi zdobią kontrastowe paseczki i guziczki
- kostium wykonany jest z wysokiej jakości dzianiny
~Polamid 82 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | rozmiar dołu |
|---|---|---|---|
| 36 | 90-94 cm | 65-70 cm | 36 |
| 38 | 95-100 cm | 70-75 cm | 38 |
| 40 | 101-108 cm | 75-80 cm | 40 |
| 42 | 110-116 cm | 80-85 cm | 42 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Niebieski |
MOKASYNY LORDSY CZARNE 1389 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,8 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Teleskop/Luneta Kieszonkowa 15x32.
Kieszonkowy Teleskop/Luneta 15x32.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415605 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415605 |
Figi Model 726P Erin Szafir - Gaia
Eleganckie figi w granatowym kolorze.
- wykonane z dzianiny oraz koronki
- z przodu wstawka z drukowanej dzianiny w białe wzory
- z przodu subtelna kokardka
Elastan 5 %
~Polamid 52 %
Polyester 30 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 2XL | 108-112 cm |
| 3XL | 112-116 cm |
| 4XL | 116-120 cm |
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Niebieski |
Race Gwiżdzące 15mm/10szt., do Pistoletów Hukowych.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844412457 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844412457 |
Sweter Narzutka model 50005 White - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 73 cm | do 110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Biały |
Elegancka sukienka falbaną ED03-1 Red - Ella Dora
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 89/104 cm | 94 cm | 90 cm | 70 cm |
| 38 | 90/105 cm | 98 cm | 94 cm | 74 cm |
| 40 | 91/106 cm | 102 cm | 98 cm | 78 cm |
| 42 | 92/107 cm | 106 cm | 102 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Czerwony |
Sweter Damski Model SWE147 Beige - MKM
Bawełna 50 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Beżowy |
SZARE TRAMPKI TL12KH Szary - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
Spódnica Model MOE342 Model 1 Grey - Moe
Polyester 35 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| L | 68 cm | 95 cm | 80 cm |
| M | 67.5 cm | 90 cm | 75 cm |
| S | 67 cm | 85 cm | 70 cm |
| XL | 68.5 cm | 100 cm | 85 cm |
| XXL | 69 cm | 105 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model MOE338 Black - Moe
~Viscosa 30 %
wełna 10 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 93 cm | 102 cm |
| M | 93 cm | 98 cm |
| S | 93 cm | 94 cm |
| XL | 93 cm | 106 cm |
| XXL | 93 cm | 110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415480 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415480 |
SNEAKERSY DAMSKIE CZARNE AT-0650-L BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Justine paski + Milk Shake M-298 Pink/Sky Blue - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 75-80 cm | 88-90 cm |
| M | 86-92 cm | 75-80 cm | 85-87 cm |
| S | 82-88 cm | 70-75 cm | 82-84 cm |
| XL | 94-100 cm | 80-85 cm | 91-93 cm |
| XXL | 98-104 cm | 80-85 cm | 94-95 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor |


_zdjecie_big.jpg)