| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Karolina Kubilus |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Karolina Kubilus |
Chemia Ciekawa chemia GIMN kl.3 podręcznik
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hanna Gulińska, Janina Smolińska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hanna Gulińska, Janina Smolińska |
Byłem w Niebie. Prawdziwa historia śmierci i powrotu do życia
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Richard Sigmund |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Richard Sigmund |
Oprawa broszurowa.
Strony 152.
Format 13,0x19,5cm. Kolejna powieść autorki młodzieżowych bestsellerów wprowadza w świat wrażliwej młodzieży, tęskniącej za przyjaźnią, akceptacją, miłością. Tym razem rzecz o Karolinie XL i jej nastoletnich problemach, wynikających nie tylko z nadwagi. Odważna, momentami ostra, ale i ciepła opowieść o dziewczynie, walczącej o własną godność, poszukującej akceptacji dla inności. Także o dojrzewaniu w dobie kultu ciała i o tym, jak trudno i pięknie szukać miejsca w życiu, gdzie każdy chciałby zabłysnąć i odnieść sukces. Są w tej historii celne obserwacje obyczajowe, jest intryga, kilka ciekawostek encyklopedycznych. To opowieść dla młodzieży i dorosłych, którzy zbyt szybko zapominają, jakim ciężarem bywa dojrzewanie i jakiego potrzebuje wsparcia.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marta Fox |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marta Fox |
| Rozmiar producenta | Zazwyczaj noszony rozmiar biustonosza |
| XS | 70A / 65B |
| S | 70B / 65C / 75A |
| M | 70C / 65D / 75B |
| L | 70D / 75C / 75D |
| XL | 80A / 80B |
| XXL | 80C / 85B |
| XXXL | 80D / 85C |
Marka odzieży: Jarpol
Model odzieży: 702-S
RodzajOferty: Sale
Nowość: NIE
Płeć kupującego: Kobieta
Jak prać: Nie czyścić chemicznie
Składnik surowcowy: poliamid 87%, elastan 13%,
Druty: NIE
Fiszbiny pionowe: NIE
Miejsce zapięcia: tył
Odpinane ramiączka: NIE
Ramiączka Regulowane: TAK
OpisProducenta: Biustonosz na duży biust. Miękki bez fiszbin i drutów. Ramiączka nieodpinane. Skład: 87% poliamid, 13% elastan.
Płeć: Kobieta Typ: miękki
Zabawki. Przyjaciele każdego dziecka.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Pons. Jak dobrze pisać po angielsku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
(Nie)bezpieczne związki fizyki z medycyną cz.2 / ZAMKOR
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Adam Blokesz, Jakub Wąsowicz, Patryk Wolny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Adam Blokesz, Jakub Wąsowicz, Patryk Wolny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Thierry Beaudenon |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Thierry Beaudenon |
Wyzwania realizmu. Strukturalne i konceptualne zagadnienia teorii kwantów w świetle badań nad kwanto
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Łukasz Mścisławski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Łukasz Mścisławski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diane Chamberlain |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diane Chamberlain |
Origami z wierszykami. Kaczuszka Omi na wsi
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Agnieszka Frączek, Dorota Dziamska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Agnieszka Frączek, Dorota Dziamska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewa Stadtmuller |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewa Stadtmuller |
Już się uczę! Elementarz 2-latka
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katarzyna Aronowicz |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katarzyna Aronowicz |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AVA |
| Kod producenta | AVAFI1386X |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AVA |
| Kod producenta | AVAFI1386X |
DDD Dorosłe Dziewczynki z rodzin Dysfunkcyjnych
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eugenia Herzyk |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eugenia Herzyk |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Stephen King |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Stephen King |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Adam Dobrotka |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Adam Dobrotka |

