| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Rennie Brown |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Rennie Brown |
Koszulka Bisquitta chemise + stringi GRATIS!
| Rozmiar | S/M | L/XL | XXL |
| Obwód pod biustem | 70-75 cm | 76-80 cm | 81-85 cm |
| Obwód w biodrach | 80-93 cm | 90-105 cm | 100-110 cm |
| Wzrost | 145-172 cm | 145-172 cm | 145-172 cm |
Kostium kąpielowy Roxie Cubano-Seafoam Glow M-326 mięta z czekoladą (102)
| Tabela rozmiarów | S | M | L | XL | XXL |
| Obwód w biuście | 82-84 cm | 85-87 cm | 88-90 cm | 91-93 cm | 94-95 cm |
| Obwód pod biustem | 70-75 cm | 75-80 cm | 75-80 cm | 80-85 cm | 80-85 cm |
| Obwód w biodrach | 82-88 cm | 86-92 cm | 90-96 cm | 94-100 cm | 98-104 cm |
| Wysokość fig | 20 cm | 20,5 cm | 21 cm | 22 cm | 23 cm |
Matematyczny Olimpek kl.2 Edukacja wczesnoszkolna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Elżbieta Dędza |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Elżbieta Dędza |
Koszulka Isida + stringi GRATIS!
| Rozmiar producenta | Zazwyczaj noszony rozmiar biustonosza |
| XS | 70A / 65B |
| S | 70B / 65C / 75A |
| M | 70C / 65D / 75B |
| L | 70D / 75C / 75D |
| XL | 80A / 80B |
| XXL | 80C / 85B |
| XXXL | 80D / 85C |
Język angielski Super minds Starter podręcznik Edukacja wczesnoszkolna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Herbert Puchta, GUNTER GERNGROSS, Peter Lewis-Jones |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Herbert Puchta, GUNTER GERNGROSS, Peter Lewis-Jones |
BODYSTOCKING N110- BODY Z RAJSTOPAMI
Przebudzenie Śpiącej Królewny.
Oprawa broszurowa.
Strony 244.
Format 12,5x19,5cm.
Nawiązanie do tradycyjnej wersji baśni o Śpiącej Królewnie, która miała obudzić się dzięki pocałunkowi pięknego księcia. Autorka opowiada przemilczane wątki tej sugestywnej legendy o niewątpliwie erotycznej wymowie. W jej wersji książę budzi królewnę nie pocałunkiem, lecz dzięki inicjacji seksualnej, a przebudzenie to staje się początkiem opowieści o pożądaniu, okrucieństwie, bólu, pragnieniu i o niezwykłej miłości.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anne Rice |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anne Rice |
Brigitte Bardot. Osobisty album
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Suzanne Lander |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Suzanne Lander |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewa Penksyk-Kluczkowska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewa Penksyk-Kluczkowska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aleksander Fredro |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aleksander Fredro |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jarosław Grzędowicz |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jarosław Grzędowicz |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Andrzej Pilipiuk |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Andrzej Pilipiuk |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Marka odzieży: Obsessive
Model odzieży: Kisselent babydoll
RodzajOferty: Oferta bieżąca
Nowość: TAK
Płeć kupującego: Kobieta
Składnik surowcowy: poliamid 94%, elastan 6%,
Odpinane ramiączka: NIE
Ramiączka Regulowane: TAK
OpisProducenta:
Kusząca koronka i Ty! Brzmi wyjątkowo, prawda? Tak właśnie będzie. Poznaj wszystkie detale koszulki, która zawładnie Twoim sercem. A następnie? Rozkochaj w sobie swojego ukochanego!
Wyjątkowe detale Kisselent babydoll:
- delikatna i kobieca koszulka zdobiona kwiatowym motywem
- usztywniane miseczki push-up – idealnie podkreślają biust!
- satynowa kokarda między miseczkami – perfekcyjny detal
- regulowane ramiączka – możliwość dopasowania
- rozkloszowany dół uszyty z przeźroczystej siateczki – idealnie podkreśla figurę i ukrywa niedoskonałości
- odkryty brzuszek zachęca do zabawy!
- w komplecie pasujące do całości stringi
- przyjemne w dotyku i elaganckie tkaniny
Skład: 94% poliamid, 6% elastan.
Płeć: Kobieta Typ: koszulka+stringi
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bogusław Brodecki |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bogusław Brodecki |

