| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anna Claybourne |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anna Claybourne |
| Rozmiar | Obwód w biodrach |
| S | 84-88 cm |
| M | 89-93 cm |
| L | 94-98 cm |
| XL | 99-103 cm |
Biblioteczka opracowań 83. Ogniem i mieczem
oprawa miękka
format 11,5 x 16,5 cm
Biblioteczka opracowań to seria wydawnicza prezentująca omówienia problemowe lektur szkolnych adresowane do uczniów i nauczycieli szkół średnich i podstawowych.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Danuta Wilczycka |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Danuta Wilczycka |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Noah Gordon |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Noah Gordon |
Marka odzieży: Nipplex
Model odzieży: Maja
RodzajOferty: Oferta bieżąca
Nowość: TAK
Płeć kupującego: Kobieta
Jak prać: Pranie ręczne
Składnik surowcowy: poliamid 60%, poliester 20%, bawełna 13%,
OpisProducenta:
Klasyczne i pełen uroku stringi, w pięknym, mlecznym kolorze. Delikatny kwiatowy haft dodaje niezwykłej urody i kobiecości.
Do kompletu polecamy biustonosz Maja.
Skład: 60% poliamid, 20% poliester, 13% bawełna, 7% elastan.
Płeć: Kobieta Typ: Stringi
oprawa broszurowa
strony 207
...Teraz, kiedy tak stała, widać było, jak bardzo jest niewysoka. Miała drobną sylwetkę, pulchne ręce i nogi oraz odstający kuperek. Głowa w zielonym kapeluszu wydawała się nieco zbyt duża w stosunku do reszty ciała. Trolla wyglądała jak przerośnięty krasnal. Nazwisko nadzwyczajnie do niej pasowało...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Małgorzata Musierowicz |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Małgorzata Musierowicz |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aurora |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aurora |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Colombe Schneck |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Colombe Schneck |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tim Collins |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tim Collins |
Angielski dla dzieci. Karty obrazkowe. W domu i w szkole.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Bieganie nie tylko dla żółtodziobów
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bill Rodgers, Douglas Scott |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bill Rodgers, Douglas Scott |
Zabawy z papierem i klejem. 66 pomysłów, które sprawią przyjemność każdemu dziecku
oprawa miękka
format 16,5 x 22 cm
stron 126
`Zabawy z papierem i klejem` mogą być cenną pomocą w twórczym organizowaniu wolnego czasu w domu, a także w przygotowaniu zajęć w przedszkolu i w szkole. Książka zawiera 66 propozycji prac ręcznych, począwszy od pierwszych zabaw klejem, poprzez budowanie z gazet, pudełek i tektury falistej, a skończywszy na wymyślonych dekoracjach i przebraniach oraz pomysłach na gry, które można wykonać samemu.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Goecke- Seischab, Margarete Luise, Claudia Hillebrand- Brem |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Goecke- Seischab, Margarete Luise, Claudia Hillebrand- Brem |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Antoni Słonimski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Antoni Słonimski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cristian Alarcon |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cristian Alarcon |
Niemiecki w cztery tygodnie. Kurs podstawowy.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Christel Kasselmann |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Christel Kasselmann |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Fern Michaels |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Fern Michaels |
Moja pierwsza przygoda z literaturą. Warsztaty literackie dla przedszkolaków
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Olga Pawlik |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Olga Pawlik |
Stajnia pod Podkową. Marysia i Szczęściarz
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kelly Mckain |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kelly Mckain |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Łukasz Maciejewski, Jerzy Radziwiłowicz |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Łukasz Maciejewski, Jerzy Radziwiłowicz |

