| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Broń palna. Ilustrowana encyklopedia.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Martin J. Dougherty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Martin J. Dougherty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Traci L. Slatton |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Traci L. Slatton |
Moje pierwsze bajeczki. Księżniczki.
Gotujemy razem. Kuchnia chińska.
oprawa twarda
format 21,5 x 28 cm
stron 96
Język niemiecki Der, die, das Neu 5 podręcznik SP
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lucyna Zastąpiło, Ewa Krawczyk, Marta Kozubska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lucyna Zastąpiło, Ewa Krawczyk, Marta Kozubska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wanda Chotomska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wanda Chotomska |
Kostium kąpielowy Andrea Ardesia M-193 Szary (165)
| Tabela rozmiarów | S | M | L | XL | XXL | 3XL/XL |
| Twój obwód w biuście |
80-82 | 83-85 | 86-88 | 89-91 | 92-94 | 95-97 |
|
Twój obwód pod biustem |
64-70 | 68-74 | 72-78 | 76-82 | 80-86 | 84-90 |
| Obwód bioder | 82-90 | 88-94 | 92-98 | 96-102 | 100-106 | 96-102 |
| Wysokość tyłu fig |
20 cm | 21 cm | 22 cm | 23 cm | 24 cm | 23 cm |
Figi posiadają regulację rozmiaru, mogą objąć jeszcze większy zakres obwodu bioder.
Droga mleczna. Rodzicielstwo bliskości .
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Claude Didierjean-Jouveau |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Claude Didierjean-Jouveau |
Malowanki 2-latka. Uniwersytet malucha.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anna Wiśniewska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anna Wiśniewska |
| Rozmiar | Obwód bioder |
| XS | 82-88 cm |
| S | 88-94 cm |
| M | 94-100 cm |
| L | 100-106 cm |
| XL | 106-112 cm |
| XXL | 112-118 cm |
Zagubiona przyszłość. Audiobook CD.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Krzysztof Boruń, Andrzej Trepka |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Krzysztof Boruń, Andrzej Trepka |
Angielski dla dzieci - Kot w butach. Puss-in-Boots
Biżuteria z paciorków i koralików
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Denise Hoerner |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Denise Hoerner |
Marka odzieży: Julimex
Model odzieży: PW 65 Geneva
RodzajOferty: Oferta bieżąca
Nowość: NIE
Płeć kupującego: Kobieta
Jak prać: Pranie ręczne
Składnik surowcowy: poliester 100%,
OpisProducenta:
Elegancka podwiązka, która ozdobi twoje udo. Wykonana z eleganckiej satyny. Elastyczna gumka i koronkowe falbanki pozwolą utrzymać ją na swoim miejscu. Dodatkiem są trzy urocze kwiatuszki, które idealnie podkreślają całość.
Podwiązka z niebieskimi dodatkami to wyśmienity dodatek na Twój ślub.
Skład: 100% poliester.
Płeć: Kobieta Typ: podwiązka
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Arthur Conan Doyle |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Arthur Conan Doyle |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | JULIMEX |
| Kod producenta | JULRB404 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | JULIMEX |
| Kod producenta | JULRB404 |
Dziecko z zespołem Downa. Jaka to musi być miłość
stron 176
format 14,5 x 20,5 cm
oprawa broszurowa
Poradnik jest napisany z myślą o tych rodzicach, którzy szukają wsparcia w pierwszym okresie po narodzinach dziecka z zespołem Downa, ale również dla rodziców dzieci starszych. Rodzice znajdą w nim omówienie najważniejszych problemów, z którymi spotykają się na co dzień, oraz rady, jak zaplanować życie z dzieckiem z zespołem Downa i jak zaakceptować jego odmienność. Autorka, opierając się na wiedzy naukowych autorytetów i na doświadczeniu rodziców, przedstawia z taktem problemy trudne i wstydliwe, m.in. seksualności tych dzieci.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Krystyna Rożnowsk |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Krystyna Rożnowsk |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kelly Creagh |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kelly Creagh |
Wielorakie podróże. Edukacja dla dziecka
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aldona Kopik, Monika Zatorska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aldona Kopik, Monika Zatorska |

