| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lewis Wallace |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lewis Wallace |
An Outline of American Literature.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Peter High |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Peter High |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aleksandra Marinina |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aleksandra Marinina |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Madonna |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Madonna |
Język polski Gramatyka i ortografia SP kl.4 ćwiczenia, gry i zabawy językowe
stron 96
oprawa miękka
Zeszyt ćwiczeń do nauki o języku może być wykorzystywany z każdym zestawem podręczników do języka polskiego na ten poziom nauczania. Zawiera treści, które wzbogacą i utrwalą wiedzę uczniów z zakresu: > komunikacji językowej, > najmniejszych cząstek mowy i pisma, > słownictwa, > ortografii, > części mowy, > składni. Ćwiczeniom towarzyszy sowa - Mądra Głowa, która przypomina na gorąco uczniom, o czym trzeba pamiętać. Stała rubryka ``Zabawmy się razem`` ma na celu rozwijanie wyobraźni oraz umiejętności pracy w grupie. Dodatkową atrakcją są gry językowe, kształcące określone sprawności komunikacyjne. Na kolorowych planszach uczniowie zagrają w domino językowe i zabawią się w poszukiwaczy skarbów.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Elżbieta Wierzbicka-Piotrowska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Elżbieta Wierzbicka-Piotrowska |
Cudnów 1660. Polskie zwycięstwo u schyłku potęgi
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Romuald Romański |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Romuald Romański |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nikolina Rudol |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nikolina Rudol |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Neil Gaiman |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Neil Gaiman |
Smaczne i zdrowe. Soki i koktajle domowe
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Hobbit w malarstwie i grafice J.R.R. Tolkiena.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Christina Scull, Wayne G. Hammond |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Christina Scull, Wayne G. Hammond |
W sercu jogi. Ćwiczenia dla ciała i ducha.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | T.K.V. Desikachar |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | T.K.V. Desikachar |
Suwaki terapełtyczne gąsienice.
16 kolorowych kart A4
zeszyt 40 stron
W zestawie znajduje się 40 suwaków z powtarzającą się sylabą początkową (nagłosową) oraz 40 z powtarzającą się sylabą końcową (wygłosową). Na głowie gąsienicy zawsze zapisana jest sylaba powtarzająca się i od tego, czy jest to sylaba w wygłosie czy nagłosie, zależy, w którą stronę skierowany jest owad w prawo czy w lewo.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Izabela Filipiak-Kudasik |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Izabela Filipiak-Kudasik |
Marka odzieży: Nipplex
Model odzieży: Greta
RodzajOferty: Oferta bieżąca
Nowość: TAK
Płeć kupującego: Kobieta
Jak prać: Pranie ręczne
Składnik surowcowy: poliamid 60%, poliester 20%, bawełna 13%,
Rodzaj dekoltu: szpic
OpisProducenta:
Zmysłowa i elegancka koszulka nocna. Wykonana z delikatnej, czarnej dzianiny, pokrytej w górnej części subtelną koronką. Usztywniane miseczki podkreślają piersi i zapewniają perfekcyjne ułożenie nawet większego biustu.
Do kompeltu polecamy figi lub stringi Greta.
Skład: 60% poliamid, 20% poliester, 13% bawełna, 7% elastan.
Płeć: Kobieta Typ: Koszulka
| Rozmiar | Obwód poniżej pasa |
| S | 72-80 cm |
| M | 82-88 cm |
| L | 90-96 cm |
| XL | 98-104 cm |
Krzyżacy. Audiobook. 2 CD mp3.
Czas: 30 godzin, czyta: Zbigniew Wróbel. Czym Krzyżacy są dla nas dzisiaj? Odległym wspomnieniem świetności naszego kraju? Obrazem rycerskich zwyczajów? A może historią pojedynczych bohaterów, których los splótł się z losami narodu i niezrozumiałym zrządzeniem w równej mierze dał im posmakować radości i bólu? Spod pióra pisarza wyszło dzieło na tyle złożone, że podążanie tropem fabuły każdemu dostarczy przeżyć płynących z obcowania z wielka literaturą. Zasłuchajmy się zatem w opowieść o minionej świetności... Stańmy oko w oko z najlepszym rycerstwem ówczesnej Europy... Dajmy się porwać fabule i z bohaterami przeżyjmy chwile niedoli i szczęścia... Wymagających czytelników zachęcać nie trzeba, inni nie pożałują, że zdecydowali się na odsłuchanie utworu.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henryk Sienkiewicz |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henryk Sienkiewicz |
Język angielski Blockbuster 3 podręcznik GIMN
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Virgina Evans, Jenny Dooley |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Virgina Evans, Jenny Dooley |
Kostium kąpielowy Taylor Blu Scuro-Fata Baia-Oltremare M-350
| Rozmiar kostiumu | Obwód w biuście | Obwód pod biustem | Obwód bioder | Wysokość tyłu fig |
| S | 80-82 cm | 68-73 cm | 82-90 cm | 20 cm |
| M | 83-85 cm | 71-76 cm | 88-94 cm | 21 cm |
| L | 86-88 cm | 74-79 cm | 92-98 cm | 22 cm |
| XL | 89-91 cm | 77-82 cm | 96-102 cm | 23 cm |
| XXL | 92-93 cm | 80-85 cm | 100-106 cm | 24 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | W.M. Thackeray |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | W.M. Thackeray |
Harry Potter i Książę Półkrwi .Na 16 płytach CD
Książka w interpretacji Piotra Fronczewskiego, liczące 16 płyt CD ukazuje się równocześnie z jej wersją książkową i zapewnia słuchaczom ponad 20 godzin słuchowiska.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | J. K. Rowling |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | J. K. Rowling |

