| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aleksander Minkowski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aleksander Minkowski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Glenn Cooper |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Glenn Cooper |
Kanon Medycyny Chińskiej Żółtego Cesarza .
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Maoshing Ni |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Maoshing Ni |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katharina Hagena |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katharina Hagena |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Religia Przyjmujemy Pana Jezusa kl.3 podręcznik Edukacja wczesnoszkolna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jan Szpet, Danuta Jackowiak |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jan Szpet, Danuta Jackowiak |
Oprawa broszurowa.
Strony 188.
Format 13,5x20,5 cm.
\"Nigdy nie zapomnę tego, co się stało w drodze przez góry. Czasami wydaje mi się, że nie mija nawet godzina, bym nie wracała do tego myślą. Ale potem wydarzyło się coś cudownego i niezwykle obiecującego. Dziś uważam, że to był dar. Jak by się wszystko potoczyło, gdyby udało nam się przyjąć ten dar wspólnie? Ale my byliśmy śmiertelnie przerażeni. Ty najpierw padłeś na kolana, pozwalając, żebym Cię pocieszała, a potem nagle się poderwałeś i puściłeś biegiem. Już po kilku dniach każde z nas patrzyło w swoją stronę. Straciliśmy zdolność czy też wolę spoglądania sobie w oczy (...)\" - fragment.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jostein Gaarder |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jostein Gaarder |
Samo Sedno. Trening głosu. Praktyczny kurs dobrego mówienia.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Beata Ciecierska-Zajdel |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Beata Ciecierska-Zajdel |
Cyferki magnetyczne. Zabawka edukacyjna.
Wiek: 4+
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Figi Innocent I P-287/2, Różowo-szare
| Rozmiar | Obwód bioder |
| XS | 82-88 cm |
| S | 88-94 cm |
| M | 94-100 cm |
| L | 100-106 cm |
| XL | 106-112 cm |
| XXL | 112-118 cm |
oprawa twarda
format 15 x 21 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irena Landau |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irena Landau |
Marka odzieży: Jarpol
Model odzieży: 5777-S
RodzajOferty: Sale
Nowość: NIE
Płeć kupującego: Kobieta
Jak prać: Nie czyścić chemicznie
Składnik surowcowy: poliamid 87%, elastan 13%,
Druty: NIE
Fiszbiny pionowe: NIE
Miejsce zapięcia: tył
Odpinane ramiączka: NIE
Ramiączka Regulowane: TAK
OpisProducenta: Klasyczny biustonosz bez fiszbin, mękki, zabudowany, połówka podszyta bawełną. Ramiączka regulowane nieodpinane. Bardzo szeroka rozmiarówka. Skład: 87% poliamid, 13% elastan.
Płeć: Kobieta Typ: miękki
Kostium kąpielowy Nathalie M-145 (5) Brązowy
| Rozmiar kostiumu | M | L | XL | XXL | XXXL |
| Biustonosz | 65D/70C/ 75C /75B | 70D/75D/ 80B | 75E/80C/ 85B | 80D/85C/ 90B | 80E/85D/ 90C |
| Majteczki | 82 - 88 cm | 86 - 92 cm | 90 - 96 cm | 94 - 100 cm | 98 - 104 cm |
Puzzle 2x20 Doc McStuffins 07015
Wymiary obrazków po ułożeniu: 30 x 19 cm.
Wiek: 3+.
Kostium kąpielowy Dakota Nero-Turchesse M-373
| Rozmiar kostiumu | Obwód w biuście | Obwód pod biustem | Obwód bioder | Wysokość tyłu fig |
| S | 80-82 cm | 68-73 cm | 82-90 cm | 20 cm |
| M | 83-84 cm | 71-76 cm | 88-94 cm | 21 cm |
| L | 85-86 cm | 74-79 cm | 92-98 cm | 22 cm |
| XL | 87-88 cm | 77-82 cm | 96-102 cm | 23 cm |
Poznaję świat bo mam 6 lat BOX Edukacja przedszkolna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Joanna Białobrzeska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Joanna Białobrzeska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Justyna Smolińska, Anna Kuliberda |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Justyna Smolińska, Anna Kuliberda |
Marka odzieży: Ava
Model odzieży: 1337
RodzajOferty: Oferta bieżąca
Nowość: TAK
Płeć kupującego: Kobieta
Jak prać: Pranie ręczne
Składnik surowcowy: poliamid 88%, bawełna 8%, elastan 4%,
Druty: TAK
Fiszbiny pionowe: NIE
Kieszonki na wkładki: TAK
Liczba haftek poziomych: 3
Liczba haftek pionowych: 2
Miejsce zapięcia: tył
Odpinane ramiączka: TAK
Ramiączka Regulowane: TAK
OpisProducenta:
Elegancki biustonosz typu push-up w czarno-szarym kolorze.
- górna część miseczki oraz mostek wykonane są z koronki na białym podkładzie
- dół miseczki pokryty jest grafitową dzianiną w urocze kropeczki
- między miseczkami szykowna kokardka z ozdobą
- boczki wykonane są z pięknej koronki
- wyjmowane wkładki powiększające
- miseczka od wewnątrz wykończona bawełną
- ozdobne, regulowane, odpinane ramiączka
- do kompletu polecamy figi lub stringi 1337
Skład: 88% poliamid, 8% bawełna, 4% elastan.
Płeć: Kobieta Typ: push-up

