| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Agnieszka Chodkowska-Gyurics |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Agnieszka Chodkowska-Gyurics |
Uczę się mnożyć i dzielić. Tabliczka mnożenia
format 14 x 20 cm
oprawa miękka
Bloki zawierają zestawy ćwiczeń, dzięki którym dzieci rozwiną zręczność manualną, nauczą sie rozpoznawać i pisać cyfry, litery oraz całe wyrazy, rozumieć i tworzyć proste zdania, kreślić linie i rysować proste figury, nie będą miały kłopotów z tabliczką mnożenia, a przede wszystkim- rozwiną samodzielne myślenie. Ćwiczenia, prezentowane w formie zabawy, zawieraja krzyżówki, szarady magiczne karty i najróżniesze zagadki logiczne.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Witold Owczarek |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Witold Owczarek |
Sztuka minimalizmu w codziennym życiu.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dominique Loreau |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dominique Loreau |
Plastyka Lubię tworzyć SP kl.6 ćwiczenia
Zarówno podręcznik jak i zeszyt ćwiczeń napisane są językiem prostym i zrozumiałym dla dziecka, a każde zagadnienie plastyczne ilustrują odpowiadające mu reprodukcje i fotografie dzieł sztuki, schematy i rysunki. Informacje są przekazywane uczniowi w sposób zwięzły i przejrzysty, a zróżnicowane ćwiczenia zawarte w zeszycie ćwiczeń pozwalają młodemu plastykowi na zrozumienie i opanowanie podstawowych umiejętności oraz wiedzy z dziedzin artystycznych, poznanie i stosowanie technik plastycznych.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wojciech Sygut, Marzena Kwiecień |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wojciech Sygut, Marzena Kwiecień |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dorota Sumińska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dorota Sumińska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jean Christophe Grange |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jean Christophe Grange |
format: 12,5x19,5 cm
oprawa broszurowa
rok wydania: 2006
Podwójne samobójstwo - tylko tak można wytłumaczyć śmierć dwojga ludzi, znalezionych we własnym apartamencie. Byli idealną parą skojarzoną przez Eden Incorporated, matrymonialne biuro przyszłości, posługujące się supernowoczesnymi technikami zapewniającymi stuprocentową zgodność wszystkich cech potencjalnych partnerów. Co popchnęło ich do tego czynu? Chcąc uniknąć ewentualnej kompromitacji, która mogłaby się odbić na reputacji i dochodach biura, firma zatrudnia Christophera Lasha, byłego agenta FBI, specjalistę od portretów psychologicznych, by rozwiązał zagadkę samobójstwa. Liczą się czas i dyskrecja. Zwłaszcza, że niektóre tajemnice Edenu nigdy nie powinny ujrzeć światła dziennego..
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lincoln Child |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lincoln Child |
Gwiazdkowe plakaty do kolorowania.Witaj bałwanku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Paweł Rochala |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Paweł Rochala |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tomasz Trojanowski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tomasz Trojanowski |
| Rozmiar producenta | Zazwyczaj noszony rozmiar biustonosza |
| XS | 70A / 65B |
| S | 70B / 65C / 75A |
| M | 70C / 65D / 75B |
| L | 70D / 75C / 75D |
| XL | 80A / 80B |
| XXL | 80C / 85B |
| XXXL | 80D / 85C |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mariusz Urbanek |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mariusz Urbanek |
Biologia Po prostu LO kl.1-3 podręcznik / zakres podstawowy / CYKL WIELOLETNI
Najważniejsze zalety naszego podręcznika:
przystępny – prosty język przekazu ułatwia zrozumienie materiału;
nowoczesny – przedstawia zagadnienia na przykładach z otaczającego świata i odnosi się do najnowszych badań – pokazuje praktyczne zastosowania biologii, np. w medycynie czy rolnictwie;
skuteczny – powtórzenia i zadania na końcu każdego działu ułatwiają naukę i pomagają zapamiętać materiał;
uporządkowany – łatwo w nim odszukać potrzebne wiadomości, struktura lekcji jest przejrzysta i czytelna, w tekście nie ma zbędnych wyróżnień.
Do każdego podręcznika dołączony jest kod dostępu do zestawu elektronicznych ćwiczeń na WSiPnet.pl, które pomogą powtórzyć i utrwalić wiadomości ze wszystkich działów podręcznika.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Karolina Archacka, Krzysztof Spalik, Joanna Stocka, Rafał Archac |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Karolina Archacka, Krzysztof Spalik, Joanna Stocka, Rafał Archac |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ksawery De Montepin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ksawery De Montepin |
Koszmarny Karolek i bestia boiska
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Francesca Simon |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Francesca Simon |
Północ w ogrodzie dobra i zła.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | John Berendt |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | John Berendt |
Marka odzieży: Dkaren
Model odzieży: Irmina
RodzajOferty: Oferta bieżąca
Nowość: TAK
Płeć kupującego: Kobieta
Składnik surowcowy: wiskoza 92%, elastan 8%,
Odpinane ramiączka: NIE
Ramiączka Regulowane: TAK
OpisProducenta:
Kobieca koszulka damska Irmina.
- ramiączka regulowane, nieodpinane
- trójkątne miseczki
- wstawki z kuszącej koronki
- między miseczkami biżuteryjna ozdoba
- koszulka wykonana jest z przyjemnej w dotyku, wiskozowej dzianiny
- idealnie dopasowuje się do sylwetki
Skład: 92% wiskoza, 8% elastan.
Płeć: Kobieta Typ: Koszulka
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anna Boradyń-Bajkowska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anna Boradyń-Bajkowska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ken Kesey |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ken Kesey |

