| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Renata Opała |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Renata Opała |
Rozmówki chińskie ze słownikiem i gramatyką
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Puzzle 500 elementów Ferrari 599 GTO
Teorie wywrotowe. Antologia przekładów
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Agnieszka Gajewska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Agnieszka Gajewska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Małgorzata Podleśna |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Małgorzata Podleśna |
Marka odzieży: Pabia
Model odzieży: BAG0710-013
RodzajOferty: Oferta bieżąca
Nowość: TAK
Płeć kupującego: Kobieta
Składnik surowcowy:
OpisProducenta:
Cudowna torebka damska marki Pabia. Bardzo szykowna, wykonana z ekologicznej skóry. Piękna kolorystyka oraz doskonała jakość wykończenia. Przód zdobi biżuteryjne logo. Do noszenia zarówno w ręce jak i na ramię dzięki wygodnym rączkom. Wykończona logowaną podszewką. Jednokomorowa, w środku kieszonka zamykana i dwie otwarte na telefon i klucze. Na zewnątrz z tyłu kieszonka zamykana na suwak. Z łatwością pomieści format A4. Idealny dodatek na wiosnę!
WYMIARY:
Szerokość - 32 cm
Wysokość - 34 cm
Głębokość - 12,5 cm
Płeć: Kobieta Typ: torebka
Oprawa broszurowa.
Strony 340.
Format 13,5x20,5 cm.
Codzienne życie w miłym prowincjonalnym miasteczku kontra tryumfalna budowa komunizmu - sensacyjno-miłosna akcja powieści Dominiki Stec toczy się współcześnie i w końcu lat pięćdziesiątych. Zawiłe losy głównych bohaterów wiążą się nieoczekiwanie i ze sobą, i z równie zawiłą historią naszego kraju. Dojrzały, wkraczający w \"smugę cienia\" dziennikarz, który uznał, że z komunizmem nie da się wygrać. Można tylko wydeptać sobie własną ścieżkę na jego uboczu. Czy to w ogóle jest możliwe? Czy tak się godzi? Czy ocali go późna miłość? Nastolatka z przedmaturalnej klasy, która na oślep rzuca się w swoje pierwsze wielkie uczucie. Czy to miłość na całe życie? Czy tylko miłosne opętanie, \"kolorowy zawrót głowy\"? A może coś, czego sobie nawet nie wyobraża? Starsza kobieta, którą okoliczności zmuszają do przeprowadzenia swoistego śledztwa w sprawie własnej młodości. Czyżby jej przeszłość była zupełnie inna niż dotychczas sądziła? I co to za nagłe przebudzenie serca, która przytrafia jej się w tak późnym wieku? A wszystko ma swój początek w tajemniczym pamiętniku, który nieznajomy człowiek przywozi Teresie z dalekiej Szwecji... \"Słońce w słonecznikach zgasło...\", a w mroku świecą ludzkie serca. Jedne jak latarnia morska, inne jak błędny ognik na bagnie.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dominika Stec |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dominika Stec |
| Rozmiar producenta | Obwód w biodrach |
| XS | 82 - 86 cm |
| S | 84 - 88 cm |
| M | 88 - 92 cm |
| L | 92 - 96 cm |
| XL | 96 - 100 cm |
| XXL | 100 - 104 cm |
| XXXL | 104 - 108 cm |
Ucz się i ćwicz z przyjemnością. 4-5 lat. Kojarzenie, koncentrowanie uwagi, rysowanie po śladzie
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
oprawa miękka
format 15 x 21 cm
stron 60
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alicja Borowska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alicja Borowska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Usypianki do łóżeczka... Audioboo 3CD.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Pismo święte Stary i Nowy Testament + Zeszyt w kratkę
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Kaczka Dziwaczka i inne wiersze
oprawa twarda
format 17 x 24 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jan Brzechwa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jan Brzechwa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesław Łukaszewski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesław Łukaszewski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sophie Hayes |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sophie Hayes |
W domu. Krótka historia rzeczy codziennego użytku
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bill Bryson |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bill Bryson |
Siedem dróg do relaksacji. Naucz się, jak pokonać stres
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mateusz Karbowski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mateusz Karbowski |

