stron 488
format 13 x 20 cm
oprawa miękka
Tylko jeden członek Klubu Niezdobytych pozostał kawalerem, Christian Allardyce, szósty markiz Dearne. Niespodziewanie jednak dostał list od lady Letitii Randall i wtedy jego świat wywrócił się do góry nogami. Pamiętał bowiem dzień, w którym musiał ją opuścić, by służyć królowi oraz krajowi. Nie zapomniał smaku jej ust, lecz nie spodziewał się, że kiedykolwiek ją jeszcze zobaczy. Teraz lady Letitia zwraca się do niego o pomoc, a Christian wie, że nie potrafi oprzeć się tej prośbie. Letitia uważa, że Christian ją opuścił, kiedy najbardziej go potrzebowała, niechętnie więc prosi go o przysługę. Obiecała sobie jednak, że oczyści imię brata, choćby miała posłużyć się każdą dostępną bronią - nawet gdyby to oznaczało, iż będzie musiała uwieść byłego kochanka.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Stephanie Laurens |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Stephanie Laurens |
Dynastie, które stworzyły luksus.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Yann Kerlau |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Yann Kerlau |
Przedszkolaki na scenie. Inscenizacje, konkursy, zabawy (książka + CD)
format A5
stron 130
oprawa miękka
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Luiza Szyperska, Elżbieta Gałczyńska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Luiza Szyperska, Elżbieta Gałczyńska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eva Ibbotson |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eva Ibbotson |
stron 414
format 12,5 x 19,5 cm
oprawa broszurowa
Początek XIX w. Mimo że urocza Juliet Loverick miło spędza czas otoczona wianuszkiem adoratorów, wciąż nie może wymazać z pamięci Morgana Pryce`a, czarującego łobuza, który przed dwoma laty porwał ją, nieświadomie w sobie rozkochał, a potem zniknął. Brat bliźniak Morgana, Sebastian, nie śmie przyznać, że to za jego pocałunkami - nie brata - tęskni Juliet. Takie wyznanie oboje postawiłoby w kłopotliwej sytuacji. Jednak upartej pannie Loverick serce niezmiennie podpowiada, że przystojny bliźniak nie jest tym, za kogo się podaje, i że to właśnie on był sprawcą porwania. Co nim kierowało? Jaka mroczna tajemnica kryje się za tym zdarzeniem? I czy tych dwoje może jeszcze połączyć prawdziwa miłość?
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sabrina Jeffries |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sabrina Jeffries |
| Rozmiar producenta | Zazwyczaj noszony rozmiar biustonosza |
| XS | 70A / 65B |
| S | 70B / 65C / 75A |
| M | 70C / 65D / 75B |
| L | 70D / 75C / 75D |
| XL | 80A / 80B |
| XXL | 80C / 85B |
| XXXL | 80D / 85C |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Mój kucyk Pony. Wielkie przedstawienie
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Banda Spaghetti. Sprawa skradzionego roweru
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mariella Martucci |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mariella Martucci |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Halszka Opfer |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Halszka Opfer |
Prawdy i mity Wielkiej Wojny Ojczyźnianej 1941-1945.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Borys Sokołow |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Borys Sokołow |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Joanna Olech |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Joanna Olech |
Religia Obdarowani przez Boga SP kl.5 ćwiczenia
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Frederick Forsyth |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Frederick Forsyth |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hilary Mantel |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hilary Mantel |
Puzzle 60 elementów Przyjaciele
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bronisław Wildstein |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bronisław Wildstein |

