| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesława Stopińska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesława Stopińska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ziemowit Włodarski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ziemowit Włodarski |
Dostępne rozmiary: S/M
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | OBSESSIVE |
| Kod producenta | OBSD600 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | OBSESSIVE |
| Kod producenta | OBSD600 |
Koszulka Innocence + stringi GRATIS!
| Rozmiar producenta | Zazwyczaj noszony rozmiar biustonosza |
| XS | 70A / 65B |
| S | 70B / 65C / 75A |
| M | 70C / 65D / 75B |
| L | 70D / 75C / 75D |
| XL | 80A / 80B |
| XXL | 80C / 85B |
| XXXL | 80D / 85C |
stron 448
format 14,5 x 20,5 cm
oprawa broszurowa
Szczegółowe informacje, praktyczne rady i niezastąpione wskazówki w tej publikacji wynikają z niebywałego bagażu doświadczeń niezmordowanego eksploratora. Lektura książki zbliża do świata przygody, pozwala marzyć i zastanawiać się, wzbogacać naszą kulturę i odkrywać nowe odległe zakątki świata. To kompendium wiedzy, w którym Autor nie tyle wprowadza w świat podróży, ile przekazuje głęboką pasję, zapewniając przeżycie udanej podróży. Istna biblia do konsultacji przed wyjazdem na urlop z rodziną czy wyprawą na drugi kraniec świata.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jacek Pałkiewicz |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jacek Pałkiewicz |
Gloria Victis. Losy \\\"Gazety ludowej\\\"
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lilla Barbara Paszkiewicz |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lilla Barbara Paszkiewicz |
Podstawy ekonomii. Mikro- i makroekonomia
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Piotr Urbaniak |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Piotr Urbaniak |
Kalendarz szkolny Dzwoneczek i tajemnica piratów
To wyjątkowych kalendarz dla dziewczynek zaczynających edukację szkolną i lubiących Wróżki Disneya. Książka zachęca do notowania wspomnień i kontaktów, zbierania zdjęć i samodzielnego wykonywania rysunków. Kalendarz przypomina o ważnych datach w życiu dziecka, np. Dzień Babci, Dzień Matki, Dzień Ziemi. Jest też pełen różnych ciekawostek, porad i podpowiedzi na różne okazje.
To świetna zabawa, a także rozwijanie umiejętności pisania i zachęcanie do zajęć plastycznych. Po latach będzie stanowił wspaniałą pamiątkę i okazję do odgrzebania z pamięci dawnych przyjaciół i śmiesznych wydarzeń z tego okresu życia.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Madonna |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Madonna |
Kostium kąpielowy Maggie Turchesse M-358
| Rozmiar kostiumu | Obwód w biuście | Obwód pod biustem | Obwód bioder | Wysokość tyłu fig |
| S | 80-82 cm | 68-73 cm | 82-90 cm | 21 cm |
| M | 83-85 cm | 71-76 cm | 88-94 cm | 22 cm |
| L | 86-88 cm | 74-79 cm | 92-98 cm | 23 cm |
| XL | 89-91 cm | 77-82 cm | 96-102 cm | 24 cm |
| XXL | 92-93 cm | 80-85 cm | 100-106 cm | 25 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henryk Pająk |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henryk Pająk |
oprawa twarda
Miłe bajeczki do poduszeczki to zbiór sympatycznych historyjek do wspólnego czytania. Każdą bajeczkę można przeczytać w trzy minutki. Dzieciom na pewno spodobają się mądre, a jednocześnie zabawne opowiadania, ich sympatyczni bohaterowie oraz przepiękne kolorowe ilustracje.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Liliana Fabisińska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Liliana Fabisińska |
Japonizacja. Anime i jego polscy fani.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PIOTR SIUDA, ANNA KORALEWSKA |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PIOTR SIUDA, ANNA KORALEWSKA |
Marka odzieży: Dn-nightwear
Model odzieży: TB
RodzajOferty: Oferta bieżąca
Nowość: TAK
Płeć kupującego: Kobieta
Składnik surowcowy: bawełna 100%,
Rodzaj dekoltu: okrągły
OpisProducenta:
Niezwykle komfortowa i przy tym urocza koszula nocna. Model z krótkim rękawem. Dekolt okrągły. Dekolt oraz wstawka w dole wykonane są z wzorzystej dzianiny o kwiatowym motywie.
Idealna propozycja na letnie noce. Koszula wykonana jest z wysokiej jakości, przyjemnej w dotyku bawełnianej dzianiny.
Skład: 100% bawełna.
Płeć: Kobieta Typ: koszula
Superplakaty do kolorowania. Zabawianki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Język polski Bliżej słowa GIMN kl.3 ćwiczenia cz.1
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewa Horwath |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewa Horwath |
Wyzwij przeciwnika do walki w powietrzu, wykorzystaj możliwości swojego samolotu i udowodnij, że zasługujesz na tytuł asa przestworzy.
Liczba graczy: 2
Wiek graczy: 8+
Czas gry: 30 min
Język angielski New English Zone 3 ćwiczenia SP
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nolasco Rob, David Newbold |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nolasco Rob, David Newbold |
Puzzle 3000 elementów Neuschwanstein Castle, Germany

