| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Figi Pelina 32793-K001 Czarne + Białe
| Rozmiar | Obwód bioder |
| S | do 96 cm |
| M | 96-100 cm |
| L | 100-104 cm |
| XL | 104-108 cm |
| XXL | 108-112 cm |
Marka odzieży: Italian Fashion
Model odzieży: Kabi
RodzajOferty: Oferta bieżąca
Nowość: TAK
Płeć kupującego: Kobieta
Składnik surowcowy: bawełna 80%, poliester 20%,
OpisProducenta:
Fantastyczny szlafrok damski Kabi.
- całość w urocze serduszka
- długie rękawy
- bo bokach kieszenie
- szlafrok wiązany w pasie
- wykonany z wysokiej jakości, dresowej, bawełnianej dzianiny
- od środka wykończony miękkim meszkiem
- idealna propozycja na zimę
Skład: 80% bawełna, 20 % poliester.
Płeć: Kobieta Typ: szlafrok
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
30 najdzikszych miejsc w Polsce
stron 184
format 24,5 x 30,5 cm
oprawa twarda
Autorski album Pawła Fabijańskiego, pokazujący jego zdaniem najdziksze miejsca w Polsce. Materiał do tej książki autor zbierał latami, podróżując po wszystkich zakamarkach naszego kraju, zapuszczając się w ostępy polskich puszcz, wędrując przez dzikie górskie polany, odwiedzając nieskażone ludzką ingerencją jeziora i morskie nadbrzeża. Każde z wybranych miejsc opatrzone jest komentarzem i informacją praktyczną, ułatwiającą między innymi dotarcie do celu.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Paweł Fabijański |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Paweł Fabijański |
Toy Story 3. Bajka na CD. RAD 30.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Misebla |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Misebla |
Koszulka Betty Navy Blue-Coral
| Rozmiar | Wzrost | Obwód bioder | Obwód klatki piersiowej | Długość |
| S | 158-164 | 88-92 | 86-90 | 84 |
| M | 164-170 | 92-96 | 90-94 | 86 |
| L | 176-182 | 96-100 | 94-98 | 88 |
| XL | 176-182 | 100-104 | 98-102 | 90 |
| XXL | 176-182 | 104-108 | 102-106 | 92 |
| XXXL | 176-182 | 108-112 | 106-110 | 94 |
| XXXXL | 176-182 | 112-116 | 110-114 | 94 |
Wskazówki: prać ręcznie-30 st C, prasować w temp. 150 st. C, nie czyścić chemicznie, suszyć w stanie rozwieszonym.
Puzzle 1000 elementów Fantasy - African Wildlife
oprawa miękka
format 16,5 x 23,5 cm
stron 95
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Maria Piszczek |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Maria Piszczek |
Język angielski English explorer New 2 ćwiczenia GIMN / eduQrsor
Znakomite powtórzenie i utrwalenie treści z lekcji
Dodatkowy trening przygotowujący do egzaminu
Materiał uzupełniający treść lekcji
Materiały National Geographic Learning
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Helen Stephenson, Jane Bailey |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Helen Stephenson, Jane Bailey |
Ortografia drugoklasisty. Zbiór reguł i ćwiczeń ortograficznych. Dla klasy 2
oprawa miękka
format 16,5 x 23,5 cm
Egzamin zawodowy. Technik handlowiec. Testy i zadania z rozwiązaniami
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Józwiak Jadwiga, Monika Knap |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Józwiak Jadwiga, Monika Knap |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Danuta Klimkiewicz, Elżbieta Siennicka-Szadkowska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Danuta Klimkiewicz, Elżbieta Siennicka-Szadkowska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Haruki Murakami |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Haruki Murakami |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wojciech Jagielski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wojciech Jagielski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Theresa Revay |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Theresa Revay |
Marka odzieży: Dn-nightwear
Model odzieży: PM
RodzajOferty: Oferta bieżąca
Nowość: TAK
Płeć kupującego: Kobieta
Składnik surowcowy: bawełna 100%,
Rodzaj dekoltu: okrągły
OpisProducenta:
Wygodne i komfortowe piżamy nie muszą być nudne! Ciekawe wzornictwo i kolorystyka są niewątpliwą zaletą.
Świetny komplet składający się z dwóch części – bluzki z krótkim rękawem oraz spodni o długości 3/4. Góra z okrągłym dekoltem i modnym nadrukiem. Wydłużony tył. Spodnie w subtelne serduszka z komfortową gumką w pasie. Wykonane są z materiału imitującego jeans.
Piżama wykonana jest z wysokiej jakości, przyjemnej w dotyku bawełnianej dzianiny.
Skład: 100% bawełna.
Płeć: Kobieta Typ: piżama
Nasi ulubieńcy. kolorowanki wodne.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |

