| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Paul Wade |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Paul Wade |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ESOTIQ |
| Kod producenta | ESOKO32048 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ESOTIQ |
| Kod producenta | ESOKO32048 |
Konkursy biologiczne w gimnazjum Zestawy testów z odpowiedziami GIMN kl.1-3
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Joanna Jabłońska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Joanna Jabłońska |
Marka odzieży: Marko
Model odzieży: Margaret M-377
RodzajOferty: Oferta bieżąca
Nowość: TAK
Płeć kupującego: Kobieta
Składnik surowcowy: poliamid 80%, elastan 20%,
Druty: TAK
Fiszbiny pionowe: TAK
Kieszonki na wkładki: TAK
Miejsce zapięcia: tył
Odpinane ramiączka: TAK
Ramiączka Regulowane: TAK
OpisProducenta:
Fantazyjny dwuczęściowy kostium kąpielowy idealny do pływania, a także do opalania.
- biustonosz o konstrukcji bardotki
- wzorzyste, usztywniane miseczki
- pionowe fiszbiny boczne
- ramiączka regulowane, odpinane
- z tyłu zapięcie na wygodną klamerkę
- wypełnienie push-up dostępne w rozmiarach S, M, L, XL
- modne figi
- tył jednolity, z przodu kolorowe paseczki
- kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
- włoska, wysokogatunkowa dzianina Carvico Tesutti
- piękna, egzotyczna kolorystyka
Skład: 80% poliamid, 20% elastan.
Płeć: Kobieta Typ: dwuczęściowy
Dziennik zajęć lekcyjnych kl.1-3 Edukacja wczesnoszkolna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Wybrane zagadnienia z matematycznych kółek olimpijskich.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Krzysztof Kamiński |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Krzysztof Kamiński |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jan Morek, Tadeusz Jaroszewski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jan Morek, Tadeusz Jaroszewski |
Zdrowe i smaczne. Przetwory domowe
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Książeczki z mojej półeczki. Czarna krowa
oprawa twarda
format 15 x 14 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Natalia Usenko |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Natalia Usenko |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Agnieszka Sobich |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Agnieszka Sobich |
Antologia Komiksu. Powstanie 44 w komiksie #05: Po Powstaniu
Sześć komiksów zostało wyróżnionych, a dwóm specjalne nagrody doceniające scenariusz przyznał członek jury, reżyser Wojciech Smarzowski.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Kurtka Damska Model K-33-007 WHITE
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Funk n soul |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Funk n soul |
| Rozmiar producenta | Zazwyczaj noszony rozmiar biustonosza |
| XS | 70A / 65B |
| S | 70B / 65C / 75A |
| M | 70C / 65D / 75B |
| L | 70D / 75C / 75D |
| XL | 80A / 80B |
| XXL | 80C / 85B |
| XXXL | 80D / 85C |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Oscar Brenifier |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Oscar Brenifier |
Złota rączka. Zabawa z naklejkami. ZN 6.
Oprawa broszurowa.
Strony 12.
Format 22,0x22,0 cm.
Dla dzieci powyżej czwartego roku życia przygotowaliśmy świetną zabawę z naklejkami. W towarzystwie Mańka i jego narzędzi będą naklejać, liczyć oraz rozwiązywać zadania, które znajdą w tej kolorowej książeczce. Polecamy!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Boris Cyrulnik |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Boris Cyrulnik |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Elif Safak |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Elif Safak |

