stron 316
format 12,5 x 20,5 cm
twarda oprawa w obwolucie
Oto długo oczekiwana książka polskiej propagatorki pozytywnego życia. Swoje eseje - pełne niezwykłych spostrzeżeń przeplatanych wspomnieniami z inspirujących wydarzeń życia - Autorka łączy z subtelnymi wskazaniami, stwarzając klimat ciepła, serdeczności i entuzjazmu, który udziela się czytelnikowi. Jej tekst jest wspaniałym, słonecznym prezentem, mądrym drogowskazem na ścieżce życia.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewa Foley |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewa Foley |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Frederick Leboyer |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Frederick Leboyer |
Edukacja w przebiegu życia. Od dzieciństwa do starości.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Agnieszka Olczak, Mirosław Kowalski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Agnieszka Olczak, Mirosław Kowalski |
Marka odzieży: Fiore
Model odzieży: Bee 20 den
RodzajOferty: Oferta bieżąca
Nowość: TAK
Płeć kupującego: Kobieta
Składnik surowcowy: poliamid 78%, elastan 12%, polipropylen 10%,
Grubość: 20 DEN
OpisProducenta:
Najwyższej jakości, eleganckie wzorzyste skarpetki.
- miękkie i wygodne
- wzór nawiązujący do ubarwienia pszczółki
- niewidoczne wzmocnienie na palcach
- doskonałe ożywienie każdego stroju
- grubość 20 DEN
Skład: 78% poliamid, 12% elastan, 10% polipropylen.
Płeć: Kobieta Typ: wzorzyste
Plansze do początkowej nauki czytania (3 plansze).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bronisław Rocławski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bronisław Rocławski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Wymowa na medal. Ćwiczenia logopedyczne utrwalające wymowę głoski L
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Magdalena Hinz |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Magdalena Hinz |
Hormony. Klucz do dobrej sylwetki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anna Cavelius, Pape Detlef, Beate Quadbeck |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anna Cavelius, Pape Detlef, Beate Quadbeck |
| Tabela rozmiarów | S | M | L | XL |
| Obwód biustu | 83-87 cm | 88-92 cm | 93-97 cm | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
Piknik z Einsteinem. Naukowy zawrót głowy
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ben Miller |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ben Miller |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BABELL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BABELL |
Zgaduj zgadula. Książka aktywizująca
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Kantor wymiany liter. Opowiastki ortograficzne - nauka i zabawa
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalina Jerzykowska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalina Jerzykowska |
Kąpielówki Andy2 M-106 czarne z błękitem
| Rozmiar | Obwód poniżej pasa (na wysokości górnej części kąpielówek) |
| M | 80 - 84 cm |
| L | 85 - 88 cm |
| XL | 89 - 92 cm |
| XXL | 93 - 96 cm |
| XXXL | 97 - 100 cm |
| XXXXL | 101 - 104 cm |

