Kostium kąpielowy Elin Peacock-Radiance-Smile M-343
| Rozmiar kostiumu | Obwód w biuście | Obwód pod biustem | Obwód bioder | Wysokość tyłu fig |
| S | 80-83 cm | 68-73 cm | 82-88 cm | 21 cm |
| M | 84-86 cm | 71-76 cm | 86-92 cm | 22 cm |
| L | 87-89 cm | 74-79 cm | 90-96 cm | 23 cm |
| XL | 90-92 cm | 77-82 cm | 94-100 cm | 24 cm |
| XL/M | 90-92 cm | 77-82 cm | 86-92 cm | 22 cm |
| 2XL/L | 93-94 cm | 80-85 cm | 90-96 cm | 23 cm |
Ilustrowana encyklopedia. Lasy.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Agnieszka Olszanowska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Agnieszka Olszanowska |
Oprawa broszurowa.
Strony 272.
Format 16,5x22,0 cm.
Opisuje zachowaną jeszcze różnorodność gatunkową roślin tworzących zbiorowiska łąkowe, pochodzenie tych zbiorowisk oraz najważniejsze systemy podziału łąk i pastwisk stosowane w naukach przyrodniczych.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zbigniew Nawara |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zbigniew Nawara |
W imię miłości /oprawa twarda/
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katarzyna Michalak |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katarzyna Michalak |
Rozmówki francuskie ze słownikiem i gramatyką.
Oprawa broszurowa.
Strony 352.
Format 9,5x14,0cm.
Rozmówki polsko - francuskie Lingea zawierają najbardziej potrzebne zwroty, przejrzyście uporządkowane według kategorii tematycznych. Oprócz zestawu podstawowych form grzecznościowych, znajdziemy tu wyrażenia używane w wielu sytuacjach - podróży, szukania miejsca noclegowego, wizyty w restauracji, zakupów czy wizyty w barze czy nawet flirtu. Zawarto tu również wyjaśnienia napisów informacyjnych, nazwy dni tygodnia, kolory i liczebniki. Poszczególne części rozmówek są oznaczone różnymi kolorami, co znacznie ułatwia szybkie odnalezienie potrzebnego zwrotu. Przy każdej francuskiej frazie jest podana wymowa, co nawet początkującym użytkownikom pozwoli na skuteczną komunikację. Praktyczne porady dotyczące różnych aspektów pobytu zagranicą zostały wkomponowane w rozmówki w postaci tabelek: można z nich dowiedzieć się np. o funkcjonowaniu transportu miejskiego czy o lokalnych zwyczajach. W książce znajduje się również dwujęzyczny słowniczek z najpopularniejszymi słowami. Mini-słowniczki zawierające słówka związane z danym tematem można również znaleźć pod rozmówkami, co umożliwia szybkie znalezienie potrzebnego wyrazu. Informacje praktyczne o kraju, do którego się wybieramy, są zawarte na końcu książki - można tam znaleźć między innymi wiadomości o przepisach celnych i wizowych, przepisach drogowych, w tym ograniczenia prędkości na drogach. Znajdują się tam również przydatne adresy, telefony i adresy internetowe, ułatwiające kontakt z ambasadą czy liniami lotniczymi. Czytelnik odnajdzie tam porady dotyczące podróżowania po danym kraju, informacje o atrakcjach turystycznych, godzinach otwarcia banków, specjałach lokalnej kuchni itp. Do rozmówek dołączone jest zwięzłe i przystępne kompendium gramatyczne, dzięki któremu można pogłębić swoją znajomość języka.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Bajki znane i lubiane - Kopciuszek
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jerzy Giedroyc, Czesław Miłosz |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jerzy Giedroyc, Czesław Miłosz |
Język angielski English in mind 1 ćwiczenia GIMN
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Maja Zaworowska, Jeff Stranks, Herbert Puchta, Barbara Hager |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Maja Zaworowska, Jeff Stranks, Herbert Puchta, Barbara Hager |
Kąpielówki Jason2 M-108 granatowo-czerwone
| Rozmiar | Obwód poniżej pasa (na wysokości górnej części kąpielówek) |
| M | 80 - 84 cm |
| L | 85 - 88 cm |
| XL | 89 - 92 cm |
| XXL | 93 - 96 cm |
| XXXL | 97 - 100 cm |
| XXXXL | 101 - 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wójcicki |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wójcicki |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Honorata Jakubowska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Honorata Jakubowska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | HENRYK CYBULSKI |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | HENRYK CYBULSKI |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katarzyna Ewa Kozubska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katarzyna Ewa Kozubska |

