| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lucinda Green |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lucinda Green |
Ortograffiti CH-H Poziom drugi SP kl.5-6 ćwiczenia
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Danuta Chwastniewska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Danuta Chwastniewska |
Moja mała książka o zwierzętach w wiejskiej zagrodzie
oprawa twarda
format 16,5 x 16,5 cm
Spódnica Spódnica Model L-51-004 BLUE
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Funk and soul |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Funk and soul |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sylvia Vanden Heede |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sylvia Vanden Heede |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
stron 406
format 12,5 x 20 cm
oprawa broszurowa
Jeremy Clarkson - człowiek, którego jedynym ćwiczeniem fizycznym jest mruganie powiekami - dobrze wie, że życie to nie tylko samochody. Książka, którą trzymacie w rękach, jest koronnym dowodem tej tezy. Dowiecie się z niej: dlaczego wszyscy powinniśmy mieć prawo wyboru prezydenta Stanów Zjednoczonych, które ze wszystkich boskich stworzeń jest najgłupsze, czy warto sprawdzać swoje biorytmy i dlaczego nie wynaleziono jeszcze środka przeciwko łysieniu. Nie martwcie się, w końcu Clarkson przechodzi do samochodów, pisząc o nich tak, jak nikt inny na świecie. Niektóre dostąpią najwyższych zaszczytów. Inne zetrze w pył. Jego wyroki są nieodgadnione, nieoczywiste i nieprzewidywalne. Są tu przejmujące metafory. Są zwroty akcji. Są zaskakujące puenty. A przede wszystkim - mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jeremy Clarkson |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jeremy Clarkson |
Chatka pełna zwierząt - dzielny żuczek
oprawa twarda
stron 10
format 19,5x20,0 cm
Pięknie ilustrowana książeczka dla maluchów.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dorota Skwark |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dorota Skwark |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Madonna |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Madonna |
Sukienka Sukienka Model SK2 White
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | RiZ Pracownia Krawiecka |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | RiZ Pracownia Krawiecka |
stron 376
format 15 x 21 cm
oprawa twarda
Meksyk to książka przybliżająca Czytelnikowi mniej znaną odsłonę tego fascynującego i pięknego kraju, mianowicie okres po konkwiście. Na gruzach wielkich cywilizacji i kultur indiańskich, począwszy od XVI stulecia rodził się w Ameryce nowy wymiar państwa we wszystkich jego aspektach: etnicznym, kulturowym, językowym, religijnym, estetycznym. Powstała nowa Hiszpania. W wyniku przenikania się wpływów europejskich, głównie iberyjskich, z bogactwem tubylczych osiągnąć i tradycji rodziła się jedyna w swoim rodzaju architektura, sztuka i wrażliwość na piękno. Te właśnie zagadnienia są tematem kulturowych podróży autora po Meksyku, są próbą podzielenia się z Czytelnikiem fascynacją w obcowaniu z wielką sztuką Meksyku okresu wicekrólestwa.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jan Gać |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jan Gać |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Joanna Chmielewska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Joanna Chmielewska |
Stajnia kucyków. Książka zabawka
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Top Secret |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Top Secret |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Francis Cottam |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Francis Cottam |
Skład: 80% poliamid, 20% elastan.
| Rozmiar | Obwód w pasie |
| S | 72-80 cm |
| M | 82-88 cm |
| L | 90-96 cm |
| XL | 98-104 cm |
| XXL | 106-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
BABE - Skarpetki frotowe 0-2 lata
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BABELL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BABELL |
Wilno. Przewodnik biograficzny
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tomas Venclova |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tomas Venclova |

