| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | David Goddis |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | David Goddis |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Bartoszewski. Opowieści przyjaciół.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jerzy Kubrak |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jerzy Kubrak |
Getto warszawskie (wersja angielsko-holenderska)
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Puzzle 500 elementów Mysterious Eyes
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Rafał Orkan |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Rafał Orkan |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Małgorzata Szafrańska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Małgorzata Szafrańska |
Chrońmy naszą planetę. Obrazki dla maluchów
stron 30
format 16,5 x 20,5 cm
książka całokartonowa
Książeczka ta adresowana jest do najmłodszego czytelnika, by jak najwcześniej nauczyć go szacunku dla przyrody, oraz uwrażliwić na potrzebę zachowań mądrych i ekologicznych. W serii ukazały się tytuły: Nazywam świat, Przyroda, Góry, Morze, Las, Wieś, Zwierzęta, Chrońmy naszą planetę, Ciało, Dbaj o zdrowie, Dom i mieszkanie, Życie w mieście, Boże Narodzenie, Kolory, Cyfry, Gry i zabawy dla najmłodszych, Dzień malucha, Uwaga o niebezpieczne!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Emilie Beaumont |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Emilie Beaumont |
Marka odzieży: Ava
Model odzieży: 1351
RodzajOferty: Oferta bieżąca
Nowość: TAK
Płeć kupującego: Kobieta
Jak prać: Pranie ręczne
Składnik surowcowy: poliamid 88%, bawełna 8%, elastan 4%,
Druty: TAK
Fiszbiny pionowe: NIE
Kieszonki na wkładki: TAK
Liczba haftek poziomych: 3
Liczba haftek pionowych: 2
Miejsce zapięcia: tył
Odpinane ramiączka: TAK
OpisProducenta:
Elegancki biustonosz typu push-up.
- górna część miseczki wykonana jest z gładkiej dzianiny
- dolna część miseczki uszyta jest z beżowej dzianiny pokrytej subtelnym haftem
- mostek oraz tył ze sprężystej siateczki
- między miseczkami szykowna kokardka z ozdobą
- pionowe fiszbiny
- miseczka od wewnątrz wykończona bawełną
- regulowane, nieodpinane ramiączka
- do kompletu polecamy figi lub stringi 1351
Skład: 88% poliamid, 8% bawełna, 4% elastan.
Płeć: Kobieta Typ: push-up
Kto im dał skrzydła? Najpiękniejsze bajki o polskich bohaterach.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tamara Michałowska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tamara Michałowska |
Opowiadania Stefan Żeromski. Audiobook CD mp3.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Stefan Żeromski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Stefan Żeromski |
Zabawy z papierem. Wakacyjne przygody.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Kubuś i przyjaciele. Kolorowanka D 248
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
GORSENIA FIGI K 066 MADAME BIAŁY
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GORSENIA |
| Kod producenta | GORFI066 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GORSENIA |
| Kod producenta | GORFI066 |
stron 48
oprawa twarda
format 20,5 x 27 cm
Jeśli chcesz wiedzieć, czy sarna to ``żona`` jelenia, spotkać króla bagien, razem z kozicą poskakać po tatrzańskich turniach albo poznać sekretne życie kreta, zajrzyj koniecznie do tej książeczki. Autorzy w popularny i dowcipny sposób relacjonują swoje ciekawe spotkania z dziką przyrodą, okraszając opowiadania dużą liczbą mało znanych faktów z życia różnych gatunków ssaków oraz ilustrując je doskonałymi zdjęciami.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Biliński Włodek, Agnieszka Bilińska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Biliński Włodek, Agnieszka Bilińska |
Mapa. Alpy 1:800 000. Marco Polo.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Zagadkolandia. Ty też możesz zostać pilotem.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Rozmiar producenta | Obwód w biodrach |
| XS | 82 - 86 cm |
| S | 84 - 88 cm |
| M | 88 - 92 cm |
| L | 92 - 96 cm |
| XL | 96 - 100 cm |
| XXL | 100 - 104 cm |
| XXXL | 104 - 108 cm |

