| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anna Onichimowska, Grzegorz Kasdepke |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anna Onichimowska, Grzegorz Kasdepke |
| Rozmiar producenta | Obwód w biodrach |
| XS | 82 - 86 cm |
| S | 84 - 88 cm |
| M | 88 - 92 cm |
| L | 92 - 96 cm |
| XL | 96 - 100 cm |
| XXL | 100 - 104 cm |
| XXXL | 104 - 108 cm |
Zdradzona Polska. Napaść Niemiec i Związku Sowieckiego na Polskę w 1939 roku.
Atak Hitlera na Polskę w 1939 roku był pierwszym brutalnym aktem II wojny światowej, a jednak kampania wrześniowa często kryje się w cieniu monumentalnych walk, w których później pogrążyła się cała Europa. David G. Williamson w swoim fascynującym i nader aktualnym studium szczegółowo opisuje wszystkie etapy kampanii - prowokację gliwicką, obronę Westerplatte, bitwę nad Bzurą, oblężenie Warszawy, napaść Armii Czerwonej. Przytacza relacje żołnierzy i cywilów porwanych przez wir wydarzeń, co umożliwia głębsze zrozumienie wojennych doświadczeń. Rozprawia się z mitami, które narosły wokół kampanii, oraz zwraca uwagę na często niedostrzegane wady niemieckiej machiny wojennej. Wreszcie opisuje podział Polski między Niemcy i Związek Sowiecki oraz los wziętych do niewoli oddziałów polskich.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | David G. Williamson |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | David G. Williamson |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Charlotte Link |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Charlotte Link |
Marka odzieży: Secrets of Kinga
Model odzieży: 151 Ginger I
RodzajOferty: Oferta bieżąca
Nowość: TAK
Płeć kupującego: Kobieta
Jak prać: Pranie ręczne
Składnik surowcowy: poliamid 65%, poliester 25%, elastan 10%,
Druty: NIE
Liczba haftek poziomych: 3
Liczba haftek pionowych: 2
Miejsce zapięcia: tył
Odpinane ramiączka: NIE
Ramiączka Regulowane: TAK
OpisProducenta:
Seksowny komplet składający się dwóch części - miękkiego biustonosza oraz stringów.
- wykonany z kuszącej siateczki oraz kokietryjnych frędzli
- wstawki z materiału imitującego skórę
- między miseczkami gorsetowe wiązanie
- z tyłu komfortowe zapięcie na haftki
- regulowane, nieodpinane ramiączka
- w komplecie seksowne stringi
- fason z rozcięciem w kroku
Skład: 65% poliamid, 25% poliester, 10% elastan.
Płeć: Kobieta Typ: komplet
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | CORNETTE |
| Kod producenta | CORPI655/13 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | CORNETTE |
| Kod producenta | CORPI655/13 |
Język angielski New Adventures Pre-Intermediate Teacher`s Book GIMN
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ben Wetz With Diana Pye |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ben Wetz With Diana Pye |
Zwyczajny bohater.Życie i działalność Henryka Bąka 1930-1998
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grzegorz Łeszczyński |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grzegorz Łeszczyński |
Język angielski New Exam Challenges 1 podręcznik GIMN
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Amanda Maris, Anna Sikorzyńska, Michael Harris, David Mower |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Amanda Maris, Anna Sikorzyńska, Michael Harris, David Mower |
format 20x25 cm
oprawa twarda
Bestseller w wielu krajach świata Zabawne i pouczające przygody sympatycznej dziewczynki. ``Mały braciszek Martynki ma na imię Alan. Imię jak dla dużego pana. Poważne. Ale tylko tata mówi na małego Alan. Bo mama i Martynka zdrobniale: Alanek...``
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gilbert Delahaye |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gilbert Delahaye |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Beata Pawlikowska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Beata Pawlikowska |
Akupresura w codziennych dolegliwościach.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | John Tindall, Chris Jarmey |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | John Tindall, Chris Jarmey |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Michel Houellebecq |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Michel Houellebecq |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Randi Foxx |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Randi Foxx |
Stringi Basic Edith 2421 czarny
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Janet Evanovich |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Janet Evanovich |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wójcicki |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wójcicki |
KISSELENT BABYDOLL- koszulka+stringi

