| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mark Twain |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mark Twain |
Mapa. Finlandia 1:850 000. Marco Polo.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Rozmiar | Obwód bioder |
| S | do 96 cm |
| M | 96-100 cm |
| L | 100-104 cm |
| XL | 104-108 cm |
| XXL | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alexandra Bracken |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alexandra Bracken |
Dora poznaje świat. Prawdziwi przyjaciele.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alison Inches |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alison Inches |
Puzzle 100 elementów Scooby Doo je chrupki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewa Tarkowska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewa Tarkowska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Beata Pawlikowska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Beata Pawlikowska |
Materiał: 92% poliester 8% elastan
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | EWANA |
| Kod producenta | EWAFI094 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | EWANA |
| Kod producenta | EWAFI094 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
- krótki rękaw
- dekolt okrągły
- z przodu śliczna koronkowa wstawka oraz napis LOVE
- dół wykończony surowo
- spodenki o długosci 3/4
- z przodu kieszonki
- w pasie komfortowa gumka
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ITALIAN FASHION |
| Kod producenta | IFPDLO3/4 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ITALIAN FASHION |
| Kod producenta | IFPDLO3/4 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Janusz Majewski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Janusz Majewski |
Język angielski Switch into English 4 ćwiczenia GIMN
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | David Spencer |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | David Spencer |
Obrzęd. Tajemnice współczesnych egzorcystów.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Matt Baglio |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Matt Baglio |
Maskotka Niebieski Nosek - Wielbłąd
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Giennadij Małachow |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Giennadij Małachow |
Brzydkie Kaczątko.CD+książeczka.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hans Christian Andersen |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hans Christian Andersen |
Marka odzieży: Dobranocka
Model odzieży: TCB
RodzajOferty: Oferta bieżąca
Nowość: NIE
Płeć kupującego: Kobieta
Składnik surowcowy: bawełna 100%,
Ciążowa: TAK
OpisProducenta:
Niezykle elegancka i urokliwa koszula ciążowa, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających kobiet. Falbankowe wykończenia rękawów oraz dołu koszuli nadają jej kobiecego i eleganckiego charakteru. Kopertowy dekolt idealnie sprawdza się przy karmieniu maleństwa. Koszulka występuje w szerokiej gamie kolorystycznej co sprawia, że każda kobieta znajdzie coś dla siebie.
Skład: 100% bawełna.
Płeć: Kobieta Typ: koszula
Kostium kąpielowy Naomi Cardinale M-245 Bordowy
Biustonosz typu balconette doskonale unosi i podtrzymuje nawet duży biust. Piersi są perfekcyjnie wymodelowane. Odpowiedni fason umożliwia równomierną opaleniznę. Do rozmiaru S, M, L dodawane są poduszeczki push up, z których można skorzystać w razie potrzeby. Usztywnione miseczki otulono jednokolorową tkaniną, którą ozdobiono pionową, subtelną lamówką w kropeczki. Pośrodku miseczek materiał jest delikatnie zmarszczony, co daje efekt idealnie dopasowanego stroju. Biustonosz wzmocniony jest dodatkowo fiszbinami dolnymi i bocznymi. Posiada odpinane, regulowane ramiączka, zapinany jest na klamerkę.
W zestawie klasyczne majteczki, pasujące do zestawu. Na biodrach posiadają praktyczny ściągacz oraz troczki. Linię bioder podkreśla cienka lamówka.
elegancki fason produkt najwyższej jakości, potwierdzony hologramem, uszyty z włoskiej tkaniny Carvico Tessuti, odporny na działanie promieni słonecznych i siłę trącą piasku, doskonale kryjący ciało, szybkoschnący.
|
Tabela rozmiarów w cm |
Obwód pod biustem | Obwód w biuście | Obwód bioder | Wysokość fig z tyłu |
| S | 60-67 | 80-83 | 85-88 | 21 |
| M | 65-70 | 83-88 | 87-90 | 21,5 |
| L | 70-74 | 88-93 | 91-94 | 22 |
| XL | 75-79 | 93-96 | 95-99 | 23 |
| XXL | 80-83 | 96-99 | 100-105 | 24 |
| XXXL/XL | 83-86 | 100-103 | 95-99 | 23 |

